Jump to content
Dogomania

!!! LIPSKO, czy na DOGO jest LIPSKO ???! - POMOZCIE ODEBRAC PSY SADYSCIE !!!


P78

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwop']majqua myślisz, że w naszej obecnej sytuacji damy radę jeszcze na interwencję w Lipsku?.[/QUOTE]
Iwop, odrzuć proszę emocje i patrzenie na mój wpis, jako na wrabiający Was w interwencję. Tylko Ciebie i Viris kojarzyłam z tego rejonu. Zerknij powtórnie w tenże, wiadomy wpis. Czy widzisz tam słowo, że możecie/ jesteście w stanie interweniować? Uznałam, że możecie znać inne nicki, osoby z tego rejonu lub w miarę mu bliskiego i je podpowiecie.

Link to comment
Share on other sites

Do mnie co prawda nikt nie napisał - ale iwop mi przekazała informacje. Ja mogłabym pojechać, ale niestety w tym momencie nie mam nawet na paliwo kasy - moja suka jest chora a ja muszę pożyczać na weta. Jeśli dostanę info dokładnie która to wieś była możliwe że mogłabym sprawdzić psy/zrobić zdjęcia - nieodpłatnie - bo może będę po prostu przejeżdżać jednak to dopiero przy 1 listopada.

Jeśli wcześniej coś by było organizowane to za zwrot za paliwo (bardzo mi przykro ale inaczej nie dam rady) mogę służyć pomocą z dojazdem, odstawieniem szczeniaków do DT i swoją osobą przy ewentualnej interwencji. Jeśli jednak chłop ich pilnuje przydałby się ktoś "oficjalny" z fundacji czy stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

Gonia dobry pomysł ale co dalej??? Nadal nawołuję Kometę? Ja też mogłabym tam jechać ale jako, że kasy też nie mam to byłoby to bezsensu jechać, zobaczyć i wrócić.
Ja inaczej pomóc nie mogę, bo DT u mnie w mieście nie ma.
Paulina mogłaby wziąść szczeniaki (chyba w ostateczności bo sama ma niezłą sforę ) ale suką też trzeba byłoby się zająć, bo przecież wiadomo, że będą następne- problem trzeba było by rozwiązać na dobre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Gonia dobry pomysł ale co dalej??? Nadal nawołuję Kometę? Ja też mogłabym tam jechać ale jako, że kasy też nie mam to byłoby to bezsensu jechać, zobaczyć i wrócić.
Ja inaczej pomóc nie mogę, bo DT u mnie w mieście nie ma.
Paulina mogłaby wziąść szczeniaki (chyba w ostateczności bo sama ma niezłą sforę ) ale suką też trzeba byłoby się zająć, bo przecież wiadomo, że będą następne- problem trzeba było by rozwiązać na dobre.[/QUOTE]No dalej to ja pomysłu nie mam...:( Ale skoro Paulina chce wziać szczeniaki, to moze chociaz na początek te szczeniaki ratować..???NO nie wiem..ale myśle, ze skoro jest tak, jak napisalas, to nie wiadomo, jak dlugo te szczeniaki "pociągną"..tym bardziej, ze jeden byl przeciez potrącony...:(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dacie radę podrzucić je do Radomia w weekend to ja ich zabiorę do Warszawy w niedzielę pociągiem. Z vLipska do Radomia nie jest daleko ok. 60 km. W raize czego mogę je przetrzymać przez weekend. Tel. do mnie 604 637 412. zabierzcie też matkę, macie dla niej dt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...