Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem po wizycie. Wg mnie OK:lol:
Rodzina trzypokoleniowa : Dziadkowie( młodzi), Rodzice i rezolutna 9- więcio letnia Zuzia. Rodzina miała psy i lubi psy. Cały czas ktoś jest w domu. Teren wokół domu ogrodzony( z tyłu działki paśnik dla saren i innych leśnych zwierzaków - dokarmiają je zimą:evil_lol: ) . I czekają na Murzynka. Ma im zastąpić psa, który niedawno odszedł ale zdają sobie sprawę,że to będzie inny pies( nie tak mądry jak ten co odszedł ;) ).
Murzynku, szykuj się do drogi:multi::multi::multi:
Proszę Cioteczki o jak najszybszy kontakt z domkiem i ustalenie terminu transportu. Pani bardzo chciała ode mnie dowiedzieć się kiedy i na jakich zasadach ale nie jestem w temacie :shake:
Kujcie żelazo póki gorące:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale wiadomosci! :) :) :)
Wapiszon, wielkie dzięki za wizytę, bardzo się cieszę że wypadła pozytywnie.
Tak jak napisała Ingrid, Murzynek ma pieniądze na płatny transport, więc można spokojnie szukać. Jaka dokładnie to jest odległość i miasto? Skąd dokąd?

Link to comment
Share on other sites

CZy ktos ma pomysl z transportem. Ja nikogo nie znam z tamtych rejonow.

[B]Pomozcie szukac cioteczki . Ja naprawde w tej sprawie niewiele moge zdzialac.[/B]

Bardzo prosze o zalozenie watku na transoprtowym (ja jeszcze sie nie naumialam):oops:

Napisalam do cioteczki ilon_n z Torunia , moze bedzie wiedziec kto wozi pieski w tamtych rejonach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka'] [B]16.03 [/B]jedziemy z synem na tydzien na dokladne badania do kliniki w belgii ,z psiakami zostanie moja rodzina,wiec w razie[B] gdyby maly mial byc wyadoptowany w tym czasie gdy mnie nie bedzie prosze o info na moj tel. 883 763 977[/B][/QUOTE]
Przypominam wpis Arktyki z poprzedniej strony - to tak żeby ktoś się od furtki nie odbił jak bez uprzedzenia przyjedzie po psa;)

Link to comment
Share on other sites

Proponuję zapytać ajli lub pati-c one są z Warszawy, ale skoro Murzynek ma pieniążki na transport ... szkoda takiego fajnego domku

[B]ajli[/B]
Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub 668 155 860
[B]pati-c[/B]
Kontakt mailem: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
lub tel. 698 616 250
do pati-c najlepiej dzwonić

Link to comment
Share on other sites

Podałam Pinkmoon telefon i adres do nowego domku
Zadzwońcieproszę do tej Pani poinformujcie Ją jak sprawy stoją. Może sami pojadą po psa.Trzeba finalizować sprawę, bo takich psiaków jest dużo i szkoda,żeby się rozmyślili. Są wg mnie dobrym domem i należy ich potraktować poważnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Podałam Pinkmoon telefon i adres do nowego domku
Zadzwońcieproszę do tej Pani poinformujcie Ją jak sprawy stoją. Może sami pojadą po psa.Trzeba finalizować sprawę, bo takich psiaków jest dużo i szkoda,żeby się rozmyślili. Są wg mnie dobrym domem i należy ich potraktować poważnie.[/QUOTE]

Swiete slowa ! Moze Panstwo sami mogliby podjechac po Murzynka. Samochodem to bedzie dosc szybko.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią, niestety nie pojadą po psa. Nie wynika to z lenistwa - Senior ze względów zdrowotnych nie wybierze się w taką daleką podróż a nikt inny nie ma tam jeszcze prawka:)
Proszę, niech [B][COLOR=red]KTOŚ , KTO JEST PRAWNYM OPIEKUNEM PSA ODEZWIE SIĘ DO NICH!!!!!! BOJĄ SIĘ, ŻE NIE DOSTANĄ PSA A JA BOJĘ SIĘ, ŻE ZACZNĄ SZUKAĆ INNEGO PSIURKA [/COLOR][/B]:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...