Jump to content
Dogomania

Szał


Arlan

Recommended Posts

Jak to napisać.Brak słów,mętlik w głowie,skołatane myśli i ta wielka,krwawiąca rana w sercu!Matko,nie ma go,nie ma go przy mnie,nie ma gdy jem,nie ma gdy śpie,nie ma nawet jak biorę prysznic.Pustka i ta cisza.Ta denerwująca cisza.Koniec wspólnej 11-letniej drogi!Mój Szał,moje cudo.Pamiętam wszystko od samego początku.Pierwsze dni,pierwsze urodziny,pierwsze spedzone razem wakacje nad morzem(jezu,jak on kochał morze i plaże).To on sprawiał,ze chciało się wstać-to on witał każdy dzień z usmiechem.Ten uśmiech,jedyny i niepowtarzalny uśmiech borzoja.Tyle lat razem,tyle kilometrów w trasie,cała Polska była nasza-a teraz ma być tylko moja?Nie,dziekuje,razem zaczynaliśmy od pierwszego dnia,pamiętasz?Zaden z nas nie wiedział gdzie mamy jechać.Tak,wiem,ze pamietasz!A pamiętasz Ankę?Dalej nie mam pojęcia dlaczego tak jej nie lubiałes!A pamietasz kury na Mazurach?przyniosłes wszystkie,szkoda ze juz nie mogły uciec,jaki ty byłes zadowolony!
Nie sądziłem nigdy,ze z kimkolwiek stworzę taką wieź,taką mocną więź.Pomyliłem się,pojawił się Szał i podporządkował sobie całe moje życie,nasze wspolne życie.Od tygodnia jestem sam,sam jak palec,nie ma mojej wielkiej miłości,nie ma mojej ukochanej mordy-została tylko smycz,obroża i ukochane zabawki.Zostało jedno jedyne zdjęcie w portfelu,nie rodziców,nie rodzeństwa,nie znajomych.Jego zdjęcie,zdjęcie mojego psa...
Szał ja wiem,że bolało,rak boli.Ale byłeś twardy,przynajmniej ty,ja nie dałem rady!Wiem,że nie chciałes zebym cierpiał,poprosiłes ostatni raz o rzut piłeczką,przyniosłes ją,oddałes i odszedłeś!Nie chciałes zebym widział,prawda?Umarłeś spokojnie...na moim łóżku...Powiedz mi co teraz mam bez ciebie robić,no powiedz?Nawet nie potrafię się uśmiechnąć...Durniu dlaczego ty?
Nie będę pisał jak cię kocham,bo ty to wiesz,napisze tylko tyle,ze bardzo mi ciebie brakuje,straciłem połowę serca.Wiem,ze się spotkamy i wtedy razem pobiegamy po polach,obiecuję!
A ty ziomalu nie zapomnij o mnie nigdy...czekaj Szał,czekaj...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za słowa otuchy!Super jest wiedzieć,ze nie jest się samemu!
Ja wiem,że Szał jest szczęśliwy,że teraz biega psi galopem gdzieś w górze,wiem,że patrzy na mnie i czuwa!Tylko ta tęsknota jest dobijająca,ta pustka jest jak zadra w sercu.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze najbardziej cierpią Ci którzy zostają....Doskonale wiem co czujesz, mój świat zawalił się 13 .05.06 odszedł Reksio. Ciagle tesknie choć wiem,ze jemu juz jest dobrze.
Dla Szała [*] [*] [*] Bądż szczęśliwy i biegaj z Reksiem za Tęczowym Mostem

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img361.imageshack.us/img361/9387/347wieczka1xa.gif[/IMG] Szał to dla Ciebie pieseczku. Biegaj szczęsliwy za Teczowym Mostem i baw się beztrosko z naszymi psinkami.

Arlan, skąd my to znamy? Skąd znamy tą rozpacz, pustkę, kluche w gardle i niemoc. Wszyscy przez to przechodzimy. Psonia zmarła 10 lipca ubiegłego roku. Rozpacz, ból ,ogromna pustka i żywe wspomnienia- to co zostawiają po sobie. Będzie ci ciężko. Wylejesz jeszcze niejedną łzę. Będzie bolało długo, ale dzięki tej stronce poczujesz się bliżej niego.
Wiesz co u nas złagodziło nieco ból po stracie Psoni? Adopcja biduni ze schroniska. Psonia nadal jest z nami. Żyje w nas, ale dzięki Balbince jest nam lżej.
Trzymaj się!!! Jesteśmy z Tobą!

Link to comment
Share on other sites

Ja już poprostu nie mogę,opadam z sił,jakoś nie mogę się pozbierać!Ja chcę mojego psa,chcę mieć go tu,teraz,takiego jaki był.Jezu, to tak musi boleć?No musi...?Wy doskonale mnie rozumiecie,wielu z was przeszło bądz przechodzi przez to samo!Jestem facetem a ryczę jak dziecko cały czas!To tak boli,kazde miejsce,sytuacja-i to wraca,wracją wspomnienia,spedzone razem chwile!Czuję sie tak jakbym nie miał ręki!Co ja bym dał zeby mieć go spowrotem,żeby skoczył na mnie,oparł łapy o ramiona i patrzył...taką zwykłą psią radością,wielką psią miłością!Żeby przylazł,usiał naprzeciw jakby chciał powiedzieć "ej stary nie łam się,chodz na spacer upoluję coś dla ciebie".Szał nigdy nic nie robił dla siebie,robił zawsze dla mnie.To pierwszy okres kiedy tak długo go nie ma.Kiedyś prawie 10 lat temu musiałem wyjechać na tydzień.Szał został z moim bratem!Nic nie jadł,schudł a jak wróciłem to sikał,sikał pod siebie z ego szczęscia!Wtedy obiecałem sobie ze juz nigdy go nie zostawie,tak było!11lat razem,moje najlepsze 11 lat!A teraz co?Zostawił mnie samego,bez nikogo!Gdzie jest ta moja radośc,chęc życia,optymizm.Szał zabrał to ze sobą i dobrze jemu to będzie potrzebne,ja sobie poradzę!Ja tylko nie chcę tak tęsknić,tak intensywnie czuć...,Kiedyś znowu wybierzemy się na piwo,zapolujemy na wiewiórki tylko kiedy?Ja chcę teraz Szał,teraz...

Link to comment
Share on other sites

Arlan - mam klawiaturę mokrą od łez:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: , bo pamiętam ból po odejściu Pestki, potem Tiny, potem Nitki.

Za każdym razem tak straszliwie boli. Odchodzą niestety zawsze szybciej od człowieka. A potrafią kochać o wiele, wiele mocniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...