Jump to content
Dogomania

Balti juz w DS :), wiec jednak cuda sie zdazaja! Kolejna dobra akcja :)! Dzieki! :)


P78

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiscie! Ja tez tak uwazam, wlasnie gadalysmy z kalina o tym, ze bez wydac i bedzie ok :) Ja tez nigdy nie mialam zwrotu psa i ludzie byli ok, to widac od razu... i slychac i czuc :D

mru, juz dzwonilam do kogo trzeba w sprawie szczeniat, chyba cos sie kroi...
inne sprawy tez dobrze ida, ale o tym ciiii :) bedzie dobrze :)
Wy bierzecie chudego :)?, ja zalatwie te dwie suki, szczeniaki tez sie mam nadzieje uda, tylko co z MATKA???!!! Nie ma dt dla matki :(
mru damy rade, mamy jeszcze na pocieszenia ciastka i jablka :D bedzie git :)!

mua jutro w radiu wystepowala bedzie :D:D:D, wiecie ciotki :) Swiatowa jestem, buheheheh :)

Link to comment
Share on other sites

mru, rzucisz z Vivy? Ja mam Wasza Vivowa :), ale w wydruku...

Szkoda, ze Kalinka nie wiedzialam, bo jak robilam przesylke do Was, to bym i to dala :(
Abra juz zaladowana, miala 200 kg miesa!!! :):):) Nie dziwne, ze samochod siadal :)
Ja wzielam 40 kg, dla karmicieli kotow z rejonu, [B]50 kg jedzie do Was Kalinka[/B], 11 do potrzebujacej znajomej, ktorej sle buzioleeee :), aha i rzucilam Ci [B]woreczek suchej, pociety polar (w worku i w budce) i dwie budki dla kotow :)[/B]
[B]Dla Baltazara[/B] wyslalam takze zupelnie nowy i [B]dobry specyfik na stawy[/B], do mieszania z karma :)

rescal dzis wysle "nasza Kubulinowa" kase na Baltka dlugi, i ja tez 30 wysle wreszcie, czyli w sumie 180 chyba plus 30, daje 210 zl na Baltka...

[B]MRUUUU - pytanie, czy jest 550 zl na koncie Baltka? Czy wsrod tych sa "nasze Kubulinowe" wliczone? Jak nie to bedzie akurat na pokrycie dlugu :)
Daj znac :)
rescal, moze z Wami jechac lapac 7mke malych i matke, wczoraj bylo najpierw 4, potem 6, teraz 7 !!! :( 2 suki w rowie i 1 zachudzony... do tego Tadzika z MMz. Ku...a mac :(((
Apelowalam dzis z radia, ale puszcza dopiero w nastepny weekend... :( Mowilam o tych psach i o Zabce z Dymin, do adopcji :(

[/B]

Link to comment
Share on other sites

rescal:loveu:, jest jej watek, ja zakladalam :) zaraz poszukam...
niestety to za duza kasa za transport przez maje psow :( nie zgodzili sie, a suka ku.a mac lata puszczana wolno :(

obraczus:loveu:, nie byl kastrowany, nie piszemy, bo zaraz histeria bedzie na watku :)
jest juz leciwy i nie bedzie kastrowany pewnie... i niech tak zostanie, Panstwo sa super i dadza rade :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, suka Panstwa nie jest sterylizowana.... wiec jak rozwiąża ten problem??

PSiak, który ma 8 lat nie jest stary. Kastruje sie psiaki w wieku kilkunastu lat. Nie rozumiem w sumie czemu Baltazar nie został wykastrowany...

EDIT: Dostalam informacje o tym, że BAltek bedzie wykastrowany już w swoim domku :) uspokoiłam sie :)

Link to comment
Share on other sites

O! Nareszcie moge cos odpisac, niestety z kolejnego konta. Jestem corka Iwony z wroclawia ktora wziela Baltazarka:)) Bardzo Wam dziekuje za to ze sie tak interesujecie Baltazarkiem, obicuje Wam pisac co u Niego slychac i dodawac jakies jego zdjecia:) Gdybyscie potrzebowali jakiejs pomocy we Wroclawiu zeby cos zalatwic to piszcie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :) Tak z informacji bierzacych, trase przezyl w miare spokojnie, z Sabka sie dogadali, jak tylko przyjechal to najpierw caly ogrodek zwiedzil pomimo sniegu, potem wszedl po 3schodkach bez problemu obwachal caly dom i sie polozyl na swoim nowym legowisku-takze miejsce zaakceptowal:) Dzisiaj tez sie kreci troche na dwor troche lezy, juz ma mniej smutne oczka:)) i nawet ogonkiem macha jak sie do niego idzie:) a pieszczony jest ciagle:)) Sabka jest troche zawiedziona bo juz chciala sie z nim bawic no ale on chyba musi sie najpierw troche przyzwyczaic i odpoczac po podrozy:)) Obiecuje ze bedzie mial u Nas duzo milosci i bedzie mu dobrze:)) Serdecznie Was pozdrawiam!!! :*:*:*:*:* P.S. A Ciebie Kalinko zapraszam do Wroclawia na wizytacje:)) i kazdego kto by chcial zobaczyc sie z Baltim:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...