Jump to content
Dogomania

Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czekam na informacje jeszcze dzis
czy jutro mozna wykonac operacje

byc moze bedzie to koszt 250zl (?)
tylko nie wiem czy wszystko jest w tym juz wliczone
m.in. rtg

przyda sie tez malej jakis preparat ktory wspomaga zrastanie kosci
i jakas sucha karma tez dzialajaca w tym kierunku

a ona sucha karme lubi oj lubi :)

suczydlo ma na imie HAVANA
okazuje sie ze jest nauczona czystosci :)
jak chce sie zalatwic stara sie wychodzic na podworko
zamieszkuje parter dlatego daje sobie rade

Link to comment
Share on other sites

Jakoś trudno mi uwierzyć, że koszt może być tak niski. Chyba, że to tylko koszt RTG i diagnozowania. Czy mówimy tu również o RTG miednicy ???
Bardzo proszę o szybką odpowiedź (jeśli to możliwe), bo niedługo nie będę miała dostępu do internetu.
Preparat zapewne się przyda i sucha karma również.

[COLOR=Red]KOCHANI POMÓŻCIE RATOWAĆ SUCZEŃKĘ !!!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Trudno, trzeba cierpliwie czekać do jutra. Dziękuję za informację.
Tylko proszę, niech lekarze wszystko dobrze sprawdzą, żeby nie było niemiłych niespodzianek !!!!! Ona jest taka słabiutka.
Wiem, że robicie co tylko można i przepraszam za wtrącanie się, ale mam niemiłe doświadczenia w takich przypadkach.

[COLOR=Red]KOCHANI POMÓŻCIE RATOWAĆ SUCZEŃKĘ !!!!!!!!
Każdy grosz się liczy !!!!!!
HAVANA PROSI O POMOC !!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mocniej trzymam kciuki za Havanę. Oby od razu jutro udało się zrobić operację. To złamanie na RTG wygląda koszmarnie :-(
Nie wyobrażam sobie, jak ona opiera się na tej łapce :shake:
Na pewno wszystko będzie dobrze, bo jest w najlepszych rękach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

malawaszka poniewaz sa pieniazki Lolkowe i po to jestesmy aby pomagac a ta sunia naprawde jest dzielne biedactwo i potrzebuje pomocy bardzo, bardzo finansowej, bo serduchową to juz od Was ma.;) Postanowilismy przeznaczyc 500zl na jej leczenie. Szczegoly formalne na pw. Poniewaz jestesmy Stowarzyszeniem wiec oplacimy stosowne rachunki na sume 500zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Przyjacielko koni ;) jak to nie ma informacji - trzeba czytać ;) info jest dwa posty nad Twoim :cool1:[/quote]

Boże, z tych nerwów jakoś nie zobaczyłam. Przepraszam.
Czy lekarz widział małą ??? I czy cokolwiek więcej wiadomo oprócz terminu operacji ???
Czy aby napewno wystarczy pieniędzy już zebranych ????

Link to comment
Share on other sites

Nie - lekarz nie widział suni, bo nie ma sensu jej targać taki kawał tylko po to, żeby ją zobaczył - niech mocnieje u missieek przed operacją, w poniedziałek zrobimy rtg i wet podejmie decyzje co do dalszych działań - czyli jakie operacje - czy jedna czy wiecej, itd

Link to comment
Share on other sites

Co do karmy dla sunieczki - mamy prawie 3kg Eukanuby Performance ktorej nasz drogi Fuksik zupelnie nie chce jesc (a wet mowil ze taka wysokobialkowa karma jest dobra dla rekonwalescentow). Nie jest to zaden specjalistyczny preparat na kosci, ale moze sie przyda? Jakby sunieczka zostawala gdzies w Krakowie to mozemy spokojnie podwiezc do lecznicy. We wtorek natomiast jedziemy z Fuksiem do Orzesza (kontrola) wiec i na Slasku mozemy gdzies podrzucic..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...