Jump to content
Dogomania

Reksio - rozczochrany Mazur . HAPPY END W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZYRODY !!!!


farmerka63

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze, nie mamy nikogo kto moglby zabrac Reksia od Pani Anny i dowiezc do Warszawy. Juz nawet myslalam o wolontariuszach z Olsztyna, oni sa naprawde kochani, ale np. do Elku musieliby pokonac okolo 160 km i pozniej jeszcze do W wy.
Zreszta nie wiem, czy zgodziliby sie na taka propozycje, bo ucza sie i studiuja i czasu tez maja niewiele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']461 km czy 516 km? Pytam, bo jeśli nie znalazłby się inny transport, to w ostateczności my możemy pojechać po Reksia za zwrot kosztów benzyny. W ostateczności, bowiem nasz smok pożera 9l na 100km. Inne auta palą mniej.
To by może miało sens, gdyby znaleźli się współtowarzysze podróży z "gotówką", wtedy koszt rozłożyłby się na kilka psów i byłby do przyjęcia.

[/QUOTE]

A moze sprobujemy ta droga i znajdziemy pasazerow ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Jak transport Wa-wa - Poznań jest za friko to może Pati-C by pojechała po Reksia na Mazury?[/QUOTE]

Malawaszko, a ile to bedzie km w jedna strone? :lol:

EDIT

Juz wiem 223,4 km w jedna strone W-wa - Elk / zawady mi nie wyskakuja/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']a mi wyskakuja :P 285km[/QUOTE]

Hihi, ja sprawdzalam na routenet.nl wiec moze stad te rozbieznosci, ale podaja szczegolowo km na poszczegolnych odcinkach i wszystko gra :roll:


Reisduur:
[B]2:58 [/B]u
Afstand:
[B]223,4 [/B]km
Vertrekadres:[URL="javascript:Route(true)"][IMG]http://www.routenet.nl/images/refresh.gif[/IMG][/URL][B]Elk (PL, 19-300)[/B]Bestemming:[B]Warszawa (PL)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']dusje, propozycja Ajuli o wiele lepsza[/QUOTE]

Faktycznie ta propozycja jest na razie najbardziej korzystna.

Moze wiec wstepnie zaklepiemy u TZ Ajuli miejscowke do Poznania ? :lol:

Ruszajmy na poszukiwanie sponsorow, bo ani sie obejrzymy jak nadejdzie sroda ;)

Gdyby Pati wiozla Reksia to pewnie najzreczniej we wtorek, psiak musialby znalezc nocleg.

Link to comment
Share on other sites

Byloby super, gdyby tak sie stalo :lol: 1 klopocik mniej :multi: Czekamy wiec na wiesci z zapartym tchem :lol:

Edit: gdyby ta opcja wypalila to musimy pomyslec o noclegu dla Reksia w Warszawie do srody, ale to juz male miki :multi:

Pani Aniu, znow mnie nachodza czarne mysli i dmucham na zimne, ale gdyby Pani wymierzyla Reksiulka w klatce piersiowej, a raczej pod pachami / [B]nie jestem pewna czy dobrze pisze, dziewczyny jak sie to mierzy?/ [/B]to zmontujemy szeleczki, ktore lepiej niz obroza zabezpieczaja Reksia w trasie.
Moze bedzie sobie grzecznie spal, ale na siusiu chetnie pojdzie no i zeby wlasnie przy okazji nie wysunal sie z obrozy.
Majac rozmiar poszukamy na bazarku dogo albo usmiechniemy sie do Taks - moze zdazy uszyc i wyslac na Pani adres. Jest ewentualnie mozliwosc kupienia na Allegro
To oczywiscie tylko sugestia ale ja naleza do tych panikujacych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź od znajomych, którzy przyjeżdżają do Zawad w piątek i wyjeżdżają w poniedziałek wieczorem, ale niestety mają mnóstwo wątpliwości, czy dadzą radę z wiejskim psem tak długo w drodze, czy będzie rzygał i tak dalej i czy im nowego samochodu z jasną tapicerką nie zniszczy;) Napisali że nie mówią nie ale muszą pomyśleć i pewnie zadecydują dopiero w Zawadach będąc, może wezmą psa na przejażdżkę, a na pewno gdy się z nim zaznajomią. Tak więc wciąż nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zzawad']Dostałam odpowiedź od znajomych, którzy przyjeżdżają do Zawad w piątek i wyjeżdżają w poniedziałek wieczorem, ale niestety mają mnóstwo wątpliwości, czy dadzą radę z wiejskim psem tak długo w drodze, czy będzie rzygał i tak dalej i czy im nowego samochodu z jasną tapicerką nie zniszczy;) Napisali że nie mówią nie ale muszą pomyśleć i pewnie zadecydują dopiero w Zawadach będąc, może wezmą psa na przejażdżkę, a na pewno gdy się z nim zaznajomią. Tak więc wciąż nic nie wiadomo.[/QUOTE]


folia wylozona wszystko to zalatwi :)
a dobrym pomyslem jest probna przejazdzka :)

w pn rano moze ostatni posielek piesek dostac i nie bedzie mial co zwracac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...