Jump to content
Dogomania

Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamilka']pamiętam o Dimusiu. Tylko własnie tak myśle co tu zrobic, bo ja jestem ze Szczecina i tak trochę daleko. Probuje cos zalatwic. On jest taki sliczny i ma takie madre oczka[/quote]

[B]Kamilko, o to się nie martw! [/B]
[B]Przemyśl dokładnie decyzję o adopcji Dimka, a resztę jakoś zorganizujemy. Może to trochę potrwa, ale możesz być pewna, że Dimek przejedzie całą Polskę, by trafić wreszcie do swojego domku![/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img468.imageshack.us/img468/6065/dim5sg.jpg[/IMG]

[COLOR=black][FONT=Verdana][B][SIZE=4]hmy...i znowu nic...kolejny dzień w schronisku...nikt mnie nie przytulił, nikt nie powiedział że mnie potrzebuje...nikt nawet o mnie nie zapytał...to takie trudne...i przykre...może jutro będzie lepiej...może..."[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mam pytania - przepraszam, nie mogę znaleźć poprzedniego wątku Dimka.

Szukam pieska dla bardzo fajnych, naprawdę świetnych ludzi - myślą o moim Szariku, ale chyba nic z tego nie wyjdzie :-( (stawy owczarka - 3 piętro, głuchota - ludzie prowadzą aktywny tryb życia i raczej muszą spuszczać ze smyczy). W domu za pare miesiecy będzie dziecko.

Szukam psa cierpliwego, lubiacego dzieci, aktywnego, takiego, który nie ucieka, który sie pilnuje ludzi. Co z tym wyciem w domu? To wiarygodne czy takie tam gadanie? Muszę wiedzieć na pewno, nie moge ich wpuscić w maliny.

To tylko pytanie, nie chce robić nadziei - ale może ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Dziewczyny, mam pytania - przepraszam, nie mogę znaleźć poprzedniego wątku Dimka.

Szukam pieska dla bardzo fajnych, naprawdę świetnych ludzi - myślą o moim Szariku, ale chyba nic z tego nie wyjdzie :-( (stawy owczarka - 3 piętro, głuchota - ludzie prowadzą aktywny tryb życia i raczej muszą spuszczać ze smyczy). W domu za pare miesiecy będzie dziecko.

Szukam psa cierpliwego, lubiacego dzieci, aktywnego, takiego, który nie ucieka, który sie pilnuje ludzi. Co z tym wyciem w domu? To wiarygodne czy takie tam gadanie? Muszę wiedzieć na pewno, nie moge ich wpuscić w maliny.

To tylko pytanie, nie chce robić nadziei - ale może ?[/quote] Anula, specjalnie dla Ciebie link do poprzedniego wątku Dimka. Trzymam kciuki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18049"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18049[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Dziewczyny, mam pytania - przepraszam, nie mogę znaleźć poprzedniego wątku Dimka.

Szukam pieska dla bardzo fajnych, naprawdę świetnych ludzi - myślą o moim Szariku, ale chyba nic z tego nie wyjdzie :-( (stawy owczarka - 3 piętro, głuchota - ludzie prowadzą aktywny tryb życia i raczej muszą spuszczać ze smyczy). W domu za pare miesiecy będzie dziecko.

Szukam psa cierpliwego, lubiacego dzieci, aktywnego, takiego, który nie ucieka, który sie pilnuje ludzi. Co z tym wyciem w domu? To wiarygodne czy takie tam gadanie? Muszę wiedzieć na pewno, nie moge ich wpuscić w maliny.

To tylko pytanie, nie chce robić nadziei - ale może ?[/quote]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana]Dimek pomimo tego, że nie jest najmłodszym psem jest bardzo aktywny. Uwielbia długie spacerki po lesie. Na spacerach zachowuje się jak szczeniak, biega, skacze, wszędzie musi zajrzeć, wszystko poznać. Ja osobiście zawsze spuszczam ze smyczy Dimka i jeszcze nigdy nie miałam problemów z przywołaniem Go do siebie. Jedynym problemem może być niechęć do innych samców, ale wystarczy w porę odwołać Dimka, żeby uniknąć bójki. Ostatnio jedna z naszych wolontariuszek odkryła jeszcze jedną pozytywną cechę Damusia. Kasia trenuje lekkoatletykę i codziennie musi biegać, a że mieszka niedaleko schroniska to wpadła na pomysł, żeby zabierać na te jogini Dimka. Dimuś biega z Kasią na smyczy i zawsze biegnie tuż przy jej nodze i nigdy nie próbuje wyprzedzać, czy zbaczać z drogi. Jeżeli chodzi o wycie to najprawdopodobniej to wymysł jego byłych właścicieli, którzy szukali preteksty do pozbycia się psa. W schronisku Dim nigdy jeszcze nie wył.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...