Jump to content
Dogomania

Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spójrzcie tu:
[url]http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,3537427.html[/url]

Może to jest jakiś cień szansy? Może Ania - jako osoba najbardziej znająca Dimka - powinna tam zadzwonić?... On co prawda nie ma wykształcenia, ale za to ma referencje i doświadczenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']Spójrzcie tu:
[URL="http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,3537427.html"]http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,3537427.html[/URL]

Może to jest jakiś cień szansy? Może Ania - jako osoba najbardziej znająca Dimka - powinna tam zadzwonić?... On co prawda nie ma wykształcenia, ale za to ma referencje i doświadczenie :)[/quote]

Jejku, to naprawde moze byc szansa dla Dimka. Przeciez on dla tej kliniki jak znalazl!!!!! Ludzieeee, reklamujcie dogoterapeute jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2]Dimuś ma małe szanse na zostanie dogoterapełtą w jakieś placówce. Ludzie zajmujący się dogoterapią muszą mieć 100% pewność, że ich psiak nie zrobi nikomu krzywdy. Dlatego ich psy szkolone są od szczeniaka i przechodzą testy psychiczne. Dimuś jest już za stary na szkolenie a tak pyza tym dużą przeszkodą jest jego agresja di innych samców. Taką odpowiedź dostawała zawsze jak kontaktowałam się z organizacjami zajmującymi się dogoterapią. Ja osobiście zaufała bym Dimkowi w 100%, ale Ci ludzie niestety nie, nie dziwię się im bo to oni odpowiadają za te dzieciaki. Nadzieją dla naszego kochanego psiaka jest dom, w którym jest dziecko, które potrzebuje psiego terapeuty[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]przecież nie może być tak że taki psiak siedzi w schronisku...nie mogę uwierzyć w to że nie ma żadnego człowieka który potrzebuje takiego przyjaciela...przecież każdy człowiek powinien mieć swojego psa...psa - przewodnika...i nie mam tu na myśli tylko ludzi niewidomych...uważam że pies otwiera nam oczy na wiele spraw...ja osobiście inaczej postrzegam świat dzięki psom...wieżę że wiele się uczymy od tych wspaniałych zwierząt...i wiem że życie bez psa u boku jest BEE..."człowiek człowiekowi wilkiem" - tak jest bardzo często ale pies jest zawsze NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM...człowieku potrzebujesz Dima tak jak i on ciebie potrzebuje!!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

do Ameryki, w odpowiedzi na artykul w gazecie. Prosilam o rozwazenie ewentualnej adopcji Dimka do pracy z dziecmi. Psiakosc, nie mam zadnej odpowiedzi!!! Moze nie sa zainteresowani, a moze urlopy?
DIMEK, DIMEK, DIMEK!!!!!szukamy dalej, twoja gehenna musi miec koniec czyli HAPPY END.
Kacha pytala jak dogaduje sie z kotami? Czy ktos odpowie na jej pytanie?

Link to comment
Share on other sites

Kolejna niedziela, ktora to juz w twoim nieszczesliwym jestestwie? Dimek maszeruj na gore i nie martw sie. Moje ty nieznane slonko, gdybym nie miala juz zwierzynca..........Wiem, nie fajnie jest ci sluchac takich wynurzen..... Robic nadziei.....Dimus perelko!!! nie mysl zle....tak wiele osob chce ci pomoc. Musi sie udac, ja w to wierze. Spij dobrze malenki bo wciaz czarna nocka. Moze ranek przyniesie lepsze wiesci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...