Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeczytałam, że Aria też znalazła domek (szczeniaczek Aria ;) ) ale nic nie ma na stronie Emira o moim chrześniaku Parosie :shake::-( i nie wiem co z nim dzieje się, czy znalazł domek..... Zainteresowanym podałam namiary do Emir i nie wiem czy ktoś odezwał się :shake:

Link to comment
Share on other sites

No tak to jest...jak się w "to" wdepnie to już potem nie tylko się widzi takie bidy ale jakby one się pchały pod nogi.
Ja w ostatni weekend zrobiłam prawie 1 000 km po Polsce i nawet nie zliczę psów, które widziałam po drodze w miejscach, w których nie powinny być...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][B]23.09.2007: [/B]Cezar i Paros razem pojechaly ze swoimi nowymi opiekunami do domu z ogrodem w Warszawie.
Ludzie o wielkich sercach i wrazliwosci, kiedy dowiedzieli sie, ze psy sa nierozlaczne zdecydowali sie zabrac oba. [/FONT][/SIZE][IMG]http://fundacja-emir.org/GIFSmiles/icon_smile.gif[/IMG]


Na razie nie mam dostępu do komputera z programem do obrabiania zdjęć więc ciocia paros zobaczy swojego podopiecznego na ostatnich fotkach z fundacji troszkę później....a może wcześniej na zdjęciach z nowego domu? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W'][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][B]23.09.2007: [/B]Cezar i Paros razem pojechaly ze swoimi nowymi opiekunami do domu z ogrodem w Warszawie.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Ludzie o wielkich sercach i wrazliwosci, kiedy dowiedzieli sie, ze psy sa nierozlaczne zdecydowali sie zabrac oba. [/FONT][/SIZE][IMG]http://fundacja-emir.org/GIFSmiles/icon_smile.gif[/IMG]


Na razie nie mam dostępu do komputera z programem do obrabiania zdjęć więc ciocia paros zobaczy swojego podopiecznego na ostatnich fotkach z fundacji troszkę później....a może wcześniej na zdjęciach z nowego domu? :loveu:[/quote]
Brawo:multi::multi::multi:Bo Ciocia Paros już się zaczynała martwić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W'][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][B]23.09.2007: [/B]Cezar i Paros razem pojechaly ze swoimi nowymi opiekunami do domu z ogrodem w Warszawie.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Ludzie o wielkich sercach i wrazliwosci, kiedy dowiedzieli sie, ze psy sa nierozlaczne zdecydowali sie zabrac oba. [/FONT][/SIZE][IMG]http://fundacja-emir.org/GIFSmiles/icon_smile.gif[/IMG]


Na razie nie mam dostępu do komputera z programem do obrabiania zdjęć więc ciocia paros zobaczy swojego podopiecznego na ostatnich fotkach z fundacji troszkę później....a może wcześniej na zdjęciach z nowego domu? :loveu:[/quote]

Paros ma przyjaciela i mają dom :multi::multi::multi::multi::multi:

To może dostanę fotki na maila?? :roll:

[quote name='Zmysł']Brawo:multi::multi::multi:Bo Ciocia Paros już się zaczynała martwić[/quote]

Ale już jest zadowolona :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=purple][B]!!! UWAGA !!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]W nadchodzącym miesiącu będziemy organizowały aż 2 loterie !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Tym razem nie tylko w szkole podstawowej ale też w gimnazjum dlatego ogromna prośba do wszystkich o pomoc w zbieraniu fantów !!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Słodycze, pluszakii, książki, albumy, akcesoria szkolne – wszystko,wszystko !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]PAMIĘTAJCIE TYLKO ŻE TYM RAZEM POSZUKUJEMY FANTÓW TEŻ DLA DZIECI STARSZYCH a właściwie młodzieży – do 18 lat !!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]POMÓŻCIE W KOLEJNEJ ZBIÓRCE FANTÓW !!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=purple][B]Sprawa pilna – pierwsza loteria ruszy w przyszłym tygodniu więc sprawa pilna!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...