Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

No właśnie...ja też zauważyłam Węgrów.
Ja na prośbę evanescence zagłosowałam na Śrem.


Edyto, to już nawet nie chodzi o loterię ale czy dałabyś radę zrobić coś w rodzaju Tygodnia Pomocy Zwierzętom - akcji informacyjno -edukacyjnej . Przy okazji można byłoby zorganizować np. konkurs plastyczny (albo inny ;-)) Myślę że ważniejsze będzie zorganizowanie akcji edukacyjnej niż samej loterii. Jeżeli zechcialabyś być koordynatorem takiej akcji to my byśmy się zastanowiły jak to zorganizować, żeby jak najmniej cię obciążyć ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Podróż była baaardzio długa i ciężka – ale udało nam się dotrzeć do celu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cała rodzina już na nas czekała z niecierpliwością – po wylewnym przywitaniu i wypakowaniu darów nastąpiło zwiedzanie odremontowanych po pożarze pokojach.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Głaskanie psiaków i kota.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Psiakom podałyśmy tabletki odrobaczając i zakropliłyśmy im pipetki przeciwko pchłom chociaż okazało się ze szczenię było odpchlone jakiś czas temu. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zostawiłyśmy tez tabletki dla psów na powtórne odrobaczenie.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Przed samym wyjazdem zostałyśmy poproszone aby przekazać ogromne podziękowania wszystkim tym, którzy tak hojnie obdarowali rodzinke z małopolski.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=purple][B]Wszystkim darczyńcom bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu swoim, Pani Ewy i jej męża Michała oraz Ani, Józia, Januszka i Marka[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

ale to nie wszystko- miałysmy jeszcze rzeczy na kolanach i jak marzena chciała wysiąśc to najpierw ja musiałam odebrac te rzeczy której trzymała
a podkoniec drogi worki zaczęły zsuwac sie na marzene wiec jeszcze musiała je podtrzymywać
a podróż trwała 6 godzin!!!!
to była droga przez mękę !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']ale to nie wszystko- miałysmy jeszcze rzeczy na kolanach i jak marzena chciała wysiąśc to najpierw ja musiałam odebrac te rzeczy której trzymała
a podkoniec drogi worki zaczęły zsuwac sie na marzene wiec jeszcze musiała je podtrzymywać
a podróż trwała 6 godzin!!!!
to była droga przez mękę !!!!!!!!!!!!![/quote]
Tak bylo,
ale radość dzieciaków z tych paczek wynagrodzila nam to! sami widzicie ile tego uzbieralyśmy.Jeszcze raz dziękujemy Wam.:loveu:
ps. i polecamy sie przed Swiętami........:lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie - a czy ktos ma książke o szyciu PATCHWORKÓW - bo mamy taki pomysł-oni moga szyć poszewki ładne i narzuty ładne i sprzedawać np na allegro albo na bazarze
może z tym by im sie udało
tylko książka potrzebna-maszyna dojdzie za kilka dni i by mogli spróbować - może to wypali
no o cos takiego mi chodzi:
[URL]http://www.allegro.pl/item248273929_justyna_poszewka_sztruks_50_50cm_patchwork.html[/URL]

[URL]http://www.allegro.pl/item247928565_patchwork_sliczna_wielka_narzuta_vintage.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

aniu , a na jakiej zasadzie mialby byc przygotowany ten tydzien dla zwierzat? ja oczywiscie jestem chetn a, ale bardziej cos mi sie widzi drugie polorocze , jestem jak na razie zawalona robota ( jak wiesz nie pracuje tylko w szkole), a ponadto w szkole mamy troche problemow zdrowotnych i na razie odpada. Akcjha mialaby objac cala szkole? ( u nas jest 900 dzieciakow). Indywidualnie w sowjej klasie to juz pare pogadanek takich mialam , ale mozna by bylo cos przyszykowac , np polaczyc to tez z jakims przedstawieniem czy cos.Pokaz tresury psow mieliosmy na festynie , ale w sumie cos takiego tez mogloby byc . Sorki ja nie jestem zbytnio pomyslowa- niestety. Ale czekam na propozycje/Jak i w drugim polroczyu to mozna bylooby sprobowac z loteria- ale to juz musze ustalac odgornie , bo jak w tamtym roku byla jakas lotreia na chore dzieci , to trzeba bylo odprowadzac podatek- jak jest w przypadku waszych loterii?
Ja kompletnie na tym sie nie znam.
Pozdrawiam
P.S. A tego psa ze zlamana lapka , ani widu ani nic moze juz hycel go zlapal, nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Wstępnie termin loterii ustaliłam na 22 - 26 X.[/B]
[B]Jeżeli będę miała mało fantów to loteria będzie 29 - 31 X[/B]
[B]Dlatego bardzo proszę was o pomoc.[/B]
[B]Mam jeszcze trochę fantów ale przy tej ilości najprawdopodobniejszy jest wariant drugi.
W każdym razie dzieciaki już się dopytują :p
[/B][/CENTER]

Ja wprawdzie wpadam od czasu do czasu na dogo ale nie zawsze mam czas , żeby pisać. Ale nie próżnuję :cool3:
Edytko, nic nie szkodzi . Ja rozumiem - wiem jak to w szkole bywa ;)
Może to i lepiej zrobić to na wiosnę, będzie więcej czasu na wymyślenie czegoś. Dziękuję za zainteresowanie pomysłem:loveu:
Ale szkołę to ty masz wielką:crazyeye: U mnie jest 280 z niewielkim hakiem...

[B]
O ile się nie mylę jutro jest Światowy Dzień Zwierząt.[/B]..
A jak się mylę to też możemy obejść ten dzień ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...