Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/8800/pict0235dogo1jm.jpg[/IMG][/URL]
No dobra wklejam to co było w zeszłym tygodniu i mam cichą nadzieję, że w ten weekend nie będzie gorzej:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Mokka [/B]z tym wymsknieciem sie do kawiarenki to dobry pomysł, tylko TZ ma lekki sen.:p:p:p chyba, ze byłby jakis wystep muzyczny, bo lubi muzyke.[B]Ina [/B]zdjecia ekstra, [B]coztego [/B]miała racje od razu chłodniej.Erdelek fotogeniczny.:happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'][B]Martini[/B] - no a ja sierota nie mam niestety w pracy głosników ...ani klimy:shake: uf u nas w pomieszczeniach około trzydzechy
[/quote] Jeśli to Cię pocieszy, to ja dzisiaj w mojej pracy odnotowałem 46[FONT=&quot]º[/FONT] C :crazyeye:. Na szczęście przeżyłem :roll: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]INA -[/B] mało zdjeć, za mało :mad: ;)

[B]rita[/B]-jestem bardziej ugotowana niż roztopiona, choć 2 godziny popołudnia w piwnicy spędziłam, gdzie jest całkiem miło :p za to teraz zastanawiam się, jak mój komp zniesie te temperaturę - coś dziwne dzwięki wydaje :angryy: a pracowałam na nim ostatnie 2 godziny, aktualizując stronę. Teraz dam mu odpoczać..wyłączam paskudę, niech stygnie

Link to comment
Share on other sites

Drodzy erdelowcy,
No,cóz, w Gnieźnie tez gorąco. Ja mam juz wolny weekend. Rodzice zabrali dziewczynki na sobotę i niedziele do siebie, żeby babcia odpoczęła:multi:
Dzisiaj pierwszy raz sie kapałam w jeziorze, pewnie od 3 lat:shake: Musiałam pociech pilnować, a dzieciaki mnie i tak opryskały więc sie zdecydowałam zamoczyć. Ale ciepła woda! W poniedziałek znowu kapil będzie.
Regon w domu zostaje i go wodą z węża polewam. Dostaje wtedy głupawki i lata ósemki po ogrodzie. Jak on nie pływajacy to mu to ochlodzenie musi wystarczyć. Nad jezioro go nie moge zabrać - wrzask plażowiczy! Jezioro ma małą plaże i nie ma gdzie psa wykapać. W przyszły piątek mam zmiane turnusu - przyjeżdża Urszulka z rodzicami. To będzie mniej absorbujące, bo wnuczki są tu same teraz. Potem znowu zmiana turnusu bo chyba braciszek rekonwalescent sie zjawi. Ale mimo wszystko cos chce na Sopot wykombinować, i może na Toruń???
W przyszlym roku wyjeżdżam i basta!

Link to comment
Share on other sites

U nas ciągle około 28 stopni a jest już poważna godzina :crazyeye:
Vigusiowi upały nie przeszkadzają:crazyeye: cholernik szaleje, biega i psoci od 16.00( jak tylko przyszłam z pracy) do teraz ( za dużo kawy pije czy co?) ;)
[B]zadziorny[/B] 46 stopni to gdzie ty pracujesz w piekle:crazyeye: :diabloti: ;)
[B]borsaf [/B]- oj widać że rodzinka absorbuje od razu widać ta kropeczka
aktywności na dogo prawie ciagle blada... Brawo za pierwszą kąpiel - i co przyjemniej :razz:
Jak już brodzisz po wodze to może Regonika na te piłeczki na sznurku byś skusiła i może zdecydował by się popływać?
Mam nadzieje, że nie będziesz miala żadnej wymówki na Sopot o Toruniu nie wspomnę :mad: ;) ;)
[B]niedzwiedzca [/B]- jak coś znajdę to jeszcze wstawie i chyba wyłącze kompa - bo masz racje moze się przegrzać..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ina[/B] spróbuję jutro okolo 20.30. Jeszcze jest widno, woda nadal ciepła, a kapiacych juz niewielu. Niestety, wczoraj jak słam tamtędy z Regonem na spacer to o tej porze dwa ast-y sie kapały:-( W takie towarzystwo to majego narwańca boje sie puszczać.

Link to comment
Share on other sites

Uuufff, u nas skwar okropny! Wieczorem się ciut zachmurzyło i już już była szansa na jakiś deszczyk, ale przeszło... :angryy: Może jutro... A jutro wieczorem idziemy pohopkować, więc mogłoby w dzień popadać, oj mogłoby...

A'propos hopkowania - dochodzą mnie wieści od [B]zach[/B], że Ludwiko jest geniuszem! :cool3: :multi: Podobno jako jeden z niewielu pokonuje już cały tor!!! i wogóle oczarował wszystkich. :loveu: A ja wiedziałam, że tak będzie. :cool3: :loveu:

Lukier w ostatnich dniach jest geniuszem w spaniu, bo od czasu zawodów zrobiłam jej wolne od obi. :lol: Ale od przyszłego tygodnia trza będzie się już zabrać za treningi... A ja od wtorku idę do pracy... Na domiar złego złapało mnie (jak zawsze w upały) zapalenie torebki okołozębowej, dzisiaj dentysta, no i skończyło się antybiotykiem. :-( Tak więc dni spędzam głównie w miejscach klimatyzowanych - na szczęście jeszcze nie w pracy, ale w sklepach, kinie i pubach. :multi: :loveu: Szczególnie upodobałam sobie kino, bo udało mi się tam ostatnio ZMARZNĄĆ! :-o :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jak nic, jutro idę do kina.
[B]
Niedźwiedzico[/B], dzięki za radę. Fredzia paraduje, a właściwie poleguje, w czerwonych majtadołach, które oczywiście wcześniej były t-shirtem. Biedne to moje suczysko, bo ona podonie, jak ja nie lubi upałów, a tu jeszcze dodatkowe utrudnienia.

Zazdroszczę wszyskim, którzy mogą korzystac z akwenów. Może za tydzień uda nam się uleczyć rany i wybierzemy się gdzieś nad wodę.

[B]INA[/B], [B]Wojtek[/B] więcej zdjęć.

[B]Gosiu[/B], super, że z pracą się udało. Gorzej z zębem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']
[B]zadziorny[/B] 46 stopni to gdzie ty pracujesz w piekle:crazyeye: :diabloti: ;)
[/quote] Prawie :roll:. W zamkniętym pomieszczeniu bez klimatyzacji, za to z całą masą elektroniki, która jeszcze dodatkowo podnosi temperaturę powietrza :mad: :shake: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']:cool3: W takim razie polecam "Rozpustnika" z Johnny Depp'em. :)[/quote]
Dokładnie o tym myśłałam.

[B]Zadziorny[/B], to jak wychodzisz z pracy to sobie odpoczywasz w trzydziestostopniowym chłodku.

Link to comment
Share on other sites

Witam po dlugiej przerwie :-)
Wiem , ze temat byl juz poruszany i szukalam go przez wyszukiwarke ale niestety nie potrafie dojsc do tych postow , w ktorych byly podane wymiary klatki dla airedala.Czy moge prosic jeszcze raz o te wymiary?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...