Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Pragnę donieść, że mój [B]Bond kończy dziś 7[/B] lat i od września może iść do szkoły :lol:
Nie wiem jak uczcimy to święto, pewnie jedynie wielką michą pyszności i świętym spokojem, bo pogoda zapowiada sie jak dla niego koszmarna. Przy takim upale biedak funkcjonuje jedynie w nocy. Właśnie wróciłam ze spaceru z Cześką teraz tmp przekracza 23 stopnie, zero wiatru, bardzo, bardzo ciepło, aż strach pomyśleć co będzie rano i później.

[B]Aga[/B] GRATUACJE

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][B][COLOR=Blue]BOND 100 lat [/COLOR][/B][COLOR=Blue][SIZE=2][FONT=Verdana]:tort: :bday: :cunao::cunao:
Trzeba będzie to opić w Wa-wie :drink1: :knajpa: :popcorn: :beerchug:
[/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow']Pragnę donieść, że mój [B]Bond kończy dziś 7[/B] lat i od września może iść do szkoły :lol:
Nie wiem jak uczcimy to święto, pewnie jedynie wielką michą pyszności i świętym spokojem, bo pogoda zapowiada sie jak dla niego koszmarna. Przy takim upale biedak funkcjonuje jedynie w nocy. Właśnie wróciłam ze spaceru z Cześką teraz tmp przekracza 23 stopnie, zero wiatru, bardzo, bardzo ciepło, aż strach pomyśleć co będzie rano i później.

[B]Aga[/B] GRATUACJE[/quote][......][B]Swallow [/B]wszystkiego dobrego dla Bonda, teraz musisz mu kupic tornister, kapcie i przybory szkolne:loveu: Parys dołacza sie do zyczen dla krewniaka:calus:

Link to comment
Share on other sites

Bond ma siedem latek :crazyeye: - a pyszczol jak u podrostka - taki psotny i zalotny;) :cool3:
[SIZE=5][COLOR=sandybrown][B]120 lat dla jubilata wiecznego mizanka, góry smakołyków[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#f4a460]i przyjemnych chlodnych wieczorków i nocy[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=#f4a460]( dzionki niech pozostaną letnie aż do mojego urlopu:cool3: )[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Bos [/B]z tego,co sie domyslam masz problemy z nogami, a nie z rekoma. Moze bys sie tak okreslił słownie, a nie imponował fotami i krowimi kreskowkami.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']To wypisz wymaluj jak z tymi maliniakami :lol:[/quote]
Właśnie dlatego napisałam, że dotyczy to też innych ras, wiedziałam, że to wyciągniesz. :cool1:
A'propos - nadal jestem bardzo ciekawa, jakie to maliny zraziły Cię do całej rasy.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

rita-patrzac z ludzkiego punktu widzenia rodziny, to twój Parys jest pół-bratankiem Bonda :evil_lol: czyli Bond to jego pół-stryj :evil_lol:jakby głębiej poszperac, to i więcej pokrewieństwa by się znalazło, bo babka Parysa, AMFA OREGON z Apteczki Babuni ( ciekawa nazwa hodowli :multi:) , o ile pamiętam, była po Prima Oregonie a to syn MORE BURNT TOAST Piccadilly's, która jest jednoczesnie mamą mojej Koki, czyli babcią Bonda . Troche to skomplikowane,ale do rozgryzienia :diabloti:
Nie spotkałam dotąd AT z kłopotami trzustkowymi, natomiast Onka sąsiada i inny znajomy onek mieli problemy, jako młode psy, tak do 1,5 roku zycia, Były biegunki, chudość, dobieranie różnych karm-ale potem przeszło i oba sa w tej chwili ok. Może powinnas Parysa pzrestawić na suche dla ON-ków, tam jest taki skłąd,żeby trzustki nie podrażniać-bo u nich się często wrazliwa trzustka zdarza :angryy:
Wiem natomiast,że at nie powinny jesc bardzo tłusto, bo może to skutkowac problemami biegunkowymi-byc może właśnie na tle trzustkowym, dlatego tez moje jedza dobre suche jako podstawe+wszystko, na co maja ochotę ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedzwiedzica[/B] dzieki za odpowiedz, rzeczywiscie te powinowactwa to łatwizna:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: , moze kiedys do tego dojde. Moj Parysek nigdy nie dostawał tłustego jedzenia, ryz,kurczak, marczewka, biały ser, jogurt. Tak jak mowisz wyjsciem byłoby przejscie na suche, ale mam watpliwosci czy pies tym sie najada ? Bede w sobote u wet, wtedy powinna sie okreslic co dla niego byłoby najlepsze.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]rita60[/B], a może dla odmiany spróbuj karmić Parysa jak mięsożerce. Ryż, marchewka,... mam wątpliwości czy to odpowiednia dieta dla zwierzaka z końca łańcucha pokarmowego... ;)
Osobiście nie widzę żadnego powodu dla którego należy ograniczać psom mięso i tłuszcze. Natomiast węglowodany na pewno TAK :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow']Pragnę donieść, że mój [B]Bond kończy dziś 7[/B] lat i od września [/quote]


Wszystkiego najlepszego agencie [SIZE=4][COLOR=Red][B]BOND 007[COLOR=Blue] samych piatek i szóstek w szkole :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/COLOR] :multi: :multi: ;)

[/B][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]a zamiast tortu boś już jest chłopisko całym pyskiem........[IMG]http://i6.tinypic.com/1z4gyfq.gif[/IMG].........[/SIZE][COLOR=SeaGreen]smacznego[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]Bos [/B]z tego,co sie domyslam masz problemy z nogami, a nie z rekoma. Moze bys sie tak okreslił ..........[/quote]


Czy Ty napewno chcesz żebym się w stosunku do ciebie określił...:loveu: :loveu: :loveu:

Swoich fot wklejać nie mogę ,bo są na receptę przy silnych niestrawnościach żołądkowych , gdy zawodzą inne medykamenta........:lol: :lol: :lol: :evil_lol: :lol: :lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="6"][FONT="Arial Black"] :loveu: 100 lat Bond :loveu: [/FONT][/SIZE]

Niedzwiedzico, musiałam to sobie rozrysować żeby zrozumieć :evil_lol: :razz:
Nie będę się zagłębieć w takie wywody :) napiszę tylko, że prababcią Dakara jest wspomniana More Burnt Toast a pradziadkiem Janel's Charly ( ale to chyba nie ten sam Charly ;) co u was ).
Jesteśmy jedną wielką rodziną :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:roll: :roll: :roll: :roll:[quote name='Wojtek'][B]rita60[/B], a może dla odmiany spróbuj karmić Parysa jak mięsożerce. Ryż, marchewka,... mam wątpliwości czy to odpowiednia dieta dla zwierzaka z końca łańcucha pokarmowego... ;)
Osobiście nie widzę żadnego powodu dla którego należy ograniczać psom mięso i tłuszcze. Natomiast węglowodany na pewno TAK :-)[/quote][.....][B]Wojtek[/B] juz sama nie wiem, co robic i co bedzie lepsze dla Parysa. Nie chciałabym mu zaszkodzic, on jest taki delikatny i sliczny.Jak zwykle poplatałam cos z tymi emotikonkami.Sorry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Czy Ty napewno chcesz żebym się w stosunku do ciebie określił...:loveu: :loveu: :loveu: Chyba nie sama nie wiem.:shake:

Swoich fot wklejać nie mogę ,bo są na receptę przy silnych niestrawnościach żołądkowych , gdy zawodzą inne medykamenta........:lol: :lol: :lol: :evil_lol: :lol: :lol: ;) ;)[/quote] Jesli taka przypadłosc mnie dopadnie, bede pamietała.;)

Link to comment
Share on other sites

Martini-dokładnie, jedna, wielka rodzina :diabloti:pewnie jeszcze inni wspólni przodkowie tam siedza sobie , cichutko ;), bo wybitne psy sa szeroko używane. Ten twój Charly to inny inny niż nasz, nasz jest z polskiej hodowli
Kementari. A przypomnij mi, jakich rodziców ma twój Dakar ? Pamiętam ,że kiedys pisałas,ale :oops: nie pamiętam. Cos mi po głowie Sasza chodzi i chyba jakaś primowska suka :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...