Jump to content
Dogomania

Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!


Paula95

Recommended Posts

[quote name='Iljova']Ja w wyobraźni już widzę Olenę jak odlicza czas do przyjazdu Sabusi :-) niewiem jak wytrzymasz te dni :-)[/QUOTE]

Też odliczam dni do przyjazdu mojej Karenki, więc Olenę rozumiem :lol:Ja już w sobotę się doczekam.Dziewczyny, a komu i ile przesłać za transport Sabci?Paulinka wie, że tylko cynka mi ma dać.Okropniście się cieszę szczęściem Sabci.

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej pieniądze będziemy przelewać bezpośrednio na konto osoby, która będzie zawozić malutką, ale jeszcze nie mam numeru.

Zajrzycie proszę(chodzi o sytuację, która miała miejsce w naszym schronisku)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207248-quot-W%C5%82a%C5%9Bcicielom-quot-po-miesi%C4%85cu-przypomnia%C5%82o-si%C4%99-%C5%BCe-ich-pies-ga%C5%9Bnie-w-schronisku[/url]...

Link to comment
Share on other sites

To dzisiaj nastał ten dzień wspaniały
Dla naszej Sabci, a dla Olenki dluzył się będzie cały.
Dzisiaj spotkanie wyjątkowe
Więc trzeba zrobić zdjęcie pamiątkowe.
Szczęście zagości w sercach człowieka i psiaka
Wieczorem dadzą sobie buziaka.

Link to comment
Share on other sites

Iljowa zostałaś jednogłośnie wybrana na tworzenie wierszyków o psiakach, najlepiej w ogłoszeniach;).

Ciotka Danka to sroga pani nauczyciel (ka - jak sie w końcu poprawnie mówi?), bedzie meczyc dziś biednych uczniów!

Bardzo dziekujemy cioci Natalii za dowiezienie Sabci, tylko prosze o ostrożność;p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']tylko prosze o ostrożność;p.[/QUOTE]

A ja proszę koniecznie o poinformowanie mnie, że Sabcia dojechała. :) Olena, napiszę Ci smsa, jak Sabcia będzie wyjeżdżać. :) Dziś zobaczę ją już ostatni raz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...