Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Martyna']aleeee sie ciesze :D wlasnie dostalam list z FCI potwierdzjacy INTERA dla mojego brzydala :D

[B]ICH, CH PL, SK, RU, ZW. KLUBU PL 2004[/B]
[B]REKLAMA Canes Beati[/B]

moj pierwszy rodowodowy psiak :loveu::loveu::loveu: mam nadzieje, ze skoncze jeszcze Intera z Tijakiem i full plan wykonany :D[/quote]
Brawo, Martyna!
"Tego" tak szybko się nie kończy...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PANGEA']Yes, Yes, Yes jak powiedzial jeden z naszych bylych premierow.:evil_lol:
Udalo sie
Niniejszym donosze, ze na MWPR w Rzeszowie Dog Niemiecki pregowany ECCE ITERUM Pangea ukonczyl INTERCHAMPIONAT!!!!!! :multi::multi::multi:
Ciesze sie ogomnie.
Toffek jest pierwszym dogiem z mojej hodowli z tym tytulem.
Wielkie gratulacje dla wlascicielki i ogromne podziekowana dla wszystkich trzymajacych kciuki :loveu:
Teraz ja tez juz moge szykowac rameczke na dyplomik ( chyba wlascicielka da mi kopie :razz: )
Postaram sie ja namowic na wklejenie fotki z ringu :roll:[/quote]
Paulina wielkie gratki i ja się pochwalę że kolejny dożek Interka ukończył :multi: NIEGRZECZNA ZUZANNA Magiczne Koło uzyskała brakującego CACIBa w Berlinie :multi: i chociaż przydomek nie mój to sunia moja :evil_lol::evil_lol: aż mi się wierzyć nie chce jak sobie przypomnę wnoszenie wstydliwej srajdy na ring na rączkach :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']wysyla sie pisemko do ZG i oni dalej "załatwiają"... mi np. od listopada załatwić nie mogą :placz:[/quote]

Ja niestety też czekam od listopada. Napisałam do FCI maila z pytaniem czy pismo w ogóle do nich dotarło i w ogóle co jest grane. Dowiedziałam się, że nie mają jeszcze potwierdzenia z Rostocku z [B]października 2007[/B], w co nie chce mi się wierzyć. Niby napisali, że wyślą tak szybko jak będzie to możliwe.... Czekam więc dalej....

Link to comment
Share on other sites

:angryy:

dzwonilam wlasnie do ZG i dowiedzialam sie ze 18 marca FCI kontaktowalo sie z ZG w sprawie Int.Ch mojego psa, a mianowicie cos im sie tam nie zgadza ostatnia wystawa na ktorej dostal CACIB (Debreczen)... od tamtej pory nic sie nie pytaja... ciekawe ile to jeszcze potrwa :angryy:

oraz czy przyznadzą nam tytuł... bo moze maja tak namieszane ze gdzies im umknął ostatni CACIB :roll:

ja tak czy owak na oryginalach kart mam wszystko wpisane i mam podpisy sedziów - pamietam nawet sytuacje wlasnie z Debreczyna, gdzie sedzia mi sie nie podpisal i lecialam pozniej z karta do niego i pilnowalam by podpisal tez kopie, moze to o to chodzi? Ale jestem pewna ze tego dopilnowalam :cool1:

No nic poczekam jeszcze chwile i bede ich molestowac dalej... tymczasem napisalam meila do FCI :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Ja niestety też czekam od listopada. Napisałam do FCI maila z pytaniem czy pismo w ogóle do nich dotarło i w ogóle co jest grane. Dowiedziałam się, że nie mają jeszcze potwierdzenia z Rostocku z [B]października 2007[/B], w co nie chce mi się wierzyć. Niby napisali, że wyślą tak szybko jak będzie to możliwe.... Czekam więc dalej....[/quote]
ja dostalam w poniedzialek potwierdzenie CACIB-a z Erfurtu ktory byl w kwietniu zeszlego roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']ja dostalam w poniedzialek potwierdzenie CACIB-a z Erfurtu ktory byl w kwietniu zeszlego roku.[/quote]
Tak, ale chyba co innego potwierdzenie dla wystawcy, a co innego sprawozdanie z wystawy do FCI. Niech termin będzie nawet do dwóch miesięcy, a to już minęło pół roku! A z tego co wiem, to pod tym względem Niemcy są bardzo zorganizowani.

A potwierdzenia CACIB-a to ja nie mam ani jednego.

Link to comment
Share on other sites

dzieki za gratulki :-) Asiuu tak calkiem to nigdy z wystaw nie zrezygnuje :D

ja tydzien temu dostalam potwierdzenie caciba z Litwy z 2005 roku :-)

aaaa najlepsza akcja, ze moja kolezanka wyslala papiery wczesniej niz ja, jej suka ma wiecej cacibow (jest z czego wybierac) a do tej pory listu ani widu ani slychu :crazyeye:

a dlugo czekaliscie na dyplom od otrzymania listu???

Link to comment
Share on other sites

wiec u mnie sie wszystko wyjasnilo :) :angel:

i 10 kwietnia wyslali pierwszy list a pare dni pozniej dyplom :)
tak wiec teraz juz czekam jak na szpilkach :grins:

powiedzcie mi prosze czy oni to pierw do ZG wysylaja i ZG do mnie, czy odrazu do mnie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...