Jump to content
Dogomania

mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich ponownie po kilku dniowej przerwie. Niestety mialam problemy z netem ale juz wszystko ok. Nie myślcie ze sie wycofuje! Sonia na mnie czeka i nie moze zostac zawiedziona! Dlatego nie bądzie małej wiary wszystko bedzie dobrze. Juz niedługo...za jakies 3 tygodnie:-( :oops:
Karusia Kiedy wrócisz do kraju? A moze juz jestes?

Link to comment
Share on other sites

:)to i ja jestem...jestem chora i mi sie przysnelo...ciesze sie ze sie odezwaliscie:)przepraszam ze zasialam niepokoj ale sama nie wiedzialam co sie dzieje...wracam 19 wrzesnia i mozemy np pojechac do suni Agnieszko jesli bedziesz chciala...
a martwie sie bo szukam tez domu dla pieknej dobermanki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']no wlasnie jeszcze nie...Agnieszko jak tam prace remontowe?[/quote]

Witam wszytskich kochani, ciesze sie ze Karusia szczesliwe dotarła do Poski.Niestety nie mam dobrych wiesci, jesli chodzi o nasze prace remontowo-wykonczeniowe. Mielismy duze problemy, ktorych nie przewidzielismy, ale nie bede was zameczac, bo to w tym watku jest nieistotne. Na szczescie po mału wychodzimy na prosta. Niestety nie zdażymy z wejsciem do domu na koniec wrzesnia, powiedziałabym ze bardziej prawdopodobny termin do polowa października. Wiem ze nie takiej odpowiedzi ode mnie oczekujecie, ale ja naprawde wolalabym juz tam mieszkac i opiekowac sie Sonia, a nie zostawiac jej na całe dnie samą i noce tez, bo to chyba nie o to chodzi. Karusiu mam pytanie, czy bedziesz jechac do Sonii w najbilzszym czasie mysle tak tydzień dwa- moze trzeba jej cos kupic, karme czy cuś, to mow ja chetnie kupie, nie ma problemu. I błagam nie krzyczcie na mnie.......

Link to comment
Share on other sites

nie ma co krzyczec tylko martwie sie...bo zima sie zbliza a sunia musi miec domek..prawde mowiac nie szukam juz dla niej domku bo wiem ze Tobie bardzo zalezy wiec prosze jezeli masz sie rozmyslic to po prostu powiedz...do suni na pewno trzeba bedzie pojechac ja albo tata by trzymali ja nadal a nie oddali dos chroniska ale ile jeszcze beda to robic...??no nic powodzenia i czekamy na wiesci...i dziekuje ale mysle ze na razie nic suni nie tzreba jakby co to my kupimy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...