Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dwie sprawy:

1.Fanty na bazar -  mam trochę fantów na bazar, głównie ubrania, trochę książęk, pierdółki. W związku z przeprowadzką części fantów musze się pozbyć, szkoda ich wyrzucić, może jeszcze komuś się przysłużą:) Do odbioru we wrocławiu, mogę oczywiście też wysłać paczką :)

2. Poszukiwane mieszkanie do wynajęcia, oczywiście zwierzolubne, koniecznie parter lub budynek z windą - Sunii (morda z avatarka) siadają łapy, do tego Jumper na 3 łapach no i nie wydole nosząc 2 20kg psy po schodach:( Zwłaszcza, że Sunie najprawdopodobniej czeka wózek. Standard nie ważny, byle blisko wałów, najlepiej okolice NAdodrza, Grunwaldu - jakby ktoś coś słyszał to prosiłabym o cynk:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
44 minut temu, Figunia napisał:

Tez daaawno nie bylam. Dolacze zatem do Pan z przyjemnoscia (pomijajac trudny do zaakceptowania widok tych biedakow wkolo i swiadomosc, ze ta pomoc tak nikla...).

Będziemy w piątek od około 10.30

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Figunia napisał:

Pada i zastanawiam sie, czy jechac. Bo dla psiakow to zadna przyjemnosc moknac a tez nie chcialabym byc tam sama...

Padłam z migreną ( przez zmiany ciśnień), no i pada... więc niestety odwołujemy akcję tym razem

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, NikaEla napisał:

Dostałam zapytanie na FB, od dogomaniaczki prowadzącej duży dom tymczasowy koło Włocławka:

czy   ktoś mógłby zrobić wizytę przedadopcyjna ul Macinskiego we Wrocławiu?  (to Karłowice )

Chyba Micińskiego. Mogę zrobić, to niedaleko mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...