Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Godzinę temu, brzośka napisał:

Napisz do niej na FB :)

Dzięki za podpowiedź :) Jakoś nigdy nie umiem zapamiętać nicków w połączeniu z prawdziwymi imionami i nazwiskami, ale już sobie przypomniałam. Jedna cioteczka podała mi już jej nr telefonu, ale ponieważ nie odpisała na sms-a, to napiszę jeszcze na FB.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga Wrocław!!!

Kto szuka małego czarnego pieska/suczki??? Dzisiaj widziałam w chaszczach nad Odrą (okolice Sępolna) malutkiego czarnego pieska, przerażonego (z mordki wygląda mi na suczkę, ale mogę się mylić). Gdyby nie moje psy, nigdy bym nie zauważyła, że coś tam siedzi. Za nic nie chciał wyjść. Odstawiłam moje psy do domu i wróciłam tam z jedzeniem i wodą, ale już pieska nie było widać. Te chaszcze są okropnie gęste, nikt tego psa tam nie zauważy. Nie chciałam tam się za bardzo ładować, żeby go nie wypłoszyć na ulicę. Jedzenie i wodę zostawiłam w pojemnikach, potem pojadę sprawdzić jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Hej. W czwartek w  godzinach rannych wybieram się do schroniska. Chciałbym, żeby ktoś mnie oprowadził, pokazał psiaki i pomógł wyprowadzić i wybrać. Zastanawiam się jednak nad małym do małym-średnim. Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam ogłoszenie nie-psie.

Szukam osoby (pani) do sprzątania mieszkania. Raz w tygodniu u starszego małżeństwa tzn u moich rodziców (u. Zaporoska) - dzień i godziny do ustalenia.

 

Już nieaktualne 

Edited by NikaEla
nieaktualne 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy jedzie może ktoś na dniach w okolice Jeleniej Góry/Gryfowa? Małe, kudłate, stare, szczekające nieraz szuka podwózki:)

Kto chciałby umilić sobie podróż takim o to towarzyszem?http://schroniak.pl/pinki-686-16,o793

 

Już nieaktualne - Pinki z pt na sob przeprowadził swoje stare kości do kikou:)

Edited by sunia2000
nieaktualne
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...