Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Zwrócono się do mnie w tej sprawie i obiecałam, że pojadę (choć w zasadzie mam dość daleko, bo mieszkam prawie 30 km za Wrocławiem dokładnie po drugiej stronie niż Smolec). Mam zamiar umówić się na niedzielę (w tygodniu nie mogę, a jutro mam gości). Byłoby mi raźniej, gdyby ktoś mógł dołączyć (podjechałabym).

Link to comment
Share on other sites

Szukam właściciela psa. Pies kręci się luzem po os. Muchobor Mały, ale nikt z mieszkancow go nie kojarzy. Pies jest średniej wielkości, do kolana, ok. 15 kg. Dłuższa sierść, czarny podpalany. Biały krawat, białe skarpetki na tylnych łapach i biała plama na pysku. Pies ma na szyi obrożę z łańcucha (!) Jest łagodny i spokojny, nawet łapę podaje. W miare zadbany, sierść czysta, nie chce jeść ani pić. Prawdopodobnie zagonił się za suczkami, bo przesiaduje pod kilkoma domkami na osiedlu. Probuje zidentyfikować właściciela. Jak na razie się nie udało.

 

--

16.02.

Bylam z nim u weterynarza, pies nie ma chipa.

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdy nie byłam na PA i jeśli nikt doświadczony się nie znajdzie, kto będzie mógł, to będę mogła dopiero po środzie pojechać, ale dobrze by było żeby ktoś się znalazł doświadczony ;)

Nie jestem zbyt doświadczona w wizytach, ale byłam już (w niedzielę) i dom wypadł pozytywnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...