Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

[quote name='mikoada']Rozmawiałam przed chwilą z Shanią, ten Orlen był przy głównej trasie na Częstochowę, przed skrzyżowaniem na Rudnik i Kamienicę...Cioteczki wiecie dokładnie, który to Orlen??? Może dobrze by było zadzwonić na stację i zapytać czy psiak tam wrócił...[/QUOTE]

Bardzo dobry pomysł z tym telefonem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Nie znalazłam na tej trasie 1 do Częstochowy [SIZE=4][COLOR=red]stacji benzynowej Orlen[/COLOR][/SIZE] w Kamienicy Polskiej
[COLOR=darkorange]tylko trochę dalej[/COLOR] w [SIZE=5][COLOR=red]Kolonii Poczesnej ul. Katowicka 4 [/COLOR][/SIZE]
tel. 34 3274779
[URL]http://maps.google.pl/maps?hl=pl&biw=1020&bih=626&rlz=1W1GGLL_en&um=1&ie=UTF-8&q=kamienica+polska+stACJA+BENZYNOWA+ORLEN&fb=1&gl=pl&hq=stACJA+BENZYNOWA+ORLEN&hnear=Kamienica+Polska&view=text&ei=9r-5TMOPMdGSjAfp6PDrDg&sa=X&oi=local_group&ct=more-results&resnum=1&ved=0CCwQtQMwAA[/URL]#


[URL]http://maps.google.pl/maps?hl=pl&biw=1020&bih=626&rlz=1W1GGLL_en&um=1&ie=UTF-8&q=kamienica+polska+stACJA+BENZYNOWA+ORLEN&fb=1&gl=pl&hq=stACJA+BENZYNOWA+ORLEN&hnear=Kamienica+Polska&view=text&ei=9r-5TMOPMdGSjAfp6PDrDg&sa=X&oi=local_group&ct=more-results&resnum=1&ved=0CCwQtQMwAA[/URL]#

Moze dajmy nagrodę za znalezienie....( np. 100 zł)?
Z napisem nagroda za znalezienie?
NA ogłoszeniu/ plakacie dodać ,ze bojażliwy lubi kiełbaskę i nie gryzie...

[SIZE=5][COLOR=red]przy Kamienicy Polskiej stacja ORLEN [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']dziewczyny trzymajcie się behawiorystycznej zasady, po wielokroć sprawdzonej, ze pies będzie się trzymał tego miejsca, w którym został zgubiony. Tak jak psy wyrzucone z samochodu będą kręciły sie ciągle w tym samym miejscu. Tam go trzeba namierzać. Najlepiej byłoby wystawiać tam stale jedzenie.[/QUOTE]

Też tak myślę. A swoją drogą co za pech!
Musicie uzbroić się w cierpliwość i regularne dokarmianie. Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[I]Właśnie dzwonił do mnie Cajus powiedział,że miejscowość nazywa się KAMIENICA POLSKA (w prawo rozjazd na RUDNIK WIELKI) stacja jest Orlen-owska, która nazywa się (chyba-jak nie przekręciłam) Kaktus.
I tamtejsze miejsce podlega chyba pod schron w Myskowie.
Jacek podzwonił po znajomych - za co z całego serca dziękuję :modla:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati123487']Ok ja drukuje plakat i dzialam , musle ze dzis tylko pojezdze po okolicy i popytam jutro jak bedzie jasno rozwiesze plakaty !!!

Obawiam sie ze pies moze potrafic sam sie wyrzywic wtedy szanse ze wyjdzie do "ludzi" sa marne ,znam takie przypadki .
A z tego co wiem pies moze to potrafic druga sprawa moze wrocic na CPN podobno na CPNIE sa poinformowani a najgorsza wersja ze wpadnie pod auto:(

Moje schronisko nie obsluguje tych okolic jednak moze sie zdarzyc cud i trafi do mnie...

Malo jestem na dogo takze jakco to prosze o kontakt603272806 Patrycja[/QUOTE]
To jest dziewczyna, która pracuje w schronisku w Myszkowie, jeśli nie oni mają umowę to nie wiem kto, to mogą być wszyscy, ale jedno jest pewne jak jest zgłoszenie psa to nie przyjeżdżają szybko. Ja bym uderzyła do pracowników stacji obiecała nagrodę.

Link to comment
Share on other sites

zaraz przeczytam wszystko, dopiero dostałam info, jestem przy kompie. Dałam znać dziewczynie z Rudnika wielkiego - to po stronie kaktusa , jeszcze dzisiaj pojezdzi go szukać , zaraz wchodzi na internet też i sciaga zdjecia, postara sie ogłoszenia druknąć , prosiłam zeby wysłała wiadomosc do znajomych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Nie wiem jak tam sa te Orlenu rozmieszczone, jechali w strone Częstochowy jak rozumiem, na pewno sie odnajde, mam nadzieje ze jutro uda mi sie pojechac.. wezme kielbaske..[/QUOTE]

jezeli jechali w strone czestochowy to kaktusa mieli po lewej . tam jest skrzyzowanie ze światłami, tak troche na łuku drogi .

Link to comment
Share on other sites

qrcze, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, w ogóle jak moja wyobraźnia zaczyna działać to tylko płakać się chcę, bo gdzie ten piesek będzie spał, pewnie gdzieś skulony w zimnie , jak bardzo musi się bać w nieznanym miejscu, jak bardzo musi być głodny, aż mam wyrzuty sumienia, ze nic nie mogę dla niego zrobić, zupełnie nic :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...