Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

[quote name='tanitka']dziewczyny trzymajcie się behawiorystycznej zasady, po wielokroć sprawdzonej, ze pies będzie się trzymał tego miejsca, w którym został zgubiony. Tak jak psy wyrzucone z samochodu będą kręciły sie ciągle w tym samym miejscu. Tam go trzeba namierzać. Najlepiej byłoby wystawiać tam stale jedzenie.[/QUOTE]
teztak myslę ze on w to miejsce wróci, tylko ktos tam ciągle czekac.Moze poinformowac ta stację, kogokolwiek???schronisko swoją drogą jak jest... Oj piesku piesku,czasem to nerwy mi puszczają, chce sie pomóc psu a ten zwiewa:shake:

Link to comment
Share on other sites

albo psiak bedzie sie pilnowal stacji i czekal...albo bedzie probowal wrocic w swoje okolice...o ile dobrze zrozumialam Shanie to on ma do swojej miejscowosci kolo 70km...Klaudia pisala tez wczesniej ,ze on robil sobie kilku dniowe wedrowki....tak zrozumialam...chyba ze cos pomylilam...wiec jest tez szansa ,ze moze probowac wrocic do swojej miejscowosci...trzeba rozwieszac plakaty gdzie sie da...moze go ktos wypatrzy....i sie odezwie....

Link to comment
Share on other sites

Chyba dalej jest z Cz-wy di Pszczyny -okolo 120 km .....raczej pies nie wroci sam do Pszczyny ...nawet jesli pojedzie tam ktos dzis celowo ,to niekoniecznie pies tam bedzie nadal ...
Jesli bedzie biegal po trasie W-wa -Katowice może prędko wpaść po po pedzace auta a to jest trasa szybkiego ruchu ,wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

Psy potrafia miec taki instynkt ze wrócą nawet przez setki km.. Ale tez mysle ze będzie sie pewnie trzymal tego miejsca, moze znajdzie jakis punkt gdzie sa odpadki, nie wiem.. Teraz na pewno nie jest jeszcze głodny, ale na pewno niezle zestresowany, nie wie gdzie sie znalazł nie zna okolicy. Byle by tylko nie biegal na oslep po ulicach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Zobaczcie na mapie (ja uzywam panorama firm) są dwie Kamienice. Jedna- kamienica Polska przy krajowej jedynce, którą zakładam ze jechali, druga-Kamienica, jest moze z 5 km dalej, ale nie przy głównej drodze na Częstochowe.[/QUOTE]

Jesli to bylo na Orlenie - to na pewno w Kamienicy Polskiej -przy DK1 .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Nie moze podac nam Klaudus ,ktora to Kamienica dkladniej ?[/QUOTE]

[I]Nie może,bo nie jechała z psem.

Co do tego głodu, to głodny jest...
Ja Go przed trasą nie karmiłam,żeby nie wymiotował, zjadł tylko kiełbaskę.
I to Mu właśnie najbardziej smakuje.
Kiełbaski, szyneczki.
Na to idzie Go zwabić...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Nie znalazłam na tej trasie 1 do Częstochowy [SIZE=4][COLOR=red]stacji benzynowej Orlen[/COLOR][/SIZE] w Kamienicy Polskiej
[COLOR=darkorange]tylko trochę dalej[/COLOR] w [SIZE=5][COLOR=red]Kolonii Poczesnej ul. Katowicka 4 [/COLOR][/SIZE]
tel. 34 3274779
[URL]http://maps.google.pl/maps?hl=pl&biw=1020&bih=626&rlz=1W1GGLL_en&um=1&ie=UTF-8&q=kamienica+polska+stACJA+BENZYNOWA+ORLEN&fb=1&gl=pl&hq=stACJA+BENZYNOWA+ORLEN&hnear=Kamienica+Polska&view=text&ei=9r-5TMOPMdGSjAfp6PDrDg&sa=X&oi=local_group&ct=more-results&resnum=1&ved=0CCwQtQMwAA[/URL]#


[URL]http://maps.google.pl/maps?hl=pl&biw=1020&bih=626&rlz=1W1GGLL_en&um=1&ie=UTF-8&q=kamienica+polska+stACJA+BENZYNOWA+ORLEN&fb=1&gl=pl&hq=stACJA+BENZYNOWA+ORLEN&hnear=Kamienica+Polska&view=text&ei=9r-5TMOPMdGSjAfp6PDrDg&sa=X&oi=local_group&ct=more-results&resnum=1&ved=0CCwQtQMwAA[/URL]#

Moze dajmy nagrodę za znalezienie....( np. 100 zł)?
Z napisem nagroda za znalezienie?

Dlaczego we tytule jest Ślask a nie Łódz?

Link to comment
Share on other sites

Boże.....
Kolejny pies zagubiony...
Nie chcę moralizować, ale zawsze powinno się stosować zasadę ograniczonego zaufania, nawet wobec własnego psa a co dopiero wobec psa z meliny, przerażonego tym co się z nim dzieje.........................
Powinien być na smyczy, tak w aucie na smyczy, może by zdążyła przydeptać tą smycz........
On może siedział spokojnie i dlatego shani nie zadbała o drzwi auta...................
Powinien mieć adresatkę, z jakimkolwiek numerem telefonu, wtedy by nie był anonimowy.
Taką adresatkę po dowiezieniu psiaka na miejsce można zabrać spowrotem.

Powinno się stworzyć wątek, z przykładami w jakich okolicznościach giną, uciekają psiaki, aby każda z nas miała w wyobraźni co się może zadziać.

Słuchajcie, trzeba by zawiadomić jakieś ichniejsze nadleśnictwo i inne w okolicy, aby ci super myśliwi czy leśniczy nie odstrzelili psa.

Kurcze, tak mu kibicowałam, a teraz w jeszcze gorszej sytuacji się znalazł:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Ick w tytule jest napisany Śląsk dlatego, że miejscowość Kamienica jest k.Częstochowy a Częstochowa leży w woj. śląskim.[/QUOTE]

Cioteczko myślałam,że Łódz bliżej niż jakieś duże miasto tam na dole na Ślasku...Ale widzę,że też daleko...

A tutaj mam linka
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178404-Schronisko-w-Częstochowie[/URL]....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Plakat:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/190/78b93c0baa2e68f4med.jpg[/IMG][/URL]

Co on najchętniej zje? ..[/QUOTE]


Ok ja drukuje plakat i dzialam , musle ze dzis tylko pojezdze po okolicy i popytam jutro jak bedzie jasno rozwiesze plakaty !!!

Obawiam sie ze pies moze potrafic sam sie wyrzywic wtedy szanse ze wyjdzie do "ludzi" sa marne ,znam takie przypadki .
A z tego co wiem pies moze to potrafic druga sprawa moze wrocic na CPN podobno na CPNIE sa poinformowani a najgorsza wersja ze wpadnie pod auto:(

Moje schronisko nie obsluguje tych okolic jednak moze sie zdarzyc cud i trafi do mnie...

Malo jestem na dogo takze jakco to prosze o kontakt603272806 Patrycja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']teztak myslę ze on w to miejsce wróci, tylko ktos tam ciągle czekac.Moze poinformowac ta stację, kogokolwiek???schronisko swoją drogą jak jest... Oj piesku piesku,czasem to nerwy mi puszczają, chce sie pomóc psu a ten zwiewa:shake:[/QUOTE]

Jeśli jest w pobliżu jakaś woda,staw lub rzeczka będzie się trzymał zbiornika wodnego.Psina była ze schroniska, musi być zaczipowany.Znajdzie się;(

Link to comment
Share on other sites

[I]Warto pamiętać,że On nie jest dzikim psem.
Bardzo ludzi lubi i nie ucieka przed nimi.
Ktoś wspomniał o tym,że pisałam,że już wędrował.
Ale spacerował wtedy po Pszczynie,którą zna 9 lat...
I zawsze wracał do domu.
Ja wróci w okolicę stacji to wiadomo,że jak będzię ktoś za Nim latał i wrzeszczał to będzie uciekał,ale przy spokojnym podejściu nie powinno być problemu.
Z auta uciekł,bo miał dzisiaj sporo wrażeń.
Ważne,żeby nie robić przy Nim gwałtowynych ruchów.
I na siłę nic nie robić,bo może się bronić...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...