Jump to content
Dogomania

Birka z autostrady w cudownym DOMU !!


Ajula

Recommended Posts

Tak, już gdzieś widziałam, że Supergoga polecała gabinet na Polance.
Zadzwonię i zapytam o cenę.
Najlepiej by było, jakby jakaś fundacja zgodziła się na użycie swojej nazwy w załatwianiu spraw Birki - żeby można było uzyskać jakieś zniżki.
Zresztą u tego pana Andrzeja normalnie doba za psa kosztuje 35 zł, bo to jest hotel komercyjny. On daje zniżki fundacjom - wiem, że Animalia trzyma u niego psy.
Wczoraj Krzysiek powiedział mu, że sunia jest bezdomna i fundacyjna, ale nie powiedział z jakiej fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono'] Birka jest bezdomna, może warto zadzwonić i zapytać czy partycypowaliby w kosztach jej sterylizacji. Taki tam pomysł...
[/QUOTE]
BB każdy pomysł jest dobry.

Dziewczyny, założę Birce nowy wątek, żeby nie mieszać z Hebanową, która może jednak się jeszcze znajdzie.
Zgadzacie się?

Ps. Mam najnowsze wieści od pana Andrzeja
Birka rano przywitała go machaniem ogonem, ładnie dała się przypiąć do smyczy i wyszła do ogrodu. Pospacerowała trochę, zjadła ze smakiem śniadanie i wróciła do boksu, bo pada deszcz.
Jest grzeczna i bardzo przyjazna, już w lepszym humorku niż wczoraj :)

jeszcze jeden P.S.
rozmawiałam z Supergogą :loveu:
możemy się przedstawiać jako wolontariusze Animalii i załatwiać sprawy Birki na Fundację ze zniżkami Fundacji :)
Supergoga ma na głowie tyle psów, że nie chcę jej obciążać finansami i organizacją pomocy dla Birki.
Będziemy się podpierać Fundacją Animalia, ale postaramy się nie obciążać Gosi problemami, ok?

Link to comment
Share on other sites

byłyśmy z Anetką (WMNN) odwiedzić Birkę
słuchajcie - ona jest PRZESŁODKA :loveu: po prostu Niunia do zakochania
śliczna, przymilna, tuli się do rąk
zero agresji - Aneta karmiła ją przysmaczkami, ja w tym samym czasie odginałam jej fafle, żeby obejrzeć zęby - wcale jej to nie przeszkadzało :)
ząbki ma białe i nie starte, wydaje nam się, że ona jest młodziutka
oczy nie wyglądają na zapalenie spojówek, ona chyba ma takie oczy jak bassety czy benki
swoją drogą tak słodko patrzy tymi oczyskami, że natychmiast chce się ją zabrać do domu

po niedzieli zabierzemy ją do weta na Polanki

Link to comment
Share on other sites

ja się w Birce zakochałam.. jest super [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/192198-Hebanowa-nie-wiadomo-gdzie-a-Kudłata-musi-mieć-sterylkę!!/images/smilies/love.gif[/IMG]
wydaje mi się, że to psie dziecko jeszcze..
no i ma chyba problem z bioderkami, ale tego sie dowiemy u weta!!
trzeba szukać domu na gwałt!! bo psina jest naprawdę słodka..

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie nasuwa mi się na myśl tylko to, że sunia jest śliczna i rzeczywiście nieco bernardynowata ! a Wy jesteście wspaniali, poprostu czapki z głów, takich ludzi coraz mniej. naprawdę podziwiem i popieram całą sobą. Będę śledzić ten super wątek, i jeśli moge się wtrącić to proponuję go nie przenosić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']Odwiedzam mala, dzielna dziewczynke, ale nie moge chwilowo wspomoc.:-([/QUOTE]
duchowe wsparcie też się liczy :)

Zmieniłam pierwszy i drugi post, żeby było czytelniej, bo wątek był zakładany dla czarnuli, a stał się wątkiem kudłatej.

Birka dziś też była bardzo grzeczna. Czuje się dobrze, nadal jest strasznie łakoma. Dziś chodziła długo po ogrodzie, nie próbowała się stamtąd wydostać, nie kombinowała. Zwiedzała sobie ogródek i chodziła za panem Andrzejem. Jak ją wołał do siebie - przychodziła bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Jestem . ajula ,zebys nie myslała ,ze sami zostaniecie z Birka " na głowie". Wizyte u weta i sterylkę płace ja.Od razu ten pysio Birki mi sie wydał taki molosowaty , no w każdym razie nie ONkowaty. Trzeba sprawdzic jak na inne psy reaguje , no i koty :).

Link to comment
Share on other sites

dzięki jkp :loveu:
dziś Krzysiek pojechał odwiedzić Birkę - psina czuje się dobrze
trochę lękliwa, ale bardzo przyjazna, nakierowana na człowieka
- jeśli chodzi o inne psy, to z sąsiadami z boksu nie wykłóca się przez siatkę
koty są w tym hoteliku, ale fundacyjne znajdy i Birka nie ma z nimi kontaktu

Birka już dużo swobodniej czuje się w ogrodzie i nie rozpłaszcza jak żaba na ziemi

w poniedziałek zadzwonię i dowiem się, kiedy ją przywieźć do weta

Link to comment
Share on other sites

ja tez jestem ;)od 26 otwieram dt chyba juz ostatni tymczas to bedzie i 'przezuce'sie na koty bo coraz cięzej mi dom opuszczac:(cały czas nie trace nadzieji,że hebanek sie znajdzie) niestety Birka troche za wielka jak dla mnie do domu.Kojec -czyli miejsce w garazu na zime tez odpada (nie ma tam warunków do dłuzszego trzymania psa).

Link to comment
Share on other sites

dam znać, rano będę dzwonić, do weta Arona też będę dzwonić
dziś Krzysiek ma wstawić filmiki z Bireczką - jest po prostu rozkoszna :loveu:, ale wydaje mi się, że się jednak boi, bo jeszcze do człowieka zdarza jej się przychodzić na czworakach, pewnie ktoś ją bił :angryy:

Link to comment
Share on other sites

4 dzień Birki w hoteliku. Nadal jest jeszcze bojaźliwa - trochę hałasu (np. z sąsiednich boksów) i już przypada do ziemi.
Bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi.

Birka na powitanie
[video=youtube;2F7s3sNwvGI]http://www.youtube.com/watch?v=2F7s3sNwvGI[/video]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img806.imageshack.us/img806/1417/p1020975.jpg[/IMG]

[IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8090/p1020982t.jpg[/IMG]

[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/952/p1020990c.jpg[/IMG]

[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9003/p1030007z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...