Jump to content
Dogomania

Birka z autostrady w cudownym DOMU !!


Ajula

Recommended Posts

słodziak z niej wielki, ale nic nie umie, nawet najprostszych komend, chyba nigdy nie była w domu i nikt się nią nie zajmował
Bardzo się cieszy na widok Krzyśka - tzn., że poznaje.
Myślę, że szybko się przyzwyczai do swojego człowieka, o ile się taki znajdzie :roll:
no nic, dziś ustalamy datę wizyty u weta, potem sterylka, potem szukamy domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']

Odpisałam na pw, pewnie za bardzo nie pomogłam, co innego próbować samemu, a co innego wytłumaczyć komuś innemu :oops:...[/QUOTE]
pomogłaś pomogłaś :)
krzysiek mów, że sobie poradzi
teraz jeszcze ma zamiar nauczyć się robienia bazarków :D bo ja chwilowo nie mam czasu

a tekścik jakiś dla Birki spróbujemy sklecić

Link to comment
Share on other sites

Może to się na coś przyda :
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wyrzucona, niechciana, nigdy nie kochana. Zabiedzona, wystraszona wciąż niespełniona ![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Birka- to suczka znaleziona z cieczką na autostradzie przez ludzkiego anioła który wybawił ją od sfory psów które regularnie ją gwałciły. Nie można było przejść obojętnie od takiej biedy, wystraszonej i kulącej się ze strachu przed człowiekiem. Nie wiadomo ile czasu spędziła na ulicy, nie wiadomo czy kiedyś miała dom, nie wiadomo nic. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suczka aktualnie przebywa w hoteliku, gdzie nabiera pewności siebie. Jest wystraszonym psem który czeka na kogoś kto pokocha. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

byłam dzisiaj u Birki - zawiozłam jej obroze na pchły i smaczki, ktore zjadla w sekunde! psica ucieszyła się, że mnie widzi ( moze nie tak jak na Krzysztofa, ale zawsze ) i od razu bach na plecki i brzuchol do głaskania. Birka z jednej strony lgnie do czlowieka, a z drugiej strony boi sie bardzo. chodzi na ugietych łapkach i ciągle się kładzie. mam wielka nadzieję, że szybciutko znajdzie dobry dom!!

Link to comment
Share on other sites

marra dziękujemy :)

Dziękujemy WMNN za odwiedziny u Birki, fajnie, że spotyka różnych ludzi i widzi, że nikt jej krzywdy nie robi, tylko głaszcze i daje smakołyki :)

Przemyślałyśmy z WMNN sprawę i Birki i stwierdzamy, że jeszcze kilka dni trzeba się wstrzymać z ogłoszeniami, bo bardzo mało o niej wiemy. Jak już się poczuje lepiej po sterylce to trzeba będzie zobaczyć jak reaguje na koty, dzieci itd., żeby było wiadomo, co pisać w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']super! czas zacząć zbierać kasę.. a wszelkie darowizy dla Birki pozabazarkowe można wpłacać na konto animialii (np. z dopiskiem Birka) ??[/QUOTE]
albo będziemy zbierać na jedno konto i prześlemy jak się coś uzbiera razem? (może będzie łatwiej Animalii to ogarnąć, jak dostaną jedną konkretniejszą kwotę, niż kilka małych)
albo kto chce, niech wpłaca bezpośrednio do Animalii, wkleję w pierwszy post dane Fundacji

Link to comment
Share on other sites

Ajula a co bedzie placone z konta Animalii ?? wszystko tj hotel i wet czy tylko wet ??.
Birka jest podobna do mojej Ciapki ( mix Benka) tez jest uległa, tez na poczatku sie bała ( ale zerro agresji :). Teraz pozostała do ludzia uległa i posłuszna ale o miejsce w stadzie potrafi zawalczyc ( moją druga suczke zastraszyła niestety ) .. Wiec na razie proponuje dom dla 1 psa bez " towarzystwa" bo to duzy kawał psa i wierzcie mi ustawianie miejsca w stadzie nie wygląda miło :) . Natomiast jest to psina dla tych co za płotem lubia miec psa co groźnie wyglada a w domu w kontaktach nie wymaga zdecydowanej postawy i pracy :).

Link to comment
Share on other sites

Póki co Animalia zapłaci faktury za weta i hotelik. A jeśli co łaska się uzbiera - to będzie super.

Teraz moje wrażenia. Oczywiście musiałam poznać "naszą" sunieczkę i jadąc w sprawie naszych kotów w hoteliku poszłam Birke odwiedzić.
Syn Pana Andrzeja zostawił mnie z nią w ogrodzie na tyłach bo miał akurat klienta. Więc się pobawiłyśmy. Nawet kawałek za kijkiem pobiegła. Potem stwierdziła że mizianie jest lepsze, wywaliła się kołami do góry i wystawiła brzuś.
Miziałam, obejrzałam śliczne ząbki - pozwalała na wszystko.
Tak że my również wpisujemy sie na listę sponsorowania sunieczki - bo naprawdę wartyo.

A napiszcie mi, gdzie dokładnie była ta druga czarna psina, tak szczegółowo. Mój Darek pochodzi z Pabianic i co 3 tygodnie tam jeździ do Mamy. Może się też rozejrzeć.

Link to comment
Share on other sites

supergoga dziękujemy :Rose:

[quote name='jkp']Ajula a co bedzie placone z konta Animalii ?? wszystko tj hotel i wet czy tylko wet ??.
[/QUOTE]
Supergoga zapłaci z konta Fundacji, a ja proszę wszystkich, żebyśmy spróbowali uzbierać ile się da i przelejemy na konto Fundacji.
Animalia robi dobrą robotę i ma wielu podopiecznych, na których wydaje wszystkie złotówki, jakie ma.
Prosiłam supergogę o pozwolenie na wspieranie się nazwą Fundacji, bo dzięki temu nie jesteśmy anonimowi, no i są zniżki :cool3:
Adopcja przez Fundację też jest bezpieczniejsza, niż bez Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Oj Asia, już Tyu taka ambitna nie bądź.
I cieszę się, że się gdzies odzywasz, bo dawno nie zajrzałaś nigdzie, gdzie ja bywam - i martwiłam się, co u Ciebie.

A co do kłopotów - to "moja specjalność". Sama sobie je chyba przysparzam.
Damy radę.
Wstawię sunię na strone Fundacji, poprosze tylko jak będziecie u wetki o orientacyjny wiek, i już.
Znajdzie super domek, jest naprawde kochana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...