Jump to content
Dogomania

Birka z autostrady w cudownym DOMU !!


Ajula

Recommended Posts

Na razie o Zuri brak wieści.
Poniżej fotki tej drugiej suni (raczej w średnim wieku) z miejscowym adoratorem.
K.

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5686/tadruga.jpg[/IMG]

[IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7010/46301301.jpg[/IMG]

[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1936/adorator.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jakbyśmy mieli ją gdzie umieścić, to można by łapać

jeśli chodzi o najbliższy schron to nie wiem - trzeba by zapytać dziewczyny z regionu łódzkiego, wydaje mi się, że najbliżej jest Łowicz

a ten kawaler też fajny :) taki diablik
właził na sunię bez przerwy :(
był z nimi jeszcze jeden pies - jakiś haskowaty, ale bał się strasznie Krzyśka i uciekł

Link to comment
Share on other sites

Krzysiek dzwonił przed chwilą na stację, dziś jest inna zmiana, ale wiedzą, że mają dzwonić, jak sunia przyjdzie

Pani powiedziała, że już tak było, że ona gdzieś szła i 1-2 dni jej nie było, ale zawsze wraca
Pani się bardzo cieszy, że ktoś chce zabrać sunię, bo jest łagodna i kochana, pracownicy stacji martwili się o nią i i już parę razy zachęcali ludzi, żeby ją zabrać

Czyli nadal jest nadzieja, że wróci na stację, mają dzwonić do nas nawet w nocy

Link to comment
Share on other sites

ten diablik ma obrożę, Krzysiek widział go wcześniej na podwórzu jakiegoś gospodarstwa w pobliskiej wsi
wg niego Diablik jest z gospodarstwa, a sunia jest niczyja

czyli do złapania byłyby dwie sunie (o ile hebanowa się znajdzie)
Ty masz rację WMNN :roll: - jak jej nie złapiemy i nie ciachniemy, to już możemy zakładać watek "Kudłata sunia ze szczeniakami szuka domu!!"

patrzę na zdjęcia i wydaje mi się, że ona ma rozpłaszczone stopy, tak jakby niedobory minerałów i witamin

Link to comment
Share on other sites

nikt nie dzwoni :(
Krzyśkowi ta hebanowa nie może wyjść z głowy
postanowił, że pojedzie jutro jej szukać, wydrukuje jej zdjęcia, popyta ludzi we wsi, porozwiesza ogłoszenia

Mógłby spróbować złapać kudłatą, ale jak ją złapie, to gdzie z nią?
Jedynie do schroniska

Jeśli ktoś ma ochotę z nim jechać, to zapraszamy. Ja jutro nie mogę mu pomóc, bo pracuję.

Link to comment
Share on other sites

ajula a probowałas tam w okolicy jakis dogomaniakow znależć ?? Moze by ktos pomógl co jest niedaleko( w sensie plakaty, zlokalizowac sunie , ew przytrzymac ??) ?? Moze ktos zna schron ( to ew opcja dla tej kudłatej ,jednak to lepsze niz bezdomne dzieciaki , sterylka za kazda cene potrzebna!!) czy ta kudłata jest znana tez pracownikom stacji ??

Link to comment
Share on other sites

najbliżej jest Ozorków i Łęczyca
ten wątek był przez kilka dni w dziale łódzkim, ale nikogo nie zainteresował, ja nikogo z tamtych stron o pomoc nie prosiłam, bo dziewczyny i tak mają tam co robić
Krzysiek i tak pojedzie - bo on uparty jest ;)

kudłata jest mniej znana, bo się boi ludzi i nie chce podchodzić
najbliższy schron jest chyba w Łowiczu

Link to comment
Share on other sites

dziewczyn z Łodzi są super, ale same nie mają co robić z psami :roll:
zapytałam na wątku schroniska Łowickiego, czy mają miejsca w schronie, nie znam tego schroniska, ale jakoś mi się wydaje, że dziewczyny, które tak działają są bardzo pracowite

Link to comment
Share on other sites

hmm to wogóle nie moje rejony i nic sensownego nie przychodzi mi do głowy. A dzwoniliście do Gminy aby dowiedzieć się gdzie mają umowę, z jakim schroniskiem?może jeśli jakieś sensowne to warto ją tam odwieźć?z tego co widzę na mapie to Zgierz jest w miarę blisko, może dziewczyny z Medora by ją przyjęły?napiszcie do nich (nick FundacjaMedor) a może poprostu zabrać ją w samochód i przywieźć do domu??:)albo chociaż do waszego schronu?powiedzieć, że znaleziona w mieście.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jest kłopot :(
Łukasz, który zobowiązał się wziąć hebanową na tymczas musi wziąć sunię, która wraca z adopcji po 2 latach i 2 miesiącach :(
Jestem załamana i roztrzęsiona, bo to 1 raz, kiedy tak bardzo pomyliłam się w ocenie ludzi, którym powierzyłam psa. Pani zastosowała wobec mnie szantaż, nie dała mi wiele czasu na znalezienie rozsądnego rozwiązania i postawiła pod ścianą grożąc schroniskiem. (jest w zagrożonej ciąży, poza tym 2 dzieci i pies to za dużo i takie tam inne tralalala)
Ponieważ nie mam w zwyczaju robić z gęby cholewy, zobowiązuję się - jeśli hebanowa się znajdzie - zapłacić za jej utrzymanie w hotelu do momentu kiedy nie przejmie jej Rytka.
Przepraszam :(

Link to comment
Share on other sites

Hebanowa jak się znajdzie, to bez problemu da się złapać i zostanie przywieziona do Poznania na DT
jak się uda złapać tą kudłatą, to Krzysiek też przywiezie ją do Poznania, najwyżej na kilka dni pójdzie do hotelu w Szczepankowie i będziemy kombinować co dalej z nią - zostać na autostradzie nie może

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']
Łukasz, który zobowiązał się wziąć hebanową na tymczas musi wziąć sunię, która wraca z adopcji po 2 latach i 2 miesiącach :(
[/QUOTE]
Goniu kochana, oczywiście musicie zająć się najpierw tą, która wraca :calus:
Hebanowej póki co nie ma, jak się znajdzie, to ją zawieziemy do Szczepankowa, damy radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']moge pomoc finansowo także.. oby sie znalazla hebanowa!
o ktorej Krzysiek jedzie tam jutro?[/QUOTE]
super, to na kilka dni można ją zawieźć do Szczepankowa, facet ze Szczepankowa nie jest taki, że musi dostać zaraz kasę, już mu wsadzaliśmy psy na kredyt
oby się tylko znalazła

Krzysiek będzie jechał jakoś przed południem

Link to comment
Share on other sites

bardzo płochliwa jest ta sunia?bo może jeśli nie bardzo a tylko trochę to warto jej dać do jedzenia jakiś uspokajacz i poczekać aż się wyciszy?tylko to musi być gdzieś na uboczu aby nic jej nie wystraszyło.:(

a tak przy okazji to gdzie się znajduje takich złotych facetów z uczuciami:) :loveu:bo mój klnie jak tylko słyszy hasło że "jest akcja" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nie można jej nic dać, bo to jest przy autostradzie, zbyt niebezpiecznie, chyba, żeby było więcej ludzi do upilnowania jej
[quote name='piechcia15']

a tak przy okazji to gdzie się znajduje takich złotych facetów z uczuciami:) :loveu:bo mój klnie jak tylko słyszy hasło że "jest akcja" :evil_lol:[/QUOTE]
:) taki mi się trafił, jest faktycznie wyjątkowy i ma złote serce dla zwierzaków, chociaż dla ludzi jest raczej wymagający i potrafi być niemiły
no ale co nas obchodzą ludzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...