Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

Chłopaki mają minki zadowolone - co tam kamienie :)

 

Kurna kiedy ja ubiorę cienkie ciuchy.... wrrr jak ja nie lubię zimna...

 

No zupełnie sie nie rpzejmują a mają jak chodzić nie po kamieniach... to w największe włażą...

 

 

ania0112

Napisany Dzisiaj, 21:25

Sandra lubię chłopaków ale jak oglądam twoje foty to serce mi z żalu pęka. Ja tez tak chce!

 

Znaczy foty chłopaków mogą być? :P

 

 

 

Margi

Napisany Dzisiaj, 22:48

Zdjęcia fajowe ale tych kamieni to chłopakom troszkę współczuję.Wiem że łapinki z czasem nie będą tego tak odczuwać ale teraz......

 

ja tez im wspólczuję ale jak napisałam wyżej... w 98% jak łązimy to tak aby jednak droga nie była tak kamienista... to jest na zdjęciach, ze tak powiem pobocze... a , że te mendy w największe skupiska kamieni się pakują...  :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia fajne. :) Chłopaki widać dobrze się mają. Tazzio z wywiniętym uszkiem... słodziak. :)

Skoro się pchją w kamienie, znaczy nie jest im tak źle wśród nich.

 Do ciepełka mi tęskno, ale do kamieni - nie! ;)

 

No własnie się pchają... ciagle ich z tych kamieni odwołujemy...

 

 

 

jejku niech już u nas będzie tak ciepło bo oszaleję... muszę w nocy kilka razy się ubierać na zimowo i już dostaję szału z tym :( a tak to cżłowiek by sobie w majtorkach wyskoczył, pieska wysikał i gotowe... aaa

 

foty cudne

 

Wasia a masz szlafrok? ja w zime tak wyskakiwałam na dobranockowe siku ;) w szlafroku hi :)

 

 

Ty im jakie buty kup, bo po tych kamulcaqch to sobie chłopaki niechybnie pazurki zetrą!

 

a Tazzman widzę juz nie taki przecinak jak kiedyś, dorósł juz chłopak całkiem, juz widać tą siłę i moc! :) :)

 

Idefixowi to by sie przydało drapawce jednej trosze stępic pazury :P

 

A szczerze to juz patrzyłam za butami... w przypływie paniki ostatnio heheh ale nic wartego uwagi nie znalazłam... jakiś psiblog co to z psem pojechałam rowerem gdzies w pizdu do czarnogóry czy gdzieś tam... pisał o jakis butach ale nie moge znaleźć narazie...

 

 

A Tazzio no zrobił się większy... ale szyja nadal łabędzia haha

Link to comment
Share on other sites

ehhhbo takie zycie durne jest po prostu ;) a nie będe kupowała cokolwiek bo to w ogóle wywalanie kasy w błoto jest... znalazłam za parę 150 zł plus skarpetki 65 zł. na 1 szczeniaka 365 zł :D a mam dwa :P Chwilowo i tak mamy spokój ze spacerami tam bo Idefixio się zagapił i uszkodził stópalka. nie groźnie no ale kamienie odpadają :)

Link to comment
Share on other sites

nie mam pojęcia jak miałabym je zrobić :P

 

Skarpetek też miałam zapas na w razie Wu ale długich... Tazziowych dla Idefixa musiałam kolejna parę, ze tak powiem rozłączyć tym razem stópek ale rpzydały by sie jakies dziecięce skarpety na niego :D

Link to comment
Share on other sites

Mogę ci przywieźć skarpeteczki :)

 

:)

 

Biedaczek, ale ślicznotek. :)

 

Dziękowac :)

 

Hahahaha... To ja mogę razem z AnkąG, bo jak wiesz skarpetek dziecięcych Ci u mnie dostatek hihihi...

 

możesz jedną odstąpić? :D

 

Naprawde kiedys sie spakuje i rozbije namiot przed Twoimi drzwiami :)

 

obiecujesz czy straszysz? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...