Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

Piękny czrnuszek :)

 

Dziękuję :) A Młody się nie podoba?:)

 

U Malawaszki ( tymczasy ) wstawiłam linki  te co mam.

 

 

widziałam :) dobry pomysł ;)

Poklikałam i mam starą zawartość :)

 

jak?:D

kurde gdzie???? jak to robicie? ja nie widzę w ogóle jakiegoś czasu tam :/ 

 

ja mam tylko takie  wktórych ktoś coś napisał od ostatniej wizyty. całości nie mam...

Link to comment
Share on other sites

Pokazuje tylko małą część niestety - ja nie miałam ustawionego śledzenia tematów i doopa.

 

 

ulana

Napisany Wczoraj, 15:27

Weszłam. Niemożliwe! Szybko pisze póki dogo łaskawa, że zdjęcia cudne i Ty też fajnie wyglądasz. Drapanko dla psiurków.

 

Dziękujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

A mój nie pije tak tylko zaraz czeka kiedy mu rzucę butelkę i będzie mógł z nią poszaleć. :) Pije tylko z miseczki (swojej! może być bidon, ale koniecznie jego!), a jak nie ma to z ręki. Normalnie czasem już z nim nie mogę. Rozpieszczony jak... nie powiem co.

Link to comment
Share on other sites

A mój nie pije tak tylko zaraz czeka kiedy mu rzucę butelkę i będzie mógł z nią poszaleć. :) Pije tylko z miseczki (swojej! może być bidon, ale koniecznie jego!), a jak nie ma to z ręki. Normalnie czasem już z nim nie mogę. Rozpieszczony jak... nie powiem co.

To tak jak mi opowiadała pani Magda od Nikity, że niunia kiedyś nie chciała się napić po koleżance :P.U mnie wszystkie piły z jednej miski, więc nie wiem czemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...