Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

Przystojniak :)

 

Co fakt to fakt... ostatnio na plaży Pani sie za nim oglądała i głośno skomentowała, ze przystojny ;)

 

 

 

malawaszka

Napisany Dzisiaj, 15:35

zaglądam bo to foto normalnie w ramki i na ścianę <3

 

Dużo jednego zdjecia na ścianie :)

 

 

 

ulana

Napisany Dzisiaj, 16:28

Cytuj

 

Wiec w sumie to Tazzio mial gorzej :pale przekłuliśmy to w zalete

I to jest właściwe podejście. :)

 

Zdjęcie Tazzia śliczne. Ten nochal znowu mogę podziwiać. :)

 

Tak jest ;)

 

 

I no nieskromnie powiem, ze udało mi się :D

Link to comment
Share on other sites

Fiksio :)
i Tazzio :)
patrzę na zdjęcia i dochodzę do wniosku, że ja bym nie dała rady
za gorąco !
 

 

no rzeczywiscie robi się coraz cieplej ale jest przyjemnie :)

 

 

AnkaG

Napisany Dzisiaj, 14:48

Coraz cieplej chyba się robi :) Kiedy zaczynasz opalanie?

 

no teges w sumie już w lutym leżałam na tarasie  w stroju... w marcu już regularny ciepły sezon z tym , że słonce nie opala a pali... ale pogoda tak pół na pół ciepló i słonecznie lub ciepło i zachmurzone niebo. Była u mnie mama z wujkiem tj moim wujkiem jej bratem takze i już pierwsze wodowanie zaliczyłam :)

 

 

 

ulana

Napisany 10 marzec 2015 - 15:52

Widzę go, widzę! :)

No lenistwem to on chyba nigdy nie grzeszył.

 

Super zdjęcie.

I ten cień Tazzia z ogonkiem do góry. :)

 

No jest Menda Biała :) i nie o lenistwo kogo jak kogo ale Fixa posądzić nie można :D

 

Ulana.... nie wyrosły mi pomidorki już 3 tydzien i nic... ale powiedzili mi, ze źle robiłam bo ja nie przykryłam w ogóle ziemią tych nasionek  i, ze sie od słońca powypalały :( zbieram się do podejścia nr 2... heh

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero w sobotę kupiłam nasionka pomidorków koktajlowych i będę robić podejście pewnie w weekend dopiero. W dodatku zapomniałam, że wolne doniczki zaaneksował mi Młody na czosnek niedźwiedzi i mocno się zdziwiłam, że nie mam w co siać. :) Mam jeszcze rukolę i cebulki na szczypiorek. Tylko te doniczki! Swoją drogą ten czosnek to rośnie jak wariat, a ja nie wiem kiedy go mogę wyrzucić na balkon...

Link to comment
Share on other sites

bozzz ja też kcem sie opalać ... :)

 

to bikini i na słońce :)

 

Przysyp ziemią i możesz przykryć folią .W takim półcieniu postaw i podlewaj,żeby ziemia była lekko wilgotna.

 

nie wiem co to znaczy półcień... mam albo słońce cały dzień albo wcale... to gdzie? ziemia ma nie wysychac w ogóle?

 

Ja dopiero w sobotę kupiłam nasionka pomidorków koktajlowych i będę robić podejście pewnie w weekend dopiero. W dodatku zapomniałam, że wolne doniczki zaaneksował mi Młody na czosnek niedźwiedzi i mocno się zdziwiłam, że nie mam w co siać. :) Mam jeszcze rukolę i cebulki na szczypiorek. Tylko te doniczki! Swoją drogą ten czosnek to rośnie jak wariat, a ja nie wiem kiedy go mogę wyrzucić na balkon...

 

no doniczki są problematyczne... ja mam pojemniki od smietany... potem sie będę martwic o większe/docelowe :D i no ja z wywalaniem nie pomoge bo sie nie znam :D

Link to comment
Share on other sites

uwierz mi, ze jakbym miała wybór to psy by były z nami w kabinie. Zresztą były. do 2 w nocy. Niestety któs musiał nas przyuważyć i walił w sciane co spowodowało szczeknięcie Tazzmana.... O 2 w nocy zapukał Pan z załogi i kategorycznie zażądał odprowadzenia psa do klatki... ktoś musiał donieśc bo Tazzman szczekał a Facet uwierzył ze mamy tylko Fixa w pokoju (TZ zamknął się z spami w łazience) Fixa odprowadziłam do klatki- w asyście jakiegoś oficera/strażnika szlag wie. p oczym po naszym wyjsciu facet zamknął na klucz wejscie do tej tfu ładowni (co zresztą było sprzeczne z informacjami jakie udało mi się uzyskać przed podróżą- miał być dostęp do psa 24h nielimitowany)  Mieliśmy problem, ze by Tazzmana odprowadzić  a juz nie było możliwosci aby Tazzman został z nami.. nie chciałam aby Fix tam siedział sam...

 

M A S A K R A

 

Rozmawiałam z Weszką na temat promów bo pamiętałam, że ona płynęła na wystawę i ze znajomymi co w Norwegii siedzą, ze trzeba wykupić kabinę i wtedy pies moze być z Tobą... ale to Hiszpania niestety... mają "trochę" inne podejście, jak rozmawialam z przewoznikami przed podroza to Pani byla zdziwiona... Jak to pies w kabinie?

Link to comment
Share on other sites

Tak,to Hiszpania,tam po sezonie łowieckim pozbywają się chartów :(

 

nie mam nic do powiedzenia.

 

MASAKRA!

 

ehh

Sandra ale mam fajnego kiziaka. Kurde jaka to mądrusia psinka. :)

 

Opowiadaj! zdjęcia pokazuj! I galerie zakłądaj, O!! :D zeby było gdzie Cie molestowac  o foty hyhy

 

 

 

 

A my ostatnio znowu wleźlismy na górkę :)

 

 

na fejsie była fotka :) ale tutaj nie, więc

 

Tadam.

 

Bliźniaki...

 

[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2015/03-2015/10458522_1026501784044387_3674986232599181043_n%20Kopiowanie_zpsgp37vuxb.jpg.html]10458522_1026501784044387_36749862325991[/URL]

 

Tak się państwo zapatrzyli, ze nie mogłam się oprzeć :D

 

[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2015/03-2015/2015-03-13%2015.10.30%20Kopiowanie_zps43cj0ox3.jpg.html]2015-03-13%2015.10.30%20Kopiowanie_zps43[/URL]

 

 

I Pan Palm z dodatkiem :D

 

[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2015/03-2015/2015-03-13%2013.50.34%20Kopiowanie_zpsoc9oegd6.jpg.html]2015-03-13%2013.50.34%20Kopiowanie_zpsoc[/URL]

 

 

 

HYhyh :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...