Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

I jak tam nowa myszka?
Uważaj na nią!
Nie ma kabelka, nie jest przywiązana do komputera...
Może któregoś dnia cudownie zaginąć :D
Nam już zaginął budzik (znaleźliśmy dość szybko), zegarek żony (było juz trudniej), a ostatnio (po pół roku!) znaleźliśmy jej wieczne pióro, które wyparowało pewnego dnia z jej biurka (tylko skuwka nam się ostała) ... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M@d']I jak tam nowa myszka?
Uważaj na nią!
Nie ma kabelka, nie jest przywiązana do komputera...
Może któregoś dnia cudownie zaginąć :D
Nam już zaginął budzik (znaleźliśmy dość szybko), zegarek żony (było juz trudniej), a ostatnio (po pół roku!) znaleźliśmy jej wieczne pióro, które wyparowało pewnego dnia z jej biurka (tylko skuwka nam się ostała) ... :)[/QUOTE]

Ojjj mam nadzieje, ze nie zginie;)

Na razie ma się dobrze, nadal pełna energii mimo notorycznej mej sklerozy;) A zegarek to Wam chyba kociaczek schował jak pamietam, co? A ja kociaczka nie mam;) Ooo i gdzie było pióro?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']jaki czyścioszek. :cool3:
[url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/lipiec/DSCN1728-1.jpg[/url][/QUOTE]

Uwierz mi na słowo albo przejdź się po galerii, że tutaj jest jest czysty :lol:
[quote name='lilo']czystosc to mocna strona Tazzia :P[/QUOTE]

Alez oczywiście :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']rzecz biorąc to tylko morduchnę miał z piasku, więc masz rację. :D[/QUOTE]

Nie nie tylko troskzu brody i nosa:) Potrafi wyglądac ZNACZNIE gorzej :lol:
[quote name='deer_1987']Ale tu plotkowania a fotek nie ma :([/QUOTE]

Na 103 masz foty na 104 masz filmik... Jakbyś się ejszcze nie zorientowała to ja nie dodaję fot w takich ilościach jak Ty ;) I z taką czestotliwością :lol::)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']
Na 103 masz foty na 104 masz filmik... Jakbyś się ejszcze nie zorientowała to ja nie dodaję fot w takich ilościach jak Ty ;) I z taką czestotliwością :lol::)[/QUOTE]
To daleko bo ja mam 264 stron :razz: byly na 257 ale te juz widzialam :D

No u Ciebie to wiele stron plotek :P ale kazdy ma to co lubi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']To daleko bo ja mam 264 stron :razz: byly na 257 ale te juz widzialam :D

No u Ciebie to wiele stron plotek :P ale kazdy ma to co lubi :)[/QUOTE]

Hmmm ja mam po 25 postów na stronę podajrze tak jak zmienili przy wprowadzeniu Husse wiec nie wiem jak to jest u Ciebie

[quote name='WATACHA']Widać do koleżanki wszyscy przychodzą z sympatii , a nie tylko oglądać fotki :)[/QUOTE]

Watacha dziękuję :)
[quote name='eria']Ale się naszukałam tego filmiku, ale dokopałam się :D fajnie się bawią, a ile się Tazz nagada przy tym ![/QUOTE]

Kurcze ale dlaczego szukałaś?

Przecież w subskrybcjach koło tematu jest taki przycisk co jak się go kliknie to wtedy przenosi do pierwszego nie przeczytanego postu i nie trzeba szukać :hmmmm:

Takie niebieski kółko z dwoma trójkątami skierowane wierzchołkami do dołu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']
Przecież w subskrybcjach koło tematu jest taki przycisk co jak się go kliknie to wtedy przenosi do pierwszego nie przeczytanego postu i nie trzeba szukać :hmmmm:

Takie niebieski kółko z dwoma trójkątami skierowane wierzchołkami do dołu:)[/QUOTE]
Mozliwe ze eria byla juz i przeoczyla albo np jak Ty cpos edytujesz i dodasz to potem sie nie wyswietla jako nowe i mozna przegapic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']No nie wyklucza, ale też nie jest priorytetem.Jeszcze nadrobi :).[/QUOTE]

Albo nie nadrobie :evil_lol:
[quote name='deer_1987']Mozliwe ze eria byla juz i przeoczyla albo np jak Ty cpos edytujesz i dodasz to potem sie nie wyswietla jako nowe i mozna przegapic :)[/QUOTE]

Ani filmiku ani zdjęć nie edytowałam. Jak mam zdjecia to dodaję.

A tak na marginesie czuję się atakowana przez Ciebie, ze zdjęć nie dodaję :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Albo nie nadrobie :evil_lol:


Ani filmiku ani zdjęć nie edytowałam. Jak mam zdjecia to dodaję.

A tak na marginesie czuję się atakowana przez Ciebie, ze zdjęć nie dodaję :shake:[/QUOTE]


[B]Może i nie nadrobisz [/B]:niewiem:, [B]kto Cię tam wie, najwyżej [/B]:grab:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...