Jump to content
Dogomania

Ulotki Rasowy=rodowodowy


Femme

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest aneta_w

Mi też się bardzo podoba :)
Wydrukowałabym i razem z koleżanką jakoś to w szkole upowszechniła... albo żeby chociaż były w zasięgu ręki... trochę się napracujemy ale myślę że pani od biologii nas wesprze xD

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie super pomysł :) Myślałąm też ostatnio nad tym, żeby może się jakos miastami pogrupować, opracować i wydrukować książeczki dla dzieci o psiakach (jak z nimi postępować etc) i osobne dla rodziców (wychowanie, opieka, rasowy=rodowodowy, sterylizacja, nierozmnażanie etc) i żeby pochodzić po szkołach, przedszkolach...

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

To prawda... możemy w tym sklepie zostawić :D
Cieszę się że Pani K.... od biologii się zgodziła nam pomóc :) i jeszcze pani pedagog nas poparła xD
Możemy jeszcze na ulicy wywiesić xD
Boże już zwariowałam od tego pomysłu xD
Dziś daje mamie do skserowania... jutro będe mieć i możliwe że już jutro albo pojutrze pobiegnę do dwóch wetów i na bazarek do takiego sklepu zoologicznego gdzie fajny pan sprzedaje xD i powieszę ulotkę :))
Jeszcze się zapytam czy mógłby to dawać swoim klijentom xD

Olciu... mi też się pomysł KOTI bardzo podoba :D

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[quote name='wiska']Wszystko pieknie,ale kto te ulotki i ksiazeczki wydrukuje!!! ??? Jezeli to ma byc na duza skale to bedzie to kupe kasy kosztowac:crazyeye: .Na razie radze reklame w internecie...!;)[/quote]


O! Własnie!! Reklama! xD
Wiesz ja z tymi ulotkami === wydrukowałam i kseruje :razz:
Własnie je mam. Jutro zaczynam bieganine xD
A jeszcze CRAZY LAB ma skserowac i jeszcze nasza kolezanka :cool3:
Wiec my działamy xD
A Wy cos robicie?? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To ja też poproszę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]][/quote]
[quote]Ja też poproszę na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
Dziewczyny, na każdej stronie trzeba przypominać?

[quote]Ulotki są do pobrania [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26675&page=4"][SIZE=5][B][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/B] [/SIZE][/URL]- w poście autorstwa[B] Czarne Gwiazdy[/B][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...