Jump to content
Dogomania

Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))


AśkaK

Recommended Posts

[quote name='Witokret']Igusia ogromne dzieki za odwiedziny u Kirusia :lol: Miejmy nadzieje, ze od poniedzialku Kirunio bedzie juz w domku tymczasowym :razz:
Lara co Ty na to ???? ;)[/quote]

ojoj, za wczesnie... jeszcze jest u mnie Fraszka i jej cieczka :shake: To chyba... DOMKU TYMCZASOWEGO trzeba szukac...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeju... a moja Larka dostala cieczki (3 miechy przed czasem i dzien po tym jak planowalam jej sterylke :evil_lol: ), nie moze byc gorsza od Fraszki :eviltong: No i [B]nie moge wziac Kiri do siebie[/B]... zwariowalby, ja z nim, a Melon by mu zrobil kuku... :-(, tylko Lara bylaby cala happy... i co teraz kurczaki???... :-( :-( :-( Przepraszam, ze mam taka zlosliwa suke :shake:

Jesli Kiri bedzie mogl wyjsc ze szpitalika w poniedzialek - oby! - to co z nim zrobimy??? RATUNKU!!! [COLOR=magenta][B]DOMEK TYMCZASOWY DLA Kiri - PSA ŚMIESZKA POTRZEBNY!!!! :modla: :modla: [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jnk']Pomysłu nie mam, ale mogę jutro podjechać na Gagarina i podrzucić parę groszy dla Kiri, jeśli jest jeszcze taka potrzeba.[/quote]

Oj, potrzeba jest przeogromna!!!! :loveu: Dzieki wielkie z gory za kazdy grosik!!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie mamy domek tymczasowy dla Kirusia na kilka dni, ale dopiero od jutra wieczorem... Dziekujemy bardzo Igusi za pomoc :loveu:
Lara, czy moglabys zgarnac go do siebie na 1 dzien ??? I jutro podrzucic do domku tymczasowego (na Mokotow) ???
PS My jezdzimy dzisiaj z Czarusiem i nie damy rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Sluchajcie mamy domek tymczasowy dla Kirusia na kilka dni, ale dopiero od jutra wieczorem... Dziekujemy bardzo Igusi za pomoc :loveu:
Lara, czy moglabys zgarnac go do siebie na 1 dzien ??? I jutro podrzucic do domku tymczasowego (na Mokotow) ???
PS My jezdzimy dzisiaj z Czarusiem i nie damy rady.[/quote]

tak, moge go zabrac dzis do siebie i do jutra przetrzymac, jakos bede izolowac od "zalotnicy".
Prosze o kontakt gdzie mam jutro Kiri zawiesc i o ktorej?

Link to comment
Share on other sites

A tu jest aukcja Kirusia na allegro :loveu:
[U][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=111099432"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=111099432[/URL][/U][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=111099432"][B][COLOR=#800080][/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Laro,super że przetrzymasz Kiraka, mam nadzieję że jakoś sobie poradzisz kobieto kochana:Rose: z młokosem i wielce teraz atrakcyjną Larcią.:loveu: No i wspaniale że ma domek tymczasowy na pare dni dalej, Igusia duża buźka!:buzi: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

To tak: Kirek jest sobie u nas w domku. Wpadlismy sobie w ramiona jak sie zobaczylismy :multi: Kirek nie chcial do auta ale jak wsadzilam to bylo fajnie, tym razem buziaki Kirusia byly dla ciotki smaczne i pachance :loveu: Psiak wyglada extra!!!!!! Pysio cud mniód, cialka przybylo, ale jeszcze kosteczki widac, wiec trzeba bedzie pasc. Ale z tym klopotu nie bedzie bo zarlacz wielki z Kirka jest :multi: Dostal puche Indestinalu w prezencie na kolacje i juz pozarl. Teraz z pelnym brzuchem zaczepia Lare. Najpierw sobie upatrzyl Melona ale sie chyba kapnal w koncu, ze to nie ten tyłeczek ładnie pachnie. Kirek jest 100% samcem, tylko, ze sie grzecznie pyta czy moze :evil_lol: Wlasnie pajacuja z Lara! Melon nie jest zazdrosny, ufff... Nie no zalotnik z Kirka przesmieszny. On mlodziutki ale taki kumaty w sprawach milosnych. Nie wiem czy podnosi noge jak siusia bo jeszcze nie siusial. Zaraz beda foty!

Owieczko, jutro zrobie mu ladne zdjecia na slonku to plizzzzz.... wymien tego sliniaka na allegro na te ladniejsze, bardziej zachecajace fotki :razz:

[COLOR=red][B]A o SLINIAKU ZAPOMINAMY!!!! Nie ma SLINIAKA, jest Kiri - Pies Śmieszek![/B][/COLOR] :mad: zrozumiano?

Kto chec sobie poprawic humorek to zapraszam do nas... istne wariactwo, zaloty takie jakich swiat nie widzial! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Ty tak poważnie ...? :oops:
bo może cosik tam naknociłam :evil_lol: ??
jesli tak to powiedz ;)[/quote]

Poza tym, że gwizdnęłaś mój szablonik, to wszystko ślicznie...:mad:
Dla porównania... [URL="http://www.allegro.pl/item109626123_budrys_smutny_psiak_szuka_domu_.html"]http://www.allegro.pl/item109626123_budrys_smutny_psiak_szuka_domu_.html[/URL]

Na przyszłość po prostu zapytaj... Zgodziłabym się bez problemów, a tak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...