Jump to content
Dogomania

Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))


AśkaK

Recommended Posts

Ludziki plizzzzz..... czy ktos może odwiedzić Kirusia ???? To prawda ma tam wspaniałą opiekę i jest wyprowadzany regularnie na spacerki, ale przydałoby się zacząć go socjalizować :modla: :modla: :modla:
Po 11 będę wiedziała co u niego nowego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nareszcie udało mi się dokładnie wszystkiego dowiedzieć :lol:
Dzisiaj jest już zdecydowanie lepiej, chociaż jeszcze nie do końca dobrze... Kiri dostaje cały czas antybiotyk (ze sterydem, chociaż bardzo delikatne dawki) - dostaje całą masę różnych wzmacniaczy i leków łagodzących podrażnienia pyszczka. Wypływ ropny z nosa jest zdecydowanie mniejszy i osłuchowo też jest już ok więc póki co nie ma potrzeby robienia RTG płuc :lol: Podawanie antybiotyku plus ciągła obserwacja pod kątem nosówy przewidziana jest jeszcze (na chwilę obecną) na jakieś 3-4 dni. P. doktor ma sunię, która miała ukryta nosówę i teraz dmucha na zimne :lol: I bardzo dobrze !!! A w ogóle to wszyscy mówią o nim "ona" sunia jest kochana, sunia jest śliczna, sunia ma takie urocze oczka :mad: No i twierdzą, że imię też jest żeńskie :evil_lol: Nasz Śliniaczek jest taki śliczny, że wszyscy widzący go po raz pierwszy mówią "oo jaka śliczna ta sunia"... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

uff, jak dobrze , że Kiri ma się coraz lepiej !!!!:lol: :lol: :lol:
proszę , podajcie nr konta , chcialabym choć trochę Was wspomóc, bo przecież leczenie kosztuje !!!!
a ciocię , która odwiedza piesa proszę o wyglaskanie go od ciotki Toski :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska']uff, jak dobrze , że Kiri ma się coraz lepiej !!!!:lol: :lol: :lol:
proszę , podajcie nr konta , chcialabym choć trochę Was wspomóc, bo przecież leczenie kosztuje !!!!
a ciocię , która odwiedza piesa proszę o wyglaskanie go od ciotki Toski :loveu:[/quote]

Toska - wysłałam Ci pw... :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Kiri słodziaczek, jak to dobrze że zdrowieje!!!:loveu:
Ale jaja z tą "sunią"!:evil_lol: Dobrze że Kiruś ludzkiej mowy nie rozumie, wkurzył by się pewnie chłopak.:lol: Mi to się wydaje, że jak tylko wyzdrowieje, to pokaże "kto tu ma jaja";) :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Teraz pytanko co do aukcji na allegro::cool3:
czy zbieramy na niego kasę i szukamy mu domu
( jesli tak to nr konta poproszę i jakie tel maja tam figurować )
czy tylko szukamy mu domku ...?[/quote]

Myślę, że jedno i drugie - tylko może bezpośrednio w aukcji nie podawać nr konta - tylko wysyłać mailem osobom zainteresowanym. Co o tym myślisz ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Myślę, że jedno i drugie - tylko może bezpośrednio w aukcji nie podawać nr konta - tylko wysyłać mailem osobom zainteresowanym. Co o tym myślisz ???[/quote]
według mnie to powinno byc podane konto na aukcji
bo ludzie często robią cos spontanicznie nie zastanawiająć sie.
wszystkie aukcje mają podny nr konta
W momencie jak napisze że nr. konta podam meilem to będzie to ciut podejrzane ...:shake: i nikt pieniędzy nie wpłaci :roll:
mozemy wystawić nr konta Alarmowego Funduszu Nadziei na życie
tylko trzeba z nimi to utalić ( jesli boisz się dać swoje konto)

Link to comment
Share on other sites

Nasz Śliniaczek zdrowieje :multi: p. doktor bardzo zadowolona dzisiaj z pychola :lol: bardzo ładnie się goi. Miał zrobione prześwietlenie płuc bo cały czas kaszle - płuca są OK - nie ma żadnego stanu zapalnego :lol: Najprawdopodobniej kaszel wynika po prostu z zapalenia górnych dróg oddechowych, a to nie takie groźne ;) Ładnie już je i wszyscy staja na głowie żeby się tak nie bał :loveu: On ma tam cudowną opiekę !!! często wyprowadzają go na spacerki i już jest ciut lepiej :lol: - do końca tygodnia psiak musi jeszcze zostać w szpitalu coby go jeszcze troszkę poobserwować i porządnie doleczyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Kiri - przystojniak nie życzy sobie żartów na temat swojego nabiału.[/quote]


:evil_lol: :lol: :lol: :lol: Spadłam z krzesła!:lol: :lol!:

O jak dobrze, że Kiruś zdrowieje i to w takim tempie!
Owieczko, konto można podać moje :cool3: , żeby nie wyszło że na jednego psa na kilka kont zbieramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']:evil_lol: :lol: :lol: :lol: Spadłam z krzesła!:lol: :lol!:

O jak dobrze, że Kiruś zdrowieje i to w takim tempie!
Owieczko, konto można podać moje :cool3: , żeby nie wyszło że na jednego psa na kilka kont zbieramy.[/quote]

[B]Witokretki[/B] co wy na to ?? ;)
chociaż każdy pies ma inną aukcję i moze mieć inne konto ( chyba ...)
to jak robimy w końcu ??
[B]czekam na konkrety [/B]

Link to comment
Share on other sites

Jak miło po kilkudniowej nieobecności na dogo przeczytać, że choć u jednego psiaka wszystko idzie ku lepszemu. Może w piątek uda mi się podjechać na Gagarina do przystojniaka.

Dziewczyny, tam była jakaś przerwa w odwiedzinach. Czy ktoś wie, w jakich godzinach nie należy przychodzić do psiaka? Wydaje mi się, że między 14 a 16, ale nie jestem pewna :(

Link to comment
Share on other sites

jnk, ja raz przyjechałam właśnie pare minut po 14 i czekałam bite 1,5 godziny... Chyba właśnie o 14 wymieniają się zmianowo i wtedy jest zaieszanie i wejść do szpitaliku nie można, bo weci przekazują sobie info o leczeniu psiaków itp. Konsultują się jednym słowem i chcą być wtedy sami.;) Więc bezpieczniej jest przyjechać wcześniej lub po 16.
Ale może się mylę...tylko raz byłam, może akurat miałam pecha i to była wyjątkowa sytuacja tego dnia.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kiruś jest fantastyczny! Cudo, taki delikatny chłopcyk:razz: Pani lekarz powiedziała, że za dwa dni będzie mógł wyjść ze szpitala.
Spacerowałyśmy z nim z godzinkę, chociaż to spacerkiem nazwać nie można:roll: Mizianko i mizianko i głaskanko i pieszczochanie. Zrobił ogroooomne siusiu i koopke:diabloti: na dwie raty. Dostał trochę smakołyków o które prosił robiąc grzecznie siad:multi:
Na smyczy chodzi bardzo ładnie:cool1: Zna słowo "fuj", bo przeciez na ziemi tyle smaaakołyków leży...:angryy: I wszystkie są smaczne:lol: No i trzeba zjeść. Fuj i nie rusza:multi:
Przy jedzieniu smakołyków jest grzeczny, można go spokojnie po pyszczku dotykać. W ogóle cudo!
Zostawiłyśmy trochę przysmaków, jak ktoś go odwiedzi, będzie miał co dawać:eviltong:
Tak to wyglądało w skrócie... a i chudzina z niego strasna:-(
Kiruś... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oj! To ja już chyba nie zdążę odwiedzić Kiri :shake: . Byłam przejazdem dzisiaj na Gagarina, ale akurat była przerwa w odwiedzinach (między 14 a 16 jest ta przerwa) i nie mogłam do niego wejść, ani z nim wyjść, a nie byłam w stanie czekać 40 minut, bo mi się lody i sery rozpływały w bagażniku :)

Jeśli w poniedziałek Kiri będzie nadal w lecznicy, podjadę do niego, ale prawdę mówiąc wcale bym się nie zmartwiła, gdyby trafił już do domku tymczasowego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...