Jump to content
Dogomania

Torpeda ( RAJA)- 7 lat w schr.(Radom)czeka na dom w hotelu-pomocy w ogłoszeniach!


red

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='andegawenka']Lu Gosiak , wracaj na dogo i patrz:multi: Raja pakuj walizę:multi:[/QUOTE]
wrocilam....alez sie ciesze:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
[quote name='blueberrykiss']Już sama znalazłam :) zrobiłam stałe zlecenie na 10 złotych do odwołania :)[/QUOTE]
ogromnieeeeeee dziekujemy:loveu::loveu::multi:
[quote name='conceited']wplacilam 60zl (50 jednorazowo i 10 zl deklaracji), ale nie potrafie ustawic, zeby co miesiac szlo 10zl wiec przypomnijcie prosze jakbym zapomniala w nastepnym miesiacu.[/QUOTE]
dzieki :loveu::loveu: nie ma sprawy bedziemy przypominac ewentualnym zapominalskim:mad::mad::razz::evil_lol:


JEZUUUUUUU jak sie ciesze:bigcool::bigcool::Cool!: OGROMNIE DZIEKUJE WSZYSTKIM NA
WATKU:iloveyou: BEZ WAS BYLOBY NIEMOZLIWE WYCIAGNIECIE RAJI

juz nie moge sie doczekac az opusci po 7 latach!!! schroniskowa klatke

Link to comment
Share on other sites

[B]red mozesz wrzucic to na pierwsza stronke:)...zeby bylo potem mozna przy kazdym, co miesiac zaznaczac wplaty:)[/B]

[B]DEKLARACJE STAŁE:[/B]
LuGosiak - 10zl
tula - 10zl
nescca - 10zl
red - 20zl
anhata - 10zl
marzenkap - 20zl
baldek2- 50zl
Wiola025- 25zl
kmurdz- 15zl
conceited - 10zl
mmd - 20zl do grudnia
secia - 20zl do grudnia
Aliszcze - 10zl
Odi - 20zl
Dorka - 30zl
Marysia55 - 10zl /od pazdziernika do grudnia/
blueberrykiss - 10zl
RAZEM - 300zl

[B]JEDNORAZOWO:[/B]
bico - 50zl
IVV- 50zl
conceited - 50zl
andegawenka - 50zl
jadwiga - w przyszlym miesiacu sie przypomniec
z bazarku na imie - Wiola 90zl
RenW - w pazdzierniku cos

Link to comment
Share on other sites

czesc dziewczyny, gratuluje ekspresowej akcji, wszystko poszlo nadspodziewanie gladko, dzieki prowadzacym watek opiekunkom Rajki i ciotkom watkowym - no i teraz tylko umowic transporcik, walizeczke dopakowac i dopiac siadajac na niej, wsiasc do pociagu byle jakiego... nie, nie, wsiasc do auteczka pana Waldiego, nie dbac o bagaz, nie dbac o bilet, sciskajac w lapce kamyk zielony patrzec jak schronik zostaje w tyle!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']czesc dziewczyny, gratuluje ekspresowej akcji, wszystko poszlo nadspodziewanie gladko, dzieki prowadzacym watek opiekunkom Rajki i ciotkom watkowym - no i teraz tylko umowic transporcik, walizeczke dopakowac i dopiac siadajac na niej, wsiasc do pociagu byle jakiego... nie, nie, wsiasc do auteczka pana Waldiego, nie dbac o bagaz, nie dbac o bilet, sciskajac w lapce kamyk zielony patrzec jak schronik zostaje w tyle![/QUOTE]
Bardzo optymistyczny tekst.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Lu_Gosiak. Cieszę się, że Raja wreszcie zobaczy świat bez siatki i krat.:loveu: . Finansowo leżę , mam dwa psiaki na utrzymaniu i trzy stałe zobowiązania więc nie mogę wspomóc :oops: , ale trzymam kciuki za pomyślne zakończenie akcji i stały domek:thumbs::lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj złożyła mnie grypa, nie zaglądałam do kompa, czyli Raja jutro jedzie....Zadzwonię dziś do schroniska i poinformuję o przygotowaniu dokumentów. Dajcie znać kto i o której wyjedzie, Dorka postara się być w schronisku przy odbiorze Raji, (ja chyba nie dam rady ) ale dobrze gdyby wiedziała jakieś pół godziny wcześniej przed przyjazdem do Radomia, bo musi wyrwać się z pracy. Nesca masz telefon Dorki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Wczoraj złożyła mnie grypa, nie zaglądałam do kompa, czyli Raja jutro jedzie....Zadzwonię dziś do schroniska i poinformuję o przygotowaniu dokumentów. Dajcie znać kto i o której wyjedzie, Dorka postara się być w schronisku przy odbiorze Raji, (ja chyba nie dam rady ) ale dobrze gdyby wiedziała jakieś pół godziny wcześniej przed przyjazdem do Radomia, bo musi wyrwać się z pracy. Nesca masz telefon Dorki?[/QUOTE]
no wlasne nescca nie ma, Waldek tez juz nie ma, wiec podajcie mi na pw przekaze Waldkowi
czyli obojetnie o ktorej Waldek przyjedzie???? O
On by wolal byc gdzies kolo 9-10 rano u Was, jezeli jest taka mozliwsc

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, ale dajcie znać jak będzie jakieś pół godziny od Radomia, żeby Dorka zdążyła. Aha i Pati ma zostawić w schronisku karmę 15 kg i 8 kg, więc też nie zapomnijcie zabrać, Dorka w razie co weźmie. Tel. do Dorki już pisze na pw.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Dzięki Waszym głosom [B]przytulisko p.Ali Orzechowskiej[/B] wygrało jako kandydat dogomanii na przytulisko które ma dostać pomoc w postaci karmy na stronie Krakvet, teraz zaczął sie najważniejszy etap, głosowanie na tej własnie stronie. Bardzo prosze Was o głosy na [B]przytulisko p. Ali[/B] bo to dla niej być albo nie być, dzięki Wam może wygrać.
[COLOR=black]Oto instrukcja jak głosować na Krakvecie, zarejestrowanie się na tej stronie zajmuje tylko chwilę a dla p. Ali to szansa jak nigdy. Błagam Was o głosy na jej przytulisko i z góry bardzo dziękuję:[/COLOR]
[/SIZE][B][U][SIZE=2]Tu bezpośredni link do wątku na którym jest głosowanie (przegrywamy z Brzegiem:-(), można zagłosować jednym kliknięciem (po zarejestrowaniu/zalogowaniu):
[/SIZE][/U][/B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0"][SIZE=2][COLOR=black][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503&start=0[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

[SIZE=2]można głosować też w ten sposób:

[COLOR=#0000ff]Na KrakVecie głosujemy na pozycję siódmą:[/COLOR]

[/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej[/COLOR]

[/B][COLOR=#0000ff]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][B]http://www.krakvet.pl/forum[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
[SIZE=2][COLOR=#0000ff]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]i wciskasz"wyślij"[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][COLOR=#0000ff] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2010”[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 7 (siodmą) "Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej" i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/COLOR] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...