Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Odrobaczylam dzisiaj szczeniaczki,koszt odrobaczania 40zl. Kupilam tez dla suni,ale jej nie bylo,ganiala gdzies.
Za 2 tyg.powtorka.Nastepnym razem musze zrobic tam porzadek,i pojechac z miotelka....kojec nieduzy,sunie juz spore i zalatwiaja sie w kojcu,bo gdzie mialy by to robic....

Link to comment
Share on other sites

Mundek znalazl dom,cieszylam sie,bo myslalam,ze to dobry dom.
Zostal zabrany ze schronu,i dowiedzialam sie gdzie jest,dzisiaj tam pojechalam,koszmar:-(Mundek na metrowym lancuchu:-(to juz nie ten pies co biegal za dziecmi po ulicach Sz-na:-(widac jak bardxzo meczy sie na tym lancuchu,jaki jest smutny:-(

nikogo nie bylo w domu,nie moglam porozmawiac,ale mialam ochote spuscic go z tego lancucha i teraz zaluje,ze tego nie zrobilam,on tam nie moze zostac,to taki energiczny psiak,w ciaglym ruchu,kiedys znalam foksterierkowatego,ktory byl na krotkim lancuchu,to fose z nudow wykopal wokol budy,ale tak czulam,ze moze byc uwiazany,bo to psiak,ktory ma sklonnosc do uczieczki i teren,na ktorym jest musi buc ogrodzony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Mundek znalazl dom,cieszylam sie,bo myslalam,ze to dobry dom.
Zostal zabrany ze schronu,i dowiedzialam sie gdzie jest,dzisiaj tam pojechalam,koszmar:-(Mundek na metrowym lancuchu:-(to juz nie ten pies co biegal za dziecmi po ulicach Sz-na:-(widac jak bardxzo meczy sie na tym lancuchu,jaki jest smutny:-(

nikogo nie bylo w domu,nie moglam porozmawiac,ale mialam ochote spuscic go z tego lancucha i teraz zaluje,ze tego nie zrobilam,on tam nie moze zostac,to taki energiczny psiak,w ciaglym ruchu,kiedys znalam foksterierkowatego,ktory byl na krotkim lancuchu,to fose z nudow wykopal wokol budy,ale tak czulam,ze moze byc uwiazany,bo to psiak,ktory ma sklonnosc do uczieczki i teren,na ktorym jest musi buc ogrodzony.[/QUOTE]
Boże!gdzie ten Mundek wylądował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']biedny Mundek :( tyle przeszedł,ł tyle czasu żył na wolności, potem schron i metrowy łańcuch koszmar :shake::placz:
nie można coś zrobić? szukać mu nowego domu? może go oddadzą?[/QUOTE]

No,nie zostawie tego tak,ale bede musiala go zabrac na tymczas ,o ile go oddadza,ale niech sprobuja nie oddac,to tak im obrzydze zycie,ze im sie odechce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']No,nie zostawie tego tak,ale bede musiala go zabrac na tymczas ,o ile go oddadza,ale niech sprobuja nie oddac,to tak im obrzydze zycie,ze im sie odechce.[/QUOTE]
czy Mundek jest u kogoś w Szczebrzeszynie?

Miśka pojechała dzisiaj wieczorem do domu:lol: ;mam nadzieję,że wszystko będzie OK. Przez 2 tygodnie zdążyła się już do nas przyzwyczaić, a tu znowu zmiana miejsca; płakała biedulka odjeżdzając,smutne są te rozstania z psami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']czy Mundek jest u kogoś w Szczebrzeszynie?

Miśka pojechała dzisiaj wieczorem do domu:lol: ;mam nadzieję,że wszystko będzie OK. Przez 2 tygodnie zdążyła się już do nas przyzwyczaić, a tu znowu zmiana miejsca; płakała biedulka odjeżdzając,smutne są te rozstania z psami...[/QUOTE]

Mundek jest w Wielaczy

Link to comment
Share on other sites

To z powodu Mundka nie moge spac.Z wesolego psiaka zrobil sie smutek na lancuchu:-(
Zalozylam ten watek,zeby pomoc bezdomnym zwierzetom.ale widze,ze odwalamy kawal dobrej roboty,a co robi gmina?
Znowu musze podjac walke,niech ich............
dzisiaj mialam tel. ze sunia w Michalowie wyrzucona ze szczeniakami,ze w Bodaczowie chodzi jakis glodny staruszek........
problemy zamiast zmniejszac sie - wzrastaja
a ja sama sobie nie poradze,nikt mi nie moze pomoc zmusic gmine do zajecia sie bezdomnymi zwierzetami?
Fundacja Elpis poprosila burmistrza o info ilu psom pomogli w 2010roku......
dziewieciu:crazyeye:
a po co maja pomagac kiedy ja sie wszystkim zajmuje.
Owszem powiedzieli,ze maja jakies grosze na pomoc i moga dac na DT-we,tylko ktora Fundacja to od nich wyciagnie?
Fundacja Elpis juz mi raczej nie pomoze wyegzekwowac od nich kase/nie z winy Fundacji,czasami zycie tak sie uklada,ze nic nie mozemy zrobic/
wiec kto mi pomoze?
Moze ktos powiedziec--radz sobie sama,bo to twoja sprawa....owszem,bylam nie raz u burmistrza,smieje mi sie prosto w twarz,i obiecuje---damy,damy.....
zastanawiam sie co robic w takiej sytuacji i kto moze mi pomoc.

Link to comment
Share on other sites

super że Misia trafiła do swojego domku domku :multi: oby było wszystko dobrze :lol:
czekamy na wieści z nowego domku

a co z wizytą w Kraśniku dla szczeniaka?

poniżej podaję linki do FB bo widzę że nie wszystkie są na pierwszej

FB Zahirka [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=159044724182518[/URL]

FB Flaperka [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=249707208404911[/URL]

FB Misia [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=253525094675805[/URL]

kto może pomóc bezdomniakom ze Szczebrzeszyna?
może jakby telewizja się zainteresowała coś zaczęli by robić?
jakaś większa organizacja zwierzęca?
przecież oni mają obowiązek a nie robić łaskę aby się nimi zająć :angryy::shake:
beznadziejna sprawa :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']super że Misia trafiła do swojego domku domku :multi: oby było wszystko dobrze :lol:
czekamy na wieści z nowego domku

a co z wizytą w Kraśniku dla szczeniaka?

poniżej podaję linki do FB bo widzę że nie wszystkie są na pierwszej

FB Zahirka [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=159044724182518[/URL]

FB Flaperka [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=249707208404911[/URL]

FB Misia [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=253525094675805[/URL]

kto może pomóc bezdomniakom ze Szczebrzeszyna?
może jakby telewizja się zainteresowała coś zaczęli by robić?
jakaś większa organizacja zwierzęca?
przecież oni mają obowiązek a nie robić łaskę aby się nimi zająć :angryy::shake:
beznadziejna sprawa :shake:[/QUOTE]
Dobrze,ze chociaz Misia dobrze trafila,to taka madra i dobra sunia.
Wizyty w Krasniku nie bylo,BiankaO dzwonila na podany numer kilka razy,ale nikt nie odpowiadal,wiec powiedziala,ze na darmo nie pojedzie.
Co do gminy Szczebrzeszyn to oni niby sa chetni dac jakies pieniadze,tylko ta kase musi wziac jakas fundacja,a pozniej wystawiac faktury.
Juz w ubieglym roku to proponowali,tylko nie bylo Fundacji,ktora chcialaby sie tym zajac.
Mowilam burmistrzowi,ze bede szukac DT,ze psiaki z ulicy tam bede trafialy zamiast do przepelnionego i nie najlepszego schronu.
No i zgodzil sie na to,ale chcial,zeby to bylo pod patronatem jakiejs Fundacji.
I tu problem nie do rozwiazania,a gmina ma "czyste rece",bo w razie czego powiedza:ale my przeciez chcialaismy dac pieniadze,tylko nie bylo komu brac.
Maja pieniadze,mogliby pomoc psiakom wyrzuconym na ulice.

Link to comment
Share on other sites

jakas duza, znana fundacja musialaby sie tym zajac. a oni wiadomo, maja zawsze rece pelne roboty. i to sie nigdy nie skonczy. u mnie, niedaleko, tak samo dziala mari23. ma telefony od obcych ludzi, ktorz traktuja Ją jak male schronisko i mowia,ze jakis pies gdzies jest i ona ma go zabrac. a nikt jej na to kasy nie daje.
a co z Rachowem? tez babcia zbierala pieski, gmina jej podrzucala nic nie placac i psow wyszlo 150szt. i co dalej? kto ma je zywic? gmna nie, bo nie sa bezpanskie przeciez...
wszytko rozchodzi sie o to, ze male gminy umywaja raczki. duze miasta maja schrony, ale te male robia sobie co chca i nikt sie do nich dobrac nie moze. bo ile gmin jest na terenie Polski?..........
tu winne jest prawo i ludzie na szczeblach, bez serca dla zwierzat, ktorzy wykorzystuja luki prawne.

a takie glupie, jak my, odwalamy za nich robote, bo zostawic psow nie potrafimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Dobrze,ze chociaz Misia dobrze trafila,to taka madra i dobra sunia.
Wizyty w Krasniku nie bylo,BiankaO dzwonila na podany numer kilka razy,ale nikt nie odpowiadal,wiec powiedziala,ze na darmo nie pojedzie.
Co do gminy Szczebrzeszyn to oni niby sa chetni dac jakies pieniadze,tylko ta kase musi wziac jakas fundacja,a pozniej wystawiac faktury.
Juz w ubieglym roku to proponowali,tylko nie bylo Fundacji,ktora chcialaby sie tym zajac.
Mowilam burmistrzowi,ze bede szukac DT,ze psiaki z ulicy tam bede trafialy zamiast do przepelnionego i nie najlepszego schronu.
No i zgodzil sie na to,ale chcial,zeby to bylo pod patronatem jakiejs Fundacji.
I tu problem nie do rozwiazania,a gmina ma "czyste rece",bo w razie czego powiedza:ale my przeciez chcialaismy dac pieniadze,tylko nie bylo komu brac.
Maja pieniadze,mogliby pomoc psiakom wyrzuconym na ulice.[/QUOTE]
A na Elpis nie można ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']

a co z wizytą w Kraśniku dla szczeniaka?

[/QUOTE]

Niestety dzwoniłam od piątku wieczór, chcąc się umówić na niedzielę. Włączała się tylko automatyczna sekretarka.
Ale jeżeli złapiecie jakiś kontakt z ludźmi, to w najbliższym czasie będę w Kraśniku, na grobie rodziców, w każdej chwili będę mogła ten dom sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']można skorzystać z darmowego pakieciku ogłoszeń
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216844-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo-!!-Zam%C3%B3wienia-przyjmuj%C4%99-do-wtorku[/url][/QUOTE]


dzięki zamówiłam dla Kropki i Ziomka one nadal do adopcji tak?

Ci ludzie w Kraśniku chyba są nieodpowiedzialni, tak jak Dora coś przeczuwała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79'][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216881-Tragedia-psy-umieraj%C4%85-powoli-z-niedozywienia-%21%21%21%21%21"]Tragedia-psy umierają powoli z niedozywienia !!!!! [/URL][/B]


kolejna tragedia pod Zamościem :([/QUOTE]
Mieszkamy na takim terenie,ze w co drugim domu cierpi pies:-(mieszkac tutaj nie zyczylabym nikomu.
Z tamtych stron pochodzi moja mama,to wies zabita dechami i chyba trzeba by sie rozejrzec czy po sasiedzku po cichutki nie cierpi jeszcze jakis pies.

Link to comment
Share on other sites

Szukam DS dla kotkow.
Kto pomoze mi w ogloszeniach?Kilka zrobilam dzisiaj dla czarnego malucha.Ten kotek caly drzy,trzesie sie z zimna,zimy pewnie nie przezyje jak nie znajdzie domu.
Karmie 8 kotow na dzialce i 2 na smietniku.Moze jutro uda sie dianie wstawic zdjecia.
Sa tam dwa kotki polroczne/czarny piekny kocurek i kotka trzykolorka/ ich mama zginela pod kolami samochodu,widzialam ja lezaca na szosie.
Jest jedna bura kotka ,udalo mi sie ja w ubieglym roku wysterylizowac.Bardzo lubi glaskanie,jednak ma swoj charakterek,nie lubi byc brana na rece.
Jerszcze jedna bura kotka,ale nie widze jej od kilku dni....
I cztery maluszki...miesieczne...czarny ze srebrnym wlosem,bury kotek i dwie trzykolorki.
Najslabsze sa : bury i czarny,w tej chwili maja koci katar,boje sie,ze zimy nie przezyja.
I na smietniku karmie czarna kotke i rudego kocurka.Dla czarnego starego i bardzo chorego kocurka udalo mi sie znalezc dom,jednak musialam zaplacic za jego leczenie,50%....kotek mial swierzb,wszystkoco tylko mozliwe na skorze,chore oczy i byl bardzo przeziebiony,juz trzy tygodnie bierze antybiotyki i to nie koniec.
Prosze,pomozcie mi znalezc im domy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...