Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Jakie piękne fotki... :)

 

Wafelek pojechal dzisiaj do DS... :)
jutro napisze wiecej......

Cudownie, bo się niepokoiłam, że nie odpowiadałaś na moje pytanie.
Nawiedzić ich z aparatem w ten weekendzik? ;) Czy dać im czas na aklimatyzację i pomęczyć za jakiś czas?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dora, mam taki karton: 80 cm szeroki, wysoki na 60 cm i głęboki na 65 cm, po drukarce (znaczy się solidny), z 1 strony zamykany. Niestety nie ma zamknięcia z drugiej strony, ale to mogłoby być wejście. Zdałby się dla tej starszej marznącej suni? gdyby ponakładać na niego koce... niestety nowy materiałowy domek kosztuje 190 zł :/ http://allegro.pl/r6-legowisko-domek-poslanie-buda-psa-74x76x72-cm-i4764418036.html

 

WcGbcJR.jpg

 

kGmb9a7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wiesz sharka boje sie,ze kartonowy nie bardzo,sunia moze sie bac,bo jesli na dol polozyc kocyki,to po bokach bedzie karton,to nie tylko staruszka,ale i niewidoma,do tej pory widziala chociaz na jedno oko,teraz nie widzi nic,i wszystkiego sie boi.Ona i tak nie weszlaby sama do kontenera,ta kobieta musialaby ja polozyc na noc do niego.
tez nie wiem czy nie balaby sie.
Ale to zawsze material,a nie karton.
Wiem,ze taki nowy kontener jest drogi.Nie chcialam nowego,z tego wzgledu rowniez,ze obawialabym sie czy nie zostanie sprzedany przez meza tej kobiety.
Rowniez dlatego prosialam o uzywany.
Sama nie wiem,moze porosze Vive o pomoc,moze oglosza moja prosbe na swojej stronie.

Link to comment
Share on other sites

 

Jakie piękne fotki... :)

 
Cudownie, bo się niepokoiłam, że nie odpowiadałaś na moje pytanie.
Nawiedzić ich z aparatem w ten weekendzik? ;) Czy dać im czas na aklimatyzację i pomęczyć za jakiś czas?

Mozesz tam zajrzec,pani obiecala zdjecia,ale mozesz zrobic je wczesniej.
Rodzinka podpisala umowe,mysle,ze to odpowiedzialni ludzie.
Link to comment
Share on other sites

 

Proszę zrobiłam plakat Dori i dla Bryska jak ktoś może niech udostępni :)
Na fb Dori mozna znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.514610058642660.1073741926.461028500667483&type=3&uploaded=1
oraz Bryska https://www.facebook.com/adopcjapsiakow/photos/a.478072172296449.1073741866.461028500667483/524854457618220/?type=1&theater

Dziekuje adoptuj... :)
jeszcze zostala Tosia i Masza.
Teraz tylko trzeba rozwiescic w lecznicach.
Link to comment
Share on other sites

 

Jest ktos chetny do zrobienia ogloszen kotkom?
szczegolnie bialej,bo pozostale chyba maja...nie wiem ,ale chyba ala123 zrobila

 Bardzo prosze.........
szukamy tez DT dla kotkow, w Zamosciu,Szczebrzeszynie,gdzies tutaj na naszym terenie,bardzo potrzebny taki DT,nawet platny,bo nie mamy gdzie kotkow umieszczac,zeby mogly byc leczone i czekalay na domy
tyle jest tych biednych kotkow wyrzuconych,ze to niewiarygone,jednemu sie pomoze,a juz nastepne czekaja w kolejce
na pobyt w lecznicy nas po prostu nie stac,15zl doba to bardzo duzo,w lecznich moze byc kilka dni,ale nie wiecej
Link to comment
Share on other sites

 

Dora, sprawdź maila.

 Sprawdzialm,dzieki Tyska... :) ze sie zaangazowalas w pomoc Dorci.
Dorci u mnie nie ma,jest w sasiedztwie Krystyny Pomaranskiej i to ona prosila o pomoc dla suni.
No i sunia dzisiaj znalazla dom... :) w Warszawie.
Krystyna organizuje transport.Niestety to byl juz ostatni dzwonek,zeby uratowac ta sunie.
Link to comment
Share on other sites

Nie, to labradorka, Elisabeto.

Ktoś dzisiaj miał dzwonić sprawdzony przez ciotki od labów... p. Angelika. Czyżby to ona była szczęściarą i zadzwoniła w sprawie adopcji?
Pomóc w rozesłaniu info o transporcie, czy coś już jest na oku?

Link to comment
Share on other sites

Dorki labki nie było na wątku, jedynie raz pojawiła się w poście #6534 - tzn. jej plakat i link do albumu ze zdjęciami na facebooku do udostepniania, z czego skorzystałam ;)
Mam nadzieję, że trafi dobrze, bo mam zapytanie od kogoś z Tomaszowa czy to aktualne - kazałam się kontaktować z Dorą.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie... sprawa pilna...

Potrzebuję transportu dla szczeniaka na trasie Stoczek Łukowski -> Lublin -> Zamość lub część tej trasy... Dla szczeniaka w typie husky.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...