Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='Rodzice Maciusia :)']jesli chodzi o ogloszenia, obo Ala pytala - wszystkie psy maja allegro, jedna Kasia ma wyroznione. Oczywiscie mowa opsiakach o których jest info i foty, czyli Zahir, biale, cmentarne, Pupil, Majka.

Dodatkowo robie im teraz cafeanimal oraz adopcje.org. Jak bede mogla dostac sié na alegratke to zrobie i tam wszystkim..[/QUOTE]
nie wiem, jak mam Ci wyrazić swoją wdzięczność za te ogłoszenia:loveu:.
gubię się już w tym wszystkim,ostatnio koncentruję się głównie na zdobyciu finansów dla tego naszego stadka i pewnie m.in. stąd to moje rozkojarzenie:shake:
chciałabym podesłać Wojtusiowi jakiś dobry tekst do ogłoszeń Pupila w Krakowie;sorry, ale nie wiem gdzie go szukać:oops:
A jeżeli chodzi o Dorę,to jest to ok.7 miesięczna sunia,zabrana od kobiety chorej na schizofrenię,która nie bardzo radzi sobie ze sobą, a ma dorosłe suczkę i psa; sunia rodziła średnio co pół roku po ok.10 szczeniąt, ale ostatnio wysterylizowałam ją lecz z ostatniego miotu zostały 2 suczki: Dora i Malwinka.
Dziewczynki ( i mama zresztą też) są podobne do rodezjanów, Dora jest agresywna,ostatnio ugryzła strażnika miejskiego:crazyeye: i po okresie obserwacji miała być zabrana razem z siostrą do zamojskiego schroniska:shake:. Obiecałam straży,że pomoge znaleźć im dom,bo w schronisku nie mają szansy i tak Dora wylądowała w dt w Szczebrzeszynie,nie było wyjścia...
Malwinka jest jeszcze u swojej pani,która prosi aby zostawić ją na święta. Kobieta ma dobre serce ,jest wrażliwa ale i tak dobrze ,że straż miejska zgodziła się zostawić jej dwa dorosłe psy,którym zresztą też wraz z sąsiadką kupujemy jedzenie.
Pisałam na forum rodezjanów z prośbą o pomoc,ale chyba zostałam odebrana jako ktos nowy, nikomu nieznany,kto pojawił się aby wyłudzić kasę:shake:
Na dogo znalazłam też wątek rodezjanów,też napisałam i na tym na razie koniec:shake:
A Dora jest sobie w Szczebrzeszynie,nie jest to idealne dla niej miejsce,bo z łóżka pani trafiła do kojca,ale ma dobry kontakt z nowym opiekunem i mam nadzieję,że jej charakter zmieni się na tyle,że bedzie miała szansę na dom.
Sunie są bardzo do siebie podobne:
Dora (jeszcze na rękach swojej pani)
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4171/dorap.jpg[/IMG]

Malwinka

[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/865/malwinkak.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Dziewczyny mam pewien pomysł na bazarek na szczebrzeszyniaki, takiego bazarku jeszcze nie widziałam więc nie wiem ile pieniędzy udałoby się uzbierać i nie wiem czy dam radę to zrealizować przed świętami, bo mam trochę roboty, ale zobaczymy...[/QUOTE]
jesteśmy jak najbardziej za,cokolwiek to jest,bo każdy pomysł się liczy:lol:

Link to comment
Share on other sites

ha, rude dziewczyny podobne troche do mojej Stokroci. Niestety, nie sa zbyt wygledne do adopcji :( Ale probowac trzeba. Jak beda ladne foty to zrobie ogloszenia na tych 4 portalach o których pisalam.

A moze by odswiezyc pierwsze posty? Powyrzucac psiaki, ktore znalazly domki a wrzucic nowe? BYloby przejrzysciej.. Jak chcecie to ja bym mogla wziasc na siebie ten wátek - tzn trzebaby napisac do moda zeby zmienil te posty na mnie, albo dal mi kilka na poczatku i ja bym to uporzadkowala oraz na biezaco prowadzila info. To taka moja propozycja, oczywiscie nie obraze sie jak nie skorzystacie he he :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']ha, rude dziewczyny podobne troche do mojej Stokroci. Niestety, nie sa zbyt wygledne do adopcji :( Ale probowac trzeba. Jak beda ladne foty to zrobie ogloszenia na tych 4 portalach o których pisalam.

A moze by odswiezyc pierwsze posty? Powyrzucac psiaki, ktore znalazly domki a wrzucic nowe? BYloby przejrzysciej.. Jak chcecie to ja bym mogla wziasc na siebie ten wátek - tzn trzebaby napisac do moda zeby zmienil te posty na mnie, albo dal mi kilka na poczatku i ja bym to uporzadkowala oraz na biezaco prowadzila info. To taka moja propozycja, oczywiscie nie obraze sie jak nie skorzystacie he he :) :)[/QUOTE]

ja nie mam nic przeciwko temu,Dora wypowie się jeszcze, ale pewnie będzie również za oddaniem Tobie prowadzenia wątku. Jeżeli chodzi o psy,kóre znalazły juz dom,to ja jestem za zostawieniem opisów i po jednym zdjęciu każdego,aby pamiętać o nich wa razie czego. Faktem jednak jest,że trzeba to wszystko uporządkować

Poniżej wklejam kilka lepszych zdjęć [B]Korka.[/B]

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/384/korf.jpg[/IMG]

[IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3135/kor1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9486/kor3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Korek jest sliczny :)[/QUOTE]
śliczny ale wcale nie taki niewinny - właśnie zaczyna pokazywać różki :diabloti:,w obronie swojego opiekuna potrafi capnąć za kostkę. Pan twierdzi,że jest to idealny pies do stróżowania, obcego nie wpuści na posesję za nic,biega wokół ogrodzenia,dziamoli i ma właśnie tendencję do podgryzania :evil_lol: - oczywiście obcych,bo swoim jest oddany bezgranicznie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']ha, rude dziewczyny podobne troche do mojej Stokroci. Niestety, nie sa zbyt wygledne do adopcji :( Ale probowac trzeba. Jak beda ladne foty to zrobie ogloszenia na tych 4 portalach o których pisalam.

A moze by odswiezyc pierwsze posty? Powyrzucac psiaki, ktore znalazly domki a wrzucic nowe? BYloby przejrzysciej.. Jak chcecie to ja bym mogla wziasc na siebie ten wátek - tzn trzebaby napisac do moda zeby zmienil te posty na mnie, albo dal mi kilka na poczatku i ja bym to uporzadkowala oraz na biezaco prowadzila info. To taka moja propozycja, oczywiscie nie obraze sie jak nie skorzystacie he he :) :)[/QUOTE] Oczywiscie jestem za,jesli moglabys?To z gorki dzieki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Dziewczyny mam pewien pomysł na bazarek na szczebrzeszyniaki, takiego bazarku jeszcze nie widziałam więc nie wiem ile pieniędzy udałoby się uzbierać i nie wiem czy dam radę to zrealizować przed świętami, bo mam trochę roboty, ale zobaczymy...[/QUOTE] Dziekujemy za kazda pomoc:lol:potrzeby sa tak olbrzymie,ze nie ogarniam juz tego:shake:psiaki potrzebuja karmy,bo oprocz tego,ze trzeba placic za tymczasy,a jest juz tych psiakow duzo,to i oplat duzo,to trzeba ta gromadka jeszcze wykarmic,a apetyt im dopisuje,najbardziej zarloczny jest Strazak i nowa czarna sunia.

Link to comment
Share on other sites

Korek na fotkach jest u Ali,a teraz jest w dt. na hotelik nas nie stac,a w tej chwili to i cienko stoimy z kasa za tymczas za te psiaki,ktore juz sa.Od trzech tygodni blaka sie po Szczebrzeszynie podrosniety szczeniak,nie wiem ile moze miec--7-9-m-cy,ale juz nie dajemy rady placic za te tymczasy,nie wiem co dalej.Ja musze porobic zdjecia psiakom,ale czasowo nie wyrabiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']dobrze, to zrobmy tak: przeslijcie mi na maila fotki psiakow. Ja pod koniec tygodnia jesli watek juz bedzie na mnie to zaczne porzadkowac.

A Korek to juz jest na fotkach w swoim domku, czy to hotelik?[/QUOTE]
kilka dni był u mnie zanim trafił do dt;po podleczeniu łapki zawiozłam go do Szczebrzeszyna.
Wyślę Ci wszystkie zdjęcia, jakie mam,tylko podaj mi adres mailowy i jeszcze raz dziękuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

Psiaki bardzo potrzebuja karmy,nie ma kasy na jedzenie,nie wiem co robic,jest ich duzo,a apetyty w to zimno bardzo im dopisuje.Rozmawialam z z-ca burmistrza,jakas kase dostaniemy,w tej chwili nie wiem dokladnie ile to bedzie,niestety posiedzenie Rady M. zatwierdzajacej budzet bedzie dopiero pod koniec stycznia,a pieniadze moze dopiero pod koniec lutego.Dobre i to,ale nie wiem co do tego czasu.Psiaki nie szczepione,ale nie bedziemy wydawac kasy/ktorej zreszta nie ma/ na szczepienia,kiedy nie ma na jedzenie.Bardzo sie martwie.

Link to comment
Share on other sites

wlasnie jestem tu, zeby oznajmic, ze czesc kasy dostaniecie na pieski
wyszlo 40zl


wyslijcie nr konta do mnie na pm, ja odesle do papryki, ona w wekend robi przelewy.

dora masz juz u mnie dlug ;) nie finansowy oczywiscie :) jak oglaszasz psy to po swietach sie zglosze o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Neville ma sié doskonale :) mam jego foty z jego ukochaná :)
Pani Maria do mnie dzwoni, nawet tydzien temu gadalysmy. Teraz dzwoni rzadziej, bo nie mam juz stacjonarnego telefonu, a ona dzwoni na komórké ze swojego stacj...
Niestety, nadal jest problem z jego przeskakiwaniem. Wybywa regularnie co wieczór, biegnie na láki i prawdopodobnie lata tam z jakimis psami. Wraca zazwyczaj po jakichs 20 minutach. Nie moge go jednak przywiázywac na lancuch, bo po pierwsze jest za zimno zeby stal jak kolek, po drugie wiem, ze to nie pomoze i jakby sie wyrwal to kto wie na ile by go wynioslo.
Pozostaje nam chyba czekac az tuje podrosna, moze wtedy problem sie skonczy. Cale szczescie, ze Neville raczej boi sie ludzi i nie podchodzi do nich, bo gdyby byl agresywny to rzecz oczywista, ze nie mogloby byc tak jak teraz..

Juz do 2 modow pisalam z prosba o przyznanie mi watku, niestety, widocznie jestem za maluczka nawet aby otrzymac jakakolwiek odpowiedz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Neville ma sié doskonale :) mam jego foty z jego ukochaná :)
Pani Maria do mnie dzwoni, nawet tydzien temu gadalysmy. Teraz dzwoni rzadziej, bo nie mam juz stacjonarnego telefonu, a ona dzwoni na komórké ze swojego stacj...
Niestety, nadal jest problem z jego przeskakiwaniem. Wybywa regularnie co wieczór, biegnie na láki i prawdopodobnie lata tam z jakimis psami. Wraca zazwyczaj po jakichs 20 minutach. Nie moge go jednak przywiázywac na lancuch, bo po pierwsze jest za zimno zeby stal jak kolek, po drugie wiem, ze to nie pomoze i jakby sie wyrwal to kto wie na ile by go wynioslo.
Pozostaje nam chyba czekac az tuje podrosna, moze wtedy problem sie skonczy. Cale szczescie, ze Neville raczej boi sie ludzi i nie podchodzi do nich, bo gdyby byl agresywny to rzecz oczywista, ze nie mogloby byc tak jak teraz..

Juz do 2 modow pisalam z prosba o przyznanie mi watku, niestety, widocznie jestem za maluczka nawet aby otrzymac jakakolwiek odpowiedz...[/QUOTE]

Rodzice sorki że tak pytam -ale nie mogę znaleść wątku małego psiutka (wstyd zapomniałam imię ) co stanął wam na drosze do zamojskiego schronu jakiś czas temu po wyadoptowaniu Muminka -znalazł domek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...