Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Napisałam PW do Anity o zmianie terminu wizyty.
Jadę tam dziś (w czwartek) około godz. 18, bo w środę pani Dorota miała zebranie w szkole u córki i przełożyła termin spotkania na następny dzień.
Jak tylko będę po, pojawię się na wątku z relacją :)
jeszcze tylko kilkanaście godzin ;)

Link to comment
Share on other sites

ojeja, no to trzymam kciuki mooooocno. Białe sunie mają dwóch obserwatorów.
no ale ciągle jeszcze pozostaje kwestia tych biednych suczynek i Zahirka ślicznego. Zahirowi jutro powinnam odnowić allegro, albo mu wystawię jeszcze dizsiaj samemu - czy będzie na to kaska z bazarku czy nie bardzo? Jak nie to mu wystawię znowu razem z mIODOWYm ale to jest mniejsza skuteczność, lepiej samemu gdyby miał.
Czy wiadomo już czy jakieś stowarzyszenie pomoże?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']ojeja, no to trzymam kciuki mooooocno. Białe sunie mają dwóch obserwatorów.
no ale ciągle jeszcze pozostaje kwestia tych biednych suczynek i Zahirka ślicznego. Zahirowi jutro powinnam odnowić allegro, albo mu wystawię jeszcze dizsiaj samemu - czy będzie na to kaska z bazarku czy nie bardzo? Jak nie to mu wystawię znowu razem z mIODOWYm ale to jest mniejsza skuteczność, lepiej samemu gdyby miał.
Czy wiadomo już czy jakieś stowarzyszenie pomoże?[/QUOTE]
Dawaj ogloszenia jak mozeesz,bedzie kaska z bazarku,powiesz ile,to Ci zwroce,bardzo prosze tez o ogloszenia dla Pupila.Co do Stowarzyszenia,to Krystyna jest juz po wstepnej rozmowie z takowym,Stowarzyszenie czeka tylko na zatwierdzenia sadu,poniweaz dopiero powstaje i szefowa powiedziala,ze nie ma sprawy,pomoze nam,tylko to niestety kwestia 2-3 tygodni,sunie z cmentarza nie moga czekac,zaraz zacznie sie sezon zaduszkowy,kupe ludzi bedzie porzadkowalo groby,beda tam tlumy i przed trzeba sunie zabrac.Juz rozmawialam z ala123 i gdyby Czako i Forest znalezli dobre domki,to na to miejsce poszlyby sunie,tylko jak zwykle kwestia finansowa,bo sunie musza byc w kojcu,tak bez,to napewno by uciekly,ten kojec trzeba tanim kosztem zrobic,potrzebna jakas siatka z demontazu,slupki,blacha,cement i robocizna.

Link to comment
Share on other sites

Niestety dziś też nie mam relacji, bo jadąc już pod wskazany adres powiadomiłam o korku i związanym z tym opóźnieniu.
Pani Dorota odpisała, że musi wyjść i wobec tego przekłada spotkanie na weekend :/
Trochę to dziwne, bo taka wizyta nie trwa 5 minut.
Zawróciłam więc .. no cóż, do trzech razy sztuka .. liczę ostatecznie na spotkanie w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, czy w Szczebrzeszynie są jakieś szczeniaki? I czy macie ich zdjęcia? Nie pytam w sensie, że mam chętny dom, tylko - że być może mam DT.[/QUOTE]

Sa 2 szczeniaki,suczki,w rodzinie patologicznej,ktore trzeba zabrac.Zdjec nie mam,ale jutro zrobie,moge Ci wyslac mailem,bo na dogo nie umiem wstawiac.I sa jeszcze 3 szczeniaki,tez suczki,tez moge jutro zrobic zdjecia,sunia urodzila na skladzie wegla,trzy szczeniaki ktos zabral,zostaly trzy,facet,ktory sprzedaje ten wegiel dokarmia je,ale prosil o pomoc,bo nikt suczek nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Niestety dziś też nie mam relacji, bo jadąc już pod wskazany adres powiadomiłam o korku i związanym z tym opóźnieniu.
Pani Dorota odpisała, że musi wyjść i wobec tego przekłada spotkanie na weekend :/
Trochę to dziwne, bo taka wizyta nie trwa 5 minut.
Zawróciłam więc .. no cóż, do trzech razy sztuka .. liczę ostatecznie na spotkanie w niedzielę.[/QUOTE]

qrczę ,Czako liczymy że to jest twoj domek ,plissssss,Janka i Zojka czekają na to .

Link to comment
Share on other sites

Od dwoch tygodni jest wyrzucona srednia,a moze raczej wieksza suczka,w tej chwili biega za nia sfora psow,moze ich byc nawet z 10,biedna sunia,nijak nie moze sie od nich opedzic.Tez trzeba ja zabrac z tej ulicy.Problem w tym,ze dookola Szczebrzeszyna sama wiocha i ciemnota,i tutaj zawsze beda problemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Od dwoch tygodni jest wyrzucona srednia,a moze raczej wieksza suczka,w tej chwili biega za nia sfora psow,moze ich byc nawet z 10,biedna sunia,nijak nie moze sie od nich opedzic.Tez trzeba ja zabrac z tej ulicy.Problem w tym,ze dookola Szczebrzeszyna sama wiocha i ciemnota,i tutaj zawsze beda problemy.[/QUOTE]
Cieczka? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Cieczka? :([/QUOTE]

na nic innego nie wygląda .. narobi sobie dziewczyna kłopotów .. możliwe też, że dała komuś dyla z domu jak Jej się ruja zaczęła ..


I wybaczcie, że jeszcze wtrącę krótko OFF topic.
Ten nieszczęsny młody [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192272"]Misio[/URL] wyjątkowo źle trafił. Ma dopiero 9 miesięcy życia, ale z tego 8 miesięcy piekła.
Dajmy Mu szansę, pomóżmy zanim ktoś odbierze Mu życie.

Przyjdźcie proszę na Jego wątek, wesprzyjcie każdy na swój sposób .. wspólnymi siłami możemy więcej!

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję transportu dla 2miesięcznej suni z Zamościa do Lublina na jutro bądź również na jutro wieczorem - z Zamościa do Szczebrzeszyna, skąd sunia pojedzie do Lublina. Bardzo proszę, czy ktoś mógłby pomóc i za zwrot za paliwo podjechać do Zamościa po suczkę i zawieźć ją do Szczebrzeszyna na wieczór?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Od dwoch tygodni jest wyrzucona srednia,a moze raczej wieksza suczka,w tej chwili biega za nia sfora psow,moze ich byc nawet z 10,biedna sunia,nijak nie moze sie od nich opedzic.Tez trzeba ja zabrac z tej ulicy.Problem w tym,ze dookola Szczebrzeszyna sama wiocha i ciemnota,i tutaj zawsze beda problemy.[/QUOTE]

qrka,Zojka i Janka na cmentarzu a tu następna cieczkowa bidulka - przykre :(

Link to comment
Share on other sites

teraz będzie niedługo znowu wysyp, bo zima idzie :(
ja chcę jak najszybciej wyadoptować swoje dwa już tymczasy, bo szykuję się na zbieranie z ulic zamarzających biedaków :(

Ciekawe co z Czako, czy pójdzie czy nie do swego domku. No i co z domem Foresta.
Dziewczyny białe mają dwóch obserwatorów, ale oglądalność ciut mniejszą niż wtedy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']teraz będzie niedługo znowu wysyp, bo zima idzie :(
ja chcę jak najszybciej wyadoptować swoje dwa już tymczasy, bo szykuję się na zbieranie z ulic zamarzających biedaków :(

Ciekawe co z Czako, czy pójdzie czy nie do swego domku. No i co z domem Foresta.
Dziewczyny białe mają dwóch obserwatorów, ale oglądalność ciut mniejszą niż wtedy.[/QUOTE]

A może dziewczyny ogłosić osobno? Bo jedna jest wtypie BOSa chyba, prawda? Chyba też więcej zdjęć by się przydało - widziałam dziewczyny tylko na allegro.

Link to comment
Share on other sites

nie ma więcej fotek.
A osobno to chyba nie bardzo jest kaska. Każde allegro kosztuje 12,30 na 10 dni. Trzebaby ogłaszać: Jankę, tą drugą z cmentarza, Pupilia,Zahirka, sunie, Foresta, Czako, jeśli nic nie wyjdzie z adopcji - to już masz 8 psiaków - prawie 100 zł. Ja oczywiście allegro mogę robić, ale niestety tylko za zwrotem pieniędzy. A nie wiem czy są takowe. Jak zwykle się o to wszystko rozbija :(

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili jest na koncie 27zl. z bazarku.Pilne potrzeby to jedzenie dla psiakow,jest ich sporo,wiec i jedzonka potrzeba,dalam tam 5kg.karmy,ktora wyslala Ingrid44,ale potrzeba kaszy,puszek,psiaki wymagaja szczepienia,no i allegro.Czy robic oddzielnie,to sama nie wiem,chyba za malo kasy,pilnie potrzebuje allegro Pupil, zdjec jego jest malo,zrobie jak tam bede,tylko czasu malo.Szukam dobrej cioteczki,ktora zrobi drugi bazarek,bo jak widze,tylko na bazarki mozemy liczyc.Z kasa krucho.Napisalam prosbe do Piromanki,ktora zawsze robila mi bazarki,ale niestety nie odpisala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...