Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Za chwilę wystawiam allegro wspólne mojemu tymczasowi i Zahiśkowi.
Pozostałe psiaki mają sporą oglądalność, niechże ktoś zadzwoni no...[/QUOTE]

No niechze,sama czekam z utesknieniem.Juz po dozynkach,zimno,mokro,kicha.Tak jak przewidywalam obrazy nie sprzedane.Jednak przydalaby sie aukcja na allegro.Rodzice wysylam Ci mailem fotki obrazow,prosze zastanow sie co moznaby zrobic,zeby sprzedac te obrazy.

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam na wątek całkiem przypadkiem, a przecież Szczebrzeszyn dobrze znam, mieszkałam tam jako dziecko i mam tam najbliższą rodzinę :roll:
Jakiś czas temu gdy byłam na cmentarzu widziałam Forestera, kleił się do nas baaardzo, a mi się serce krajało że nie mogłam go zabrać :placz: dobrze że się nim zaopiekowałyście :loveu:
Tam rzeczywiście jest tragedia z psiakami, a ludzie jak nie mogą na psie zarobić to mają go daleko i szeroko :mad:
Będę coś myśleć...bardzo chciałabym pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Witamy na watku:lol: W tej chwili tymczasowego schronienia potrzebuja Janka i Zojka,ktore mieszkaja na cmentarzu,zabralam stamtad Foresta,zona weta wziela na tymczas Karmelka,ale zostaly jeszcze dwie malizny,zrobilam im prowizoryczna bude,bo przeciez ciagle leje,ale sunie sa krotkowlose i jest im zimno,sa przeziebione.Janka i Zojka pilnie potrzebuja tymczasu:placz:

qrczę- biedne siostrzyczki ,jeszcze ta beznadziejna pogoda :( ,miejmy nadzieję że allegro pomoże jak nie im to pozostałym które chwilowo mają dach nad głową i przez to ustapią miejsce Jance i Zojce :(
Dora wcześniej pisałam o tym panu ze Szczebrzeszyna co wystawił te swoje budy na allegro ,szkoda ze nie udało się nic zebrać na tych feralnych dożynkach :(co robić :(

Link to comment
Share on other sites

pisalyscie z prosba o przetrzymanie tych suczek na tym watku ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL]

ile te budy kosztuja ? z tego co widze to nie wiecie gdzie je umiescic by psy byly bezpieczne ...
jeszcze raz ponawiam pytanie o karme -czy mozna zamowic wieksza ilosc na allegro i lie to by kostowalo ?

Link to comment
Share on other sites

myślałam, myślałam... i wymyśliłam :D
Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy, z którego duża część dochodu pójdzie na szczebrzeszyńskie psiaki :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-35-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82-do-20.09-ZAPRASZAM!?p=15320039#post15320039[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']myślałam, myślałam... i wymyśliłam :D
Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy, z którego duża część dochodu pójdzie na szczebrzeszyńskie psiaki :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-35-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82-do-20.09-ZAPRASZAM!?p=15320039#post15320039[/URL][/QUOTE]
Dziekuje bardzo,za kazda pomoc jestesmy wdzieczne:lol:

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam allegro dla Zahirka. Z oszczędności podłączyłam go pod mojego Miodka, o którego mam już zapytania, więc jesli znajdzie dom to go zdejmę i zostanie Zahirek.

Zwróćcie uwagę na pytanie IVV - czy na allegro karmę można zamówić? Mi się zdaje że można, ale chyba tam drożej niż w sklepach internetowych jak Krakvet choćby, prawda?

DORA - dostałam fotki obrazów, ale nie wiem kiedy się zajmę tym. Nigdy nie robiłam aukcji i boję się, żeby nic nie zepsuć. Trzeba poszperać po dogo kto oferuje swoją pomoc z allegro, może ktoś by pomógł i wystawił, bo naprawdę jest okazja dla psiaków..

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o karmę, to nie wiem jak tam jest na allegro, ale może pogadać z Funią? Ona pewnie zamawia duże ilości karmy to ma jakieś upusty, a jakby zamówiła więcej to pewnie nie byłoby problemu, co myślicie?
Zerknęłam na allegro i najtaniej wychodzi 30 kg chappi - 100zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']pisalyscie z prosba o przetrzymanie tych suczek na tym watku ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL]

ile te budy kosztuja ? z tego co widze to nie wiecie gdzie je umiescic by psy byly bezpieczne ...
jeszcze raz ponawiam pytanie o karme -czy mozna zamowic wieksza ilosc na allegro i lie to by kostowalo ?[/QUOTE]
Nie pisalam,zaraz poprosze o pomoc.Wiemy gdzie budy umiescic,nie wiem,gdzie napisalam,ze tego nie wiemy.Potrzebujemy 6 bud na tymczas,jedna bude na wies,gdzie starsza kobieta przygarnela 2 psiaki,a 2 spia na dworze,zabrac do domu ich juz nie moze,bedzie je karmic,tylko nie maja gdzie sie polozyc,jedna potrzebujemy do Bodaczowa,dla Sajmona,psiaka starszej pani,gdzie na tymczasie byla kiedys Kropka,i dzisiaj na dozynkach podeszla do nas pani,rowniez z prosba o mala bude.Pani ta przygarnela suczke malutka,ktorej opiekunka zmarla,i sunia poszla do sasiadow,a ci ja przygarneli,jednak prosza o bude i sterylizacje.W sumie potrzebujemy na dzien dzisiejszy 9 bud.A co do karmy,juz pisalam :kupujemy w Biedronce.Nie wiem czy mozna zamawiac na allegro,ja tam nie wchodze,nie mam na wszystko czasu,nie wiem ile by to kosztowalo,jezeli ktos moze to sprawdzic,bardzo prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Asko - to drogo... u nas Chappi w tesco kupujemy za niecałe 40 zł za 15 kg. Czyli 80 zł za 30 kg. Mi się wydaje, że na allegro jednak jest drożej generalnie...[/QUOTE]
A no chyba że tak...ja nie kupuję to się nie orientuję.

Link to comment
Share on other sites

poszukajcie czegos to pomoge w zakupie tej karmy
jakby E-S miala troszeczke czasu (jest strasznie zajeta)to ona swietnie zna sie na malarstwie i aukcjach allegro. Moze bedzie mogla udzielic Wam kilku cennych rad .napiszcie do niej
wiem z,e to daleko ,ale tu sa wolne miejsca [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-(Płatny)-Okolice-Wrocławia!!-1-wolne-miejsce[/URL]-!!! i tu tez [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188225-WOLNE-MIEJSCE-dla-suni-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Wlasnie problem w tym gdzie je umiescic,dzisiaj spotkalam na cmentarzu pania,ktorej nie jest obojetny los suczek,jednak nie moze ich zabrac do siebie,nawet na troche.Jutro mamy zrobic prowizoryczna bude,deske,albo dwie oprzec o budynek i polozyc na ziemi slome,bede musiala pojechac gdzies na wies i szukac slomy,to wyjscie niestety na chwile,mysle,spac w nocy nie moge,jak im pomoc. Co do bud,nie orientowalam sie w cenach,ale Krystyna,osoba,ktora mi pomaga w miare swoich mozliwosci,mowila,ze jakis facet sprzedalby niedrogo,bo nie ma zbytu,a troche tych bud zrobil,ale nie wiem--niedrogo----znaczy ile?/.Potrzebne tez 2 obroze i smycze dla Janki i Zojki.Tylko gdzie je umiescic?To w tej chwili najwiekszy moj problem:shake:[/QUOTE]

Dora tu pisałaś o braku umieszczenia bud :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']Podobno do bud najlepsza jest słoma, a nie kołdry czy ciuchy, bo w zimie mogą przymarzać, a słoma jest zawsze cieplutka i psiaki ją uwielbiają :-))[/QUOTE]
to nie wiedziałam :( ,aaa całkiem przypadkiem ;) trafiłam na allegro pana ze Szczebrzeszyna co wystawił dużo bud , ceny w zależności od wielkości od 200 zl. i od ocieplenia ,a też zapewnia transport ;),może na jedną większą byśmy jakoś uzbierały.może by dał jakiś rabacik po sąsiedzku:) , tylko ten problem- gdzie ją umieścić :( .[/QUOTE]
a tu ja pisalam o cenach .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']Dora napisz do basia 0607 moze ona podpowie Ci jak zalatwic dotacje od gminy ,dziewczyna ma duze doswiadczenie w tego typu sprawach[/QUOTE]


T[B]o dobra myśl -Basia0607 może dużo doradzić Dorze i ciotkom ze Szczebrzeszyna .
A E-S tez bardzo może pomóc i doradzić -jesli tylko znajdzie chwilę wolnego czasu i bedzie w domu .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...