Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Mam dobra wiadomosc,Karmelka juz w swoim domku:multi: Dzisiaj zadzwonila pani z Zamoscia,przyjechala po sunie z cala rodzina:lol:pani sie zakochala w Karmelce od pierwszego wejrzenia:lol:bylo tyle zamieszania,cala rodzinka chciala trzymac na rekach sunke,a ta troche przestraszona,nie wiedziala co sie dzieje.Za jakis czas pojade/albo pojedzie Krystyna/ w odwiedziny do Karmelki.:multi::lol::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Mam dobra wiadomosc,Karmelka juz w swoim domku:multi: Dzisiaj zadzwonila pani z Zamoscia,przyjechala po sunie z cala rodzina:lol:pani sie zakochala w Karmelce od pierwszego wejrzenia:lol:bylo tyle zamieszania,cala rodzinka chciala trzymac na rekach sunke,a ta troche przestraszona,nie wiedziala co sie dzieje.Za jakis czas pojade/albo pojedzie Krystyna/ w odwiedziny do Karmelki.:multi::lol::multi:[/QUOTE]
Świetna wiadomość...oby takich jak najwięcej :)

Link to comment
Share on other sites

super!!! Z jakiego ogłoszenia pani znalazła Karmelkę?
Trzeba szybciutko podmienić allegro!
Sonia,masz jakas sunie? Ponieważ zaraz muszę zmykać z netu więc pozwalam sobie podmienić zamiast niej Czako.
Niestety, nie działa w ogóle poczta na wp, więc na razie Czako jest z jednym zdjęciem, stąd.
A mam pytanko - czemu skoro jest odzew w ogłoszeń lokalnych Huskacz nie znalazł domu? Ludzie niekonkretni? No i trzebaby go koniecznie wykastrować, bo teraz ogromna moda na rozmnażanie tej rasy - czy będzie taka możliwość?

Przepraszam, nie mogłam wczoraj wystawić tych obrazów. Mam teraz bardzo dużo roboty w domu i tak to trwa. Głupio mi, ale tak to jest.

Acha, jeśli chodzi o allegro to zdecydowanie największą - rekordową - oglądalność mają dwie białe sunie, Lalka i elza bodajże. Ponad 370 wejść.

Link to comment
Share on other sites

A Janka i Zojka nic:-( strasznie sie martwie o te chore,zziebniete sunie:shake: A co do Czako,to odzew byl,tylko ludzie niekonkretni,takim nie mozemy oddac super psa:p,kastracja mozliwa,tylko funduszy brak:-( Karmelka znalazla wspanialy dom:lol: dzieki ogloszeniu na allegro,pani mowila,ze oczoplasu mozna dostac od tych ogloszen,ale Karmelke wypatrzyla,martwila sie tylko,ze sunia mieszka na drugim koncu wojewodztwa,a jak sie dowiedziala,ze blisko,to hop do auta i po Karmelke:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']W Szczebrzeszynie jest jedna ciotka-Dora;)[/QUOTE]

tak i to fakt niezaprzeczalny -pochylamy czoła :)
Karmelka -no dziewczyno ,szybko zaczarowałaś Pancie, miejmy nadzieję ża chudy Czako wykorzysta twoje allegro i też zaraz poleci do domku podtuczać się :) ale żeby nie było tak słodko to musimy pamiętać o Zojce i Jance -Dora nie wejdą ona na tymczas za Karemlkę choć na chwileczkę żeby się troszkę ogrzać,może w międzyczasie coś się by dla nich zmieniło :(

Link to comment
Share on other sites

Niestety Karmelka to byl tymczas tylko jednorazowy,i tak bylam zaskoczona,ze ta kobieta pomogla suni,Janki i Zojki nie wezmie,bzdurne wymowki,nie zmusisz nikogo do pomocy.Ma warunki,moglaby wziac sunie na jakis czas,nie maja bidulki szczescia.Suniom przed adopcja potrzebny tymczas,one sa poldzikie,obie przybiegaja do mnie,ciesza sie,jednak jak chce je poglaskac,odskakuja,one bardzo pragna kontaktu z czlowiekiem,jednak boja sie:-(

Link to comment
Share on other sites

No i muszę z przykrością powiedzieć, że sunie mają najmniejszą oglądalność.. Zaledwie 86 wejść, w porównaniu z Forestem, który ma 335, czy suniami, które mają już 436...

Sorki, że znowu ględzę swoje, ale one nie mają szans bez fotek takich jak miała np. Karmelka czy Forester. Nie są tak ładne aby kogoś zauroczyć, ot zwykłe kundliczki, dlatego PIĘKNE i słodkie foty to ich jedyna szansa. Czy da się im cyknąć takie pozowane foty?

Link to comment
Share on other sites

Dora a jeżeli byłyby finanse na zakup budy takiej żeby dziewczyny się zmiesćiły to byłoby miejsce u kogoś na podworku żeby ją postawić i jeżeli zapewniłybyśmy jedzenie tak że ta osoba nic by nie dokladała do tego że one są u niej to dałoby radę coś takeigo zrobić ?

a i może dopisz w tytule wątku -"Bezdomne ..............-Zojka i Janka śpią na deszczu"
to może taki wpis kogoś ściągnie

Link to comment
Share on other sites

Ingrid,bardzo Ci dziekuje:lol: jeden worek karmy oddam Krystynie,ona ma na tymczasie 3 psiaki ze Szczebrzeszyna,dwa szczeniaki uratowane przed smiercia,do dzisiaj te psiaki nie moga dojsc do siebie,i to rodzenstwo jest nierozlaczne,jak sunia jechala na sterylke,to jej brat wariowal,myslal,ze ktos chce ja skrzywdzic,uspokoil sie dopiero jak wrocila.I jest u niej staruszek Kruszynka,tez zabrany z ulicy Szczebrzeszyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']No i muszę z przykrością powiedzieć, że sunie mają najmniejszą oglądalność.. Zaledwie 86 wejść, w porównaniu z Forestem, który ma 335, czy suniami, które mają już 436...

Sorki, że znowu ględzę swoje, ale one nie mają szans bez fotek takich jak miała np. Karmelka czy Forester. Nie są tak ładne aby kogoś zauroczyć, ot zwykłe kundliczki, dlatego PIĘKNE i słodkie foty to ich jedyna szansa. Czy da się im cyknąć takie pozowane foty?[/QUOTE]
Niestety,nie uda sie im cyknac pozowanych fotek,te sunie nie ufaja ludziom,jak przwoze jedzonko strasznie sie ciesza,jednak z poglaskaniem jest juz gorzej,czarna daje sie juz poglaskac,jednak ze zdjeciami nie bedzie latwo,sprobuje dzisiaj potrobic im fotki,ale nie wiem czy to sie uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']Dora a jeżeli byłyby finanse na zakup budy takiej żeby dziewczyny się zmiesćiły to byłoby miejsce u kogoś na podworku żeby ją postawić i jeżeli zapewniłybyśmy jedzenie tak że ta osoba nic by nie dokladała do tego że one są u niej to dałoby radę coś takeigo zrobić ?

a i może dopisz w tytule wątku -"Bezdomne ..............-Zojka i Janka śpią na deszczu"
to może taki wpis kogoś ściągnie[/QUOTE]
Sonia ,nie ma takiej mozliwosci,gdyby byla juz dawno umiescilabym tam sunie.Nie raz szukalam kogos ,kto przyjalby na tymczas chociaz jednego psiaka,zona weta ma warunki na przyjecie jednej suni,ale nie,bo powodow dlaczego nie jest u niej mase,po prostu nie chce juz pomoc i do tej pomocy jej przeciez nie zmusze.Potrzebuje pilnie bezplatnego tymczasu,zapisalam Janke i Zojke na watek BDT,ale.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Uwaga uwaga, dostałam maila od miłej pani zainteresowanej Czakuśkiem :)
DORA - sprawdź proszę pocztę, bo zamierzam przekierować do Ciebie ten mail. Czy odpiszesz na niego czy też mam ja to zrobić?[/QUOTE]
Czytalam,faktycznie z tego co pisze,Czakus mialby u niej dobrze.Dzisiaj dzwonil tez w spr.psiaczka pan z Przeworska,byl zainteresowany,ale chcial Czakusia do bloku,hasky nie wytrzyma w bloku.Prosze,odpisz tej pani i zapytaj o szczegoly,jestesmy zainteresowane potencjalnym domkiem,prawda?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Kurczę, to będzie ciężko z suniami :( Jeśli nie są oswojone, to nikt ich nie zaadoptuje. One muszą mieć tymczas gdzie będą z człowiekiem, i dopiero stamtąd będą mogły gdzies isć do DS. No i co tu począć...?[/QUOTE]
Suniom potrzebny tymczas,mamy tymczas,niestety platny,nie biore go pod uwage,bo nie mamy kasy:shake:Jedna z sun juz dzisiaj poglaskalam,wiec pomalutku zdobywam ich zaufanie,czarno-biala jeszcze nie daje sie poglaskac,ale to tez niedlugo.Dzisiaj nie zrobilam im fotek,bo lalo caly dzien.

Link to comment
Share on other sites

Allegro Foresta się skończyło, a zaraz się kończy Czakusiowi. To allegro było chyba szczęśliwe jakieś, bo domek znalazła Karmelka, a pani Dorota, która pyta o Czako jest jakąś fajną kobietą, i mam nadzieję, że Czakuś znajdzie u niej domek.
Pani jest z kujawsko pomorskiego, dlatego trzeba pilnie szukać kogoś do wizyty. Pani się na nią jak najbardziej zgadza, czekam na adres. W domu jest jeszcze Kaszmirek, nie ma jeszcze roku, również huskacz. No i teraz piszcie dziewczyny jak Czako do innych samczyków?? No bo wiecie, taki kawał drogi to trzeba to sprawdzić, żeby potem nie wracał na sygnale.

SZUKAMY KOGOŚ DO WIZYTY!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Allegro Foresta się skończyło, a zaraz się kończy Czakusiowi. To allegro było chyba szczęśliwe jakieś, bo domek znalazła Karmelka, a pani Dorota, która pyta o Czako jest jakąś fajną kobietą, i mam nadzieję, że Czakuś znajdzie u niej domek.
Pani jest z kujawsko pomorskiego, dlatego trzeba pilnie szukać kogoś do wizyty. Pani się na nią jak najbardziej zgadza, czekam na adres. W domu jest jeszcze Kaszmirek, nie ma jeszcze roku, również huskacz. No i teraz piszcie dziewczyny jak Czako do innych samczyków?? No bo wiecie, taki kawał drogi to trzeba to sprawdzić, żeby potem nie wracał na sygnale.

SZUKAMY KOGOŚ DO WIZYTY!!![/QUOTE]

Prosze podaj miejscowosc albo chociaz w przyblizeniu ,znam troche cioteczek z tamtego rejonu to bede pytac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']dostałam kolejne zapytanie, tym razem o Foresta. Nie bardzo mi się facet podoba, ale kto wie? Ile psiak ma lat, pyta.
Pani od Czakunia odpiszę.
Ile miałby kosztować tymczas dla suń?[/QUOTE]
Jezeli facet Ci sie nie podoba ,nie ma o czym gadac.Tymczas kosztuje 150zl + karma,na dwie 300zl.W porownaniu z hotelikami to jeszcze moze byc.Tylko co z tego jak nie ma kasy.Krystyna rozmawiala z z-ca burmistrza,powiedzial,ze gmina dalaby kase na tymczas,tylko ta kasa nie moze isc do osoby prywatnej,musi przejsc przez Stowarzyszenie, i teraz szukamy Stowarzyszenia,ktore zgodziloby sie,zeby przez nich przechodzily pieniadze dla nas ,na tymczasy.Nie wiem vczy on mowi prawde/czy to tylko mydlenie oczu przed wyborami/ czy robi nas w balona,ale nie sprawdzimy,bo musimy prosic o pomoc jakies Stowarzyszenie,jakie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Allegro Foresta się skończyło, a zaraz się kończy Czakusiowi. To allegro było chyba szczęśliwe jakieś, bo domek znalazła Karmelka, a pani Dorota, która pyta o Czako jest jakąś fajną kobietą, i mam nadzieję, że Czakuś znajdzie u niej domek.
Pani jest z kujawsko pomorskiego, dlatego trzeba pilnie szukać kogoś do wizyty. Pani się na nią jak najbardziej zgadza, czekam na adres. W domu jest jeszcze Kaszmirek, nie ma jeszcze roku, również huskacz. No i teraz piszcie dziewczyny jak Czako do innych samczyków?? No bo wiecie, taki kawał drogi to trzeba to sprawdzić, żeby potem nie wracał na sygnale.

SZUKAMY KOGOŚ DO WIZYTY!!![/QUOTE]
Ja tez mysle,ze dobrze byloby gdyby Czakusia adoptowala p.Dorota,tylko dlaczego ona wysyla maile,zamiast zadzwonic,byloby chyba prosciej,prawda? dzisiaj tez dzwonil do mnie pan z Chelma w spr.bialych sun,ale tez facet mi sie widzi,ma jeszcze zadzwonic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...