Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

 Baltimoore Nie jestem niesprawiedliwa ja, tylko Dora, bo nie robiła tego sama, tylko z pomocą na przykład Ludki o której nie wspomina a która robiła to samo, co ty teraz . Nie chodziło mi wcale o mnie.Teksty o mnie i moim Tz nie powinny nigdy paść, tak samo, że mam nie być zazdrosna. Nie pisałam do Ciebie poza tym, tylko do Dory. Proszę bardzo znikam z wątku z przykrością, że nie zostałam zrozumiana.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, wiolhelm170 napisał:

 Baltimoore Nie jestem niesprawiedliwa ja, tylko Dora, bo nie robiła tego sama, tylko z pomocą na przykład Ludki o której nie wspomina a która robiła to samo, co ty teraz . Nie chodziło mi wcale o mnie.Teksty o mnie i moim Tz nie powinny nigdy paść, tak samo, że mam nie być zazdrosna. Nie pisałam do Ciebie poza tym, tylko do Dory. Proszę bardzo znikam z wątku z przykrością, że nie zostałam zrozumiana.

wiolhelm170, daj spokój :D

To jest wątek pomocowy i dotyczy tego co się dzieje tu i teraz, i dotyczy pomocy zwierzakom.

Nikt nie ujmuje tego co Ludka zrobiła dla Szczebrzeszyniaków, a teraz robi dla zwierzaków z kielecczyzny czy z Warszawy.

Ja też pomagam zwierzakom z różnych stron. W różnej formie. Czasem tym samym zwierzakom co ludka, a przynajmniej tej samej osobie.

 

Dora nie zdążyła jeszcze nawet tu zajrzeć. A Ty już "znikasz z wątku". To zupełnie niepotrzebne

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale! :)
Mam chyba pomysł... napiszę do jednej osoby... niedawno oferowała mi transport dla psiaczka... na trasie Tomaszów-Kraków, może będzie chętna pomóc?

Dzięki Tyś(ka) :D :D :D

Ten namiar warto zapamiętać na przyszłość :)

Tymek ma już transport do Krakowa,  na niedzielę;  pani mi potwierdziła późnym wieczorem (a nawet nocą:), można powiedzić że wyprosiłam, choć oczywiście będzie do zapłaty 80zł; teraz trzeba dogadać z lecznicą. To już Dora

Jakbyś znała kogoś kto mógłby zawieźć kotka ze Szczebrzeszyna do Warszawy. Będzie miał dziś jutro wizytę PA w Legionowie, ale zapowiada się dobrze.

Są wyjazdy z blabla Zamość Warszawa, ale najgorszy jest ten pierwszy etap Szczebrzeszyn Zamość, nie ma kto go zawieżć :(

To brat tego z przetrąconą łapką :( Teżpotrzebny transport dl lecznicy w Zamościu/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiadomość potwierdzona i z ostatniej chwili :)

Fruzi ogłoszenia można już zdjąć, jutro zawożę ją do własnego domu, gdzie przebywa już jej braciszek - Chlorek. 

Stało się tak, że wysłałam Panu od Chlorka sms, z przeprosinami z uwagi na brak kontaktu z mojej strony i jako powód podałam chorobę Fruzi. 

Pan zadzwonił wczoraj bardzo strapiony i zaczął dopytywać o dziewczynkę, a jak się czuje, a dlaczego. Itd. W końcu stwierdził, że tak nie może być i że rodzeństwo musi być razem, i że on już dostał burę od Brata, że nie wziął obojga razem, bo młody kot powinien mieć innego młodego kota ze sobą. 

Kazałam się zastanowić 24h i Pan dokładnie 24 po, czyli przed chwilą oddzwonił. Umówiliśmy się na jutro. Wiem, że Fruźce będzie tam jak w niebie, odwiedzę przy okazji Chlorka. 

Ależ się cieszę :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Madie napisał:

Wiadomość potwierdzona i z ostatniej chwili :)

Fruzi ogłoszenia można już zdjąć, jutro zawożę ją do własnego domu, gdzie przebywa już jej braciszek - Chlorek. 

Stało się tak, że wysłałam Panu od Chlorka sms, z przeprosinami z uwagi na brak kontaktu z mojej strony i jako powód podałam chorobę Fruzi. 

Pan zadzwonił wczoraj bardzo strapiony i zaczął dopytywać o dziewczynkę, a jak się czuje, a dlaczego. Itd. W końcu stwierdził, że tak nie może być i że rodzeństwo musi być razem, i że on już dostał burę od Brata, że nie wziął obojga razem, bo młody kot powinien mieć innego młodego kota ze sobą. 

Kazałam się zastanowić 24h i Pan dokładnie 24 po, czyli przed chwilą oddzwonił. Umówiliśmy się na jutro. Wiem, że Fruźce będzie tam jak w niebie, odwiedzę przy okazji Chlorka. 

Ależ się cieszę :)

Ja też aż skaczę z radość :D :D :D

Co za cudowny domek :))))

Wielkie dzięki Madie :))))

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...