Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

I jeszcze musze to tutaj napisac
Puszek-Okruszek,ktora adoptowala Puszka ze Szczebrzeszyna
nie zwrocila mi kosztow wysylki z bazarku,niestety duza to kwota,bo ona mieszka w Belgii,wiec wyslanie paczki kosztowalo mnie 62zl /mam pokwitowanie wyslania/
pisalam do niej na pw kilka razy,niestety nie odzywa sie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']No,niestety nie bardzo super......
dzwonilam przed chwila i powiedzial,ze jednak nie jedzie,bo jakies dokumenty,po ktore mial jechac odeslali mu poczta i juz nie musi jechac....
chyba trzeba szukac innego tensportu[/QUOTE]
W takim razie szkoda, ale tak bywa. Pola ma ogłoszenia - nikt nie dzwoni?

Link to comment
Share on other sites

Tosia ma wydarzenie na facebooku: [url]https://www.facebook.com/events/285475944974379/?ref=4[/url]
Kurcze... wygląda na pogryzioną :(
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1536433_490179257752407_5198547995588434220_n.jpg?oh=ddfbce381fbe45c9b6236851485c0ba2&oe=545BF59F&__gda__=1416901470_a899a8b6f08b47bdc514cd5596605a0f[/IMG]
Ona taka trafiła do tymczasu?

Link to comment
Share on other sites

No biedny jest ten Bryś.Tydzień temu przejeżdżałam przez Szczebrzeszyn i zobaczyłam go pierwszy raz w realu: wlókł się biedaczysko wzdłuż głównej ulicy sam... Rzeczywiście jest większym psem,niż widać to na zdjęciach,taki typowy kundelek średniej wielkości.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Lucynko za wstawienie zdjecia Brysia:)
Psiak jest dobry i wierny,codziennie chodze go karmic,ale on juz bardzo potrzebuje swojego prawdziwego domu.
Na zdjeciu widac puszeczki po piwku,no coz,nalog to nalog,ale nikt inny nie pomogl psiakowi
a tak chociaz ma gdzie spac,ale jest coraz smutniejszy:(
Tosia rowniez potrzebuje domu
dziekuje Ewelinie za wydarzenie na fb i pomoc w ogloszeniach:) /Eweliny nie ma na dogo/
ta kobieta ma inne zwierzaki,niestey glodujace,ale juz juz nie dam rady karmic jeszcze tych zwierzakow
poprostu Tosia musi znalezc dom,duzy psiak ,duzo je......wiec pewnie kosztem pozostalych
Pola jest w PDT,zrobilam jej ogloszenie na tablicy,ale ani jednego telefonu,Ewelina tez ja oglaszla na fb

Link to comment
Share on other sites

Brysiu, a może przydałaby Ci się jakaś sesja fotograficzna, bo jesteś ładny, kochany, a jeszcze nikt Cię nie wypatrzył...

Ja z kolei wczoraj dostałam info o porzuconym psie. Podobno jest na ulicy przy lesie od 2msc i nikt mu nie pomógł, ktoś jedynie zgłosił UM, ale urzędasy mieli to gdzieś... Poza tym ktoś inny mi mówił, że wcześniej w tym miejscu były dwa psy: on, śliczny czarny i jakaś jego koleżanka. Koleżanki nie ma, wolę nie wiedzieć jak skończyła :(. Pies jest jakieś 10km ode mnie, mam jutro podjechać rowerem i zobaczę. Podobno słania się na łapach z wycieńczenia. :(
Dziś z kolei dostałam info od znajomego znajomego kolegi, który mnie wypatrzył na fejsie, że pomagam psom... jego kolega przygarnął błąkającego się terierka, dał mu jeść, pić, dał tez ogłoszenia o znalezieniu, ale nikt sie nie zgłosił... a on jedzie do Anglii jutro. :( Kontaktuję się z nim, musze zaryzykowac i psa wziąć do siebie, ale obawiam się, że nie dogada się z moim rezydentem i kotami :(. I teraz nie wiem gdzie umieścić tego z ulicy co tak długo czeka, on już za długo, może nie przeżyć :(

Matko, szkoda mi tych zwierzaków. A im ludzie bardziej widzą moją działalność (bo fejs ma siłę przybicia), tym tych zgłoszeń o psów w potrzebie u mnie jest o wiele więcej, coraz więcej... To mnei rpzeraża, więc wiem, co czujesz Dora.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co czuje?
Ale nie kazdy wie,nierzadko jestes jeszcze krytykowana za to,ze pomagasz.
I wtedy jest to bardzo przykre.
Do mnie tez zglaszaja sie ludzie,prosza o pomoc.
Staram sie nikomu nie odmawiac,bo tu chodzi o zwierzaki,a nie o tych ludzi,ale jest czasami bardzo ciezko.
Wyrzucony pies,wyrzucony kot...........ale sa jeszcze sprawy interwencyjne
Moze dzisiaj na taka pojedzie Krystyna,bo ludzie juz dawono zglaszali problem psiakow
niestety musze wynajac kogos kto ja zawiezie,koszt paliwa 30zl...musze zaplacic
a jeszcze mam dlugi za pobyt kotki w lecznicy po sterylizacji
pomaganie ziwerzakom wykancza psychicznie,fizycznie,a jeszczxe na wszytko potrzeba pieniedzy
bo ktos wie,ze trzeba pojechac,bo zwierzaki cierpia,ale swojej zlotowki do pomocy nie dolozy,tylko jeszcze zawyza koszty paliwa,
ale co mam zrobic?
mam wyjscie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Brys jest bardzo ladny. Trzeba go mocno oglaszac z ladnymi zdjeciami. Bardzo mi go zal bo taki strasznie smutny .[/QUOTE]
Brys jest coraz smutniejszy,taki chudzinka mimo,ze go codziennie karmie i pchly po nim laza:(
Boje sie,ze nie uda mu sie pomoc,ze bedzie za pozno
tak jak z Mikusiem,wyrzucil go facet kryminalista,ale nie wiem gdzie,a sam poszedl do kryminalu
co sie stalo z psiakiem...nie wiem:( ciagle o nim mysle....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Brys jest coraz smutniejszy,taki chudzinka mimo,ze go codziennie karmie i pchly po nim laza:(
Boje sie,ze nie uda mu sie pomoc,ze bedzie za pozno
tak jak z Mikusiem,wyrzucil go facet kryminalista,ale nie wiem gdzie,a sam poszedl do kryminalu
co sie stalo z psiakiem...nie wiem:( ciagle o nim mysle....[/QUOTE]

Czy mozna by go dac do DT do Jerzego. Tam bylo by lepiej I moznaby bylo o niego zadbac, ladne zdjecia zrobic. To naprawde sliczny psiak I szybko by znalazl domek .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Czy mozna by go dac do DT do Jerzego. Tam bylo by lepiej I moznaby bylo o niego zadbac, ladne zdjecia zrobic. To naprawde sliczny psiak I szybko by znalazl domek .[/QUOTE]

Niestety nie wezma go,ledwo udalo mi sie umiescic tam Pole,powiedzialam,ze tylko na chwile no i ta chwila trwa juz 2 tygodnie,nikt nie dzwoni nitk nie pyta:(
a jeszcze musze tam umiescic bialaska,ale nie wiem kiedy bedzie lapany,i cos od 2 dni nie widze jej?go/:(
zrobilam mu ladne zdjecia,komu wyslac na maila? nie chce dreczyc juz Lucynki........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...