Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

17 godzin temu, DORA1020 napisał:

 

 

Brawo sue:) kawał dobrej roboty:)

:)))

Niestety burasi nie ma 😞

Jeszcze ona mi wisi na głowie, muszę pilnować bo nie ma co liczyć że ktoś poinformuje w porę. Ludzie nie mają czasu zwracać uwagi na koty 😞 Później są kociaki i "zabierać"! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2021 o 12:12, bakusiowa napisał:

Zadeklarowałam 50 zł ale wysłałam 100 zł na potrzeby kociaków. Nie trzeba pisać o tej wpłacie na wątku bazarkowym bo to nie dotyczy bazarku. 

Odnośnie bazarku to trzeba było poprosić sue o pomoc. Czy jak w pierwszym poście kliknie się na trzy kropki w prawym górnym rogu to nie ma napisu edytuj?

W pierwszym poście jest zawsze opis sytuacji i link do wątku którego dotyczy. Drugi post rezerwuje się na rozliczenie. 

Już jest ok, wszystko działa, nowe konto najwyraźniej nie ma możliwości edycji, ale po dodaniu kilku postów już się da edytować. 

U kotków w porządku, trafiają do kuwety, apetyt mają wspaniały :) Nie są dzikuskami. Najbardziej śmiała jest biało-bura kotka i większy czarny kocurek, ale pozostałe też dokazują. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, sue napisał:

I jeszcze kilka 🙂

 

 

male9.jpg

male10.jpg

male11.jpg

Cudne kociaki!

 

Z moich znajdek jedna koteczka (Oliwka) znalazła dom i to najlepszy, bo u naszego weta (zauroczyła go już na pierwszej wizycie). Zostały mi dwa chłopaki: Migdał i Fistaszek. Fistaszek nadal robi piękne i wielkie koopy do kuwety. Pani dr z Lublina zaleciła na próbę odstawić laktulozę. 

Porobiłam chłopakom fotki i będę ogłaszać. Gdybyście miały nadmiar (hihi) domków dla maluchów, to pamiętajcie o mojej łobuzerii:)

 

migdałfistach.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Murka napisał:

Cudne kociaki!

 

Z moich znajdek jedna koteczka (Oliwka) znalazła dom i to najlepszy, bo u naszego weta (zauroczyła go już na pierwszej wizycie). Zostały mi dwa chłopaki: Migdał i Fistaszek. Fistaszek nadal robi piękne i wielkie koopy do kuwety. Pani dr z Lublina zaleciła na próbę odstawić laktulozę. 

Porobiłam chłopakom fotki i będę ogłaszać. Gdybyście miały nadmiar (hihi) domków dla maluchów, to pamiętajcie o mojej łobuzerii:)

 

migdałfistach.jpg

Malizny jeszcze,małe wypłoszki:)

Link to comment
Share on other sites

Fistaszek i Migdałek są przepiękne, w zeszłym roku nie brakowało dzwoniących chętnych na kociaki, liczę więc że już wkrótce telefony będą się odzywać i wszystkie maluchy znajdą super domki :)

Tymczasem u nas, a dokładniej u Kasi, bo ja jestem upośledzona rodzinnie i lokalowo, jest kolejna rodzinka. To te maleństwa, które gdzieś wyżej wklejałam. 

189e0a01b859a53e5f40512527018deb.png

bbd2be3c70dfb6180fdd83522b63e5dc.png

b30c07a3cac93c9fc01ea260f7f6df2f.png

dc60e73203b0dad8faec00b29ef05c4f.png

 

f31d6cae6ec20c1a651240e5c9ee6239.png

W Izbicy nie ma miejsca, a tak pomyślałam wstępnie, że mogłyby na jakiś tydzień, dwa tam trafić. Ale trudno. Zaraz idę je obejrzeć i będziemy od jutra ogarniać leczenie na miejscu. Oczka brzydkie, ale widziałam gorsze, jestem więc optymistycznie nastawiona. Apetyt dopisuje, mamusia bardzo miła, proludzka. Młoda... Pewnie pierwszy miot.

Kasi dziewczyny zgarnęły kociaki wczoraj ze wsi, jakaś baba wywaliła je na ulicę. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poprzednia piątka, czyli Bójka, Brawurka, Bajka, Tom i Jerry jest tak super że szukamy domków. Zrobiłam ogłoszenia na razie grupkami

https://www.olx.pl/d/oferta/czarne-kociaki-rozgladaja-sie-za-domkiem-CID103-IDKIaeC.html

https://www.olx.pl/d/oferta/kocie-siostry-do-adopcji-CID103-IDKI9Qs.html

I jeszcze jedno jest dla całej piątki ale coś długo wisi do zaakceptowania. Kasia ma dosłać pojedyncze kociaki to też jakoś się porobi dodatkowe ogłoszenie. Te są na Kraków. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, sue napisał:

Fistaszek i Migdałek są przepiękne, w zeszłym roku nie brakowało dzwoniących chętnych na kociaki, liczę więc że już wkrótce telefony będą się odzywać i wszystkie maluchy znajdą super domki 🙂

Tymczasem u nas, a dokładniej u Kasi, bo ja jestem upośledzona rodzinnie i lokalowo, jest kolejna rodzinka. To te maleństwa, które gdzieś wyżej wklejałam. 

189e0a01b859a53e5f40512527018deb.png

bbd2be3c70dfb6180fdd83522b63e5dc.png

b30c07a3cac93c9fc01ea260f7f6df2f.png

dc60e73203b0dad8faec00b29ef05c4f.png

 

f31d6cae6ec20c1a651240e5c9ee6239.png

W Izbicy nie ma miejsca, a tak pomyślałam wstępnie, że mogłyby na jakiś tydzień, dwa tam trafić. Ale trudno. Zaraz idę je obejrzeć i będziemy od jutra ogarniać leczenie na miejscu. Oczka brzydkie, ale widziałam gorsze, jestem więc optymistycznie nastawiona. Apetyt dopisuje, mamusia bardzo miła, proludzka. Młoda... Pewnie pierwszy miot.

Kasi dziewczyny zgarnęły kociaki wczoraj ze wsi, jakaś baba wywaliła je na ulicę. 

Ale biedulki:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Ale biedulki:(

Rudzielec i najmniejsze bure to kocurki, jedna bura koteczka i koteczka szara, drugie szare kotka na 99%

Oczy u najmniejszych są takie sobie, znaczy się są, ale cośtam się dzieje, przemyłam im i będą dostawały kropelki. Mają ponoć pięć tygodni, moim zdaniem wyglądają na mniejsze, ale nic dziwnego bo mamusia jest malutka, kolejna taka mała kicia urodziła, sama jest jeszcze dzieciakiem 😞 Jak dała radę... No i widać po maluchach, że nie jadła zbyt dobrze, karmili jakimś badziewiem jak to na wsi. Cała gromadka bardzo kochana, takie milutkie są, garną się do ręki - nawet maleństwa - i któreś mruczało... 

224375693_149605560525648_6531615706296708650_n.jpg.4f5c8b5e3f1ffe6907ded707d6eb0ef7.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, sue napisał:

Poprzednia piątka, czyli Bójka, Brawurka, Bajka, Tom i Jerry jest tak super że szukamy domków. Zrobiłam ogłoszenia na razie grupkami

https://www.olx.pl/d/oferta/czarne-kociaki-rozgladaja-sie-za-domkiem-CID103-IDKIaeC.html

https://www.olx.pl/d/oferta/kocie-siostry-do-adopcji-CID103-IDKI9Qs.html

I jeszcze jedno jest dla całej piątki ale coś długo wisi do zaakceptowania. Kasia ma dosłać pojedyncze kociaki to też jakoś się porobi dodatkowe ogłoszenie. Te są na Kraków. 

Na czyj numer są te ogłoszenia na Kraków? Nie mogę sprawdzić, bo od jakiegoś czasu nie mam dostępu do OLX :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...