Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dora,pięknie odkarmiłaś jaskółkę ja jak znalazlam wrobelka nielota to nie wiedzialam co mam z nim zrobic.Całe szczeście,że pomogła mi wtedy Pani z fundacji dla dzikich zwierząt Larus z koszalina.Innym razem zgłosilam mewę,z uszkodzonym skrzydłem i tez zabrała.Tu jest co prawda odległość,ale moze skontaktuj sie i coś wymyśli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, BORYSboxer napisał:

Dora,pięknie odkarmiłaś jaskółkę ja jak znalazlam wrobelka nielota to nie wiedzialam co mam z nim zrobic.Całe szczeście,że pomogła mi wtedy Pani z fundacji dla dzikich zwierząt Larus z koszalina.Innym razem zgłosilam mewę,z uszkodzonym skrzydłem i tez zabrała.Tu jest co prawda odległość,ale moze skontaktuj sie i coś wymyśli.

Urosło maleństwo od czasu kiedy ją z ulicy zabrałam

jest bardzo mądra /jak wszystkie zwierzaki/ 

drze sie wniebogłosy jak przychodzi pora karmienia, much zjada kilka,więcej nie chce,odwraca łepek i wiem ,że nie chce,woli robaki,no i nie mogła zostac dłużej,bo chce fruwać,i bardzo ładnie fruwa,ale obija sie o ściany,o szyby,więc nie podejmowałam kolejnych prób.

No i zaczęła mnie dziobać,nie chciała juz siedziec w tym kontenrku,ale musiała ze względu na Molkę

Na szczęście wczoraj pojechała do Ośrodka w Jabłonnej,mam nadzieję,że będzie wszystko w porządku i bardzo dziękuję tej pani za to,że ją przyjęła:)

Koszt transportu wyniósł 50zł .  30zł do transportu dołożyła Isabel Bardzo jej za to dziekuję:)

co roku musimy w tym miejscu skąd ja zabrałam sprawdzać czy nie ma potrzebujących jaskółek

tej udało mi sie pomóc,bo ją spotkałam na swojej drodze,ale dwie zostały przejachane przez busy,ludzie nie pomogli:(

z tego miejsca co roku zabieram jakas bidę,w ubiegłym roku zabrałam dwie,dwa lata temu jedna

a to jaskółeczka przed odjazdem:)

DSC06647.JPG

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, malagos napisał:

Dorka, przypomnij mi, są długi w lecznicy jakieś?...

Są niestety

za kocurka rudego,pojechał na kastrację i leczenie,w lecznicy jest juz miesiąc

wróci,ale na razie nie mamy transportu /zawsze z tym problem/

dla niego lepiej by było gdyby znalazł dom,a nie wracał w to miejsce,ale nie mamy dt,więc co robić,musi wrócić na działkę

w lecznicy przebywały równiez dwie kotki,na sterylke pojechały,koszty sterylki pokryje fundacja,ale za opiekę 10 dniową musimy zapłacić,kotki  już wróciły na działkę

i kilka dni temu pojechała kolejna kotka na sterylizację

myślę,że koszty to ok.1500zł ,ale dokładnie nie wiem

może sue będzie wiedziała

do złapania jeszcze chyba chory buro biały kocurek,na kastrację czarno biały,do sterylizacji bura kicia i dwa maluchy:(

Link to comment
Share on other sites

Sąsiedzi akurat dorosłego mieli i nawet nie zauważyli,że im kot zginął.Znaleźli gdzieś dalej jak juz nie żył i są przekonani,ze go mewa porwała a ja uważam,że kot albo skoczyl albo spadl z drugiego piętra i w szoku jakos tam doszedł i padł.Został im jeden i pewnie podzieli los pozostałych za jakiś czas :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  

Przed chwilą, sue napisał:

Za pobyt Tri i Mamby (kotki już wróciły w miejsce bytowania)

od dnia 21.07 do dnia 06.08 = 2x15 dni x 15 zł = 2x225 zł = 450 zł 

Za pobyt Maria (niestety nie udało się nam go jeszcze zabrać, ale to dobrze bo jeszcze tam trochę dolecza katar)

od 12.07 do dzisiaj tj. 17.08. mamy sumę 15x 36 = 540 zł 

Za pobyt Burasi (może wróci razem z Mariem) od 06.08. do dzisiaj tj 17.08. = 10 dni x 15 = 150 zł

 

Czyli razem na dziś dzień dług w Izbicy = 1140 zł

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, BORYSboxer napisał:

Sąsiedzi akurat dorosłego mieli i nawet nie zauważyli,że im kot zginął.Znaleźli gdzieś dalej jak juz nie żył i są przekonani,ze go mewa porwała a ja uważam,że kot albo skoczyl albo spadl z drugiego piętra i w szoku jakos tam doszedł i padł.Został im jeden i pewnie podzieli los pozostałych za jakiś czas :(

Bardzo nieodpowiedzialni ludzie:(

Link to comment
Share on other sites

Korekta do rozliczenia z Izbicy. Na dzisiaj tj. 21.08 nie ma tam naszych kotów.

Razem dług na dzień 21.08.2021 wynosi 1230 zł

Za pobyt Tri i Mamby (kotki już wróciły w miejsce bytowania)

od dnia 21.07 do dnia 06.08 = 2x15 dni x 15 zł = 2x225 zł = 450 zł 

Za pobyt Maria od 12.07 do dzisiaj tj. 21.08. mamy sumę 15x 39 = 585 zł 

Za pobyt Burasi od 06.08. do dzisiaj tj 21.08. = 13 dni x 15 = 195 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...