Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Obie koteczki sterylizowane we wtorek w porządku. Okazały się miziaste i kochane, a także chore. Obie dostają antybiotyk (gluty, chore gardło). Zostaną też odrobaczone. Chyba będziemy im szukać domu, szkoda wywalać takie fajne kotki z powrotem na wieś.

Kolorowa kotka sterylizowana w piątek goi się dobrze. 

Moja tymczaska w poniedziałek na zabieg, na razie żre. I jest super kochana. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Jagódki potwierdziło się niestety FIV+

Wyłysienia wg weta są stresowe, także trzeba kici po prostu dać czas.

Wet powiedział, że kicia nie ma jeszcze roku, wygląda na ok. 8 miesięcy.

Koteczka jest niesamowicie rozkoszna, bardzo zabawowa, ociera, mruczy, zaczepia, super jest:)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Murka napisał:

U Jagódki potwierdziło się niestety FIV+

Wyłysienia wg weta są stresowe, także trzeba kici po prostu dać czas.

Wet powiedział, że kicia nie ma jeszcze roku, wygląda na ok. 8 miesięcy.

Koteczka jest niesamowicie rozkoszna, bardzo zabawowa, ociera, mruczy, zaczepia, super jest:)

A jak test na białaczkę? Mam zapytania o Jagódkę, jeden dom byłby z małym pieskiem. Czy mogłabyś sprawdzić jak kicia zachowuje się w stosunku do psów? Oczywiście pies kotolubny.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Isabel napisał:

A jak test na białaczkę? Mam zapytania o Jagódkę, jeden dom byłby z małym pieskiem. Czy mogłabyś sprawdzić jak kicia zachowuje się w stosunku do psów? Oczywiście pies kotolubny.

Białaczka ujemna. 

Z psem ok. Jest lekki niepokój i ostrożność, ale zero agresji i nie ma też panicznego strachu:)

Dosłownie po paru minutach ułożyła się w legowisku obok psa:)

Super by było gdyby miała domek, to superowa koteczka.

jagoda1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Czarna koteczka z fiv z Tomaszowa po pół roku bezdomności znalazła domek w Siemanowicach Ślaskich, więc jeśli ktoś słyszałby o transporcie z okolic Zamościa/Tomaszowa/Zwierzyńca na Śląsk to bardzo proszę o informacje :)

 

Edir. Nieaktualne. Już transport dla kotki mam.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym prosić o pomoc w zakupie karmy dla Marysi. Kotka mieszka teraz u starszej pani - sąsiadki jej wcześniejszego właściciela. Zgodziła się zaopiekować kicią i bardzo dobrze się dogadują, ale pani ma niewysoką emeryturę i do tego co miesiąc kupuje sporo leków. Staram się ogarniać bieżące koszty wet., podzieliłam się karmą ale kotka nie chce jeść karmy w postaci mielonki czy jak się to tam nazywa (puszki Animonda), gardzi też suchą. Przyzwyczaiła się do badziewnego jedzenia typu Kitty z biedronki, co nie jest dla niej zbyt dobre. Zjada Felixy (musi być galaretka lub sosik). Byłybyśmy bardzo wdzięczne za pomoc :) 

klatka-pulapka-na-koty-drop-trap-xl-opadajaca (1).jpg

klatka-pulapka-na-koty-drop-trap-xl-opadajaca.jpg

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, sue napisał:

Chciałabym prosić o pomoc w zakupie karmy dla Marysi. Kotka mieszka teraz u starszej pani - sąsiadki jej wcześniejszego właściciela. Zgodziła się zaopiekować kicią i bardzo dobrze się dogadują, ale pani ma niewysoką emeryturę i do tego co miesiąc kupuje sporo leków. Staram się ogarniać bieżące koszty wet., podzieliłam się karmą ale kotka nie chce jeść karmy w postaci mielonki czy jak się to tam nazywa (puszki Animonda), gardzi też suchą. Przyzwyczaiła się do badziewnego jedzenia typu Kitty z biedronki, co nie jest dla niej zbyt dobre. Zjada Felixy (musi być galaretka lub sosik). Byłybyśmy bardzo wdzięczne za pomoc :) 

Sue, pomogę, a skoro koteczka woli Kity niż inne jedzenie, to ... Ty kupisz i zawieziesz tej pani?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, malagos napisał:

Sue, pomogę, a skoro koteczka woli Kity niż inne jedzenie, to ... Ty kupisz i zawieziesz tej pani?

Malagos, dziękujemy bardzo:)

Kicia nie woli Kitty,tylko nie ma innego wyboru.

Lubi saszetki Felixa,tak jak kotki,które karmię.

Felix w saszetkach smakuje kotom.

Marysia ,kicia,której sue pomaga mieszka blisko niej:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...