Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='wojtuś']Myśle że kruszynka zdrowieje, a byłem tez na 1 stronie i Alinko :loveu: Kasia jest chyba pod szczęśliwym numerem 13 :)
Pozdrawiam;)[/QUOTE]
oczywiście,że pod nr13 a nie 14 - nie wiem dlaczego tak napisałam:oops:;nawet wczoraj też o tym pomyślałam,że pod szczęśliwą trzynastką jest,bo dla mnie też trzynastka szczęśliwa:lol:

Link to comment
Share on other sites

gościnnie umiesciłam was na Facebooku-ale z braku czasu podalam tylko kontakt na wszystkie psy -jak ktoś się zaineresuje to na pewno zadzwoni po bliższe info...
[URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=13745&id=100001675998176&saved#!/album.php?aid=13835&id=100001675998176[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje soniu:lol:psiaki pilnie potrzebuja ogloszen,bo adopcje stoja w miejscu.Rodzice napisz prosze czy wszystkie psiaki maja allegro,pewnie potrzeba kasy na allegro?Ale ogloszenia musza miec,bo inaczej to nie ma sensu.Ja jestem juz zalamana,nie ma pieniedzy na tymczasy,a przeciez potrzeba czyms te psiaki karmic.Teraz do gromadki dalaczyl jeszcze jeden,w sumie jest juz 8,psiak byl wyrzucony w poblizu Strazy Pozarnej,tam go dokarmiali,ale niektorym przeszkadzal,wczoraj mieli akcje,psiak wszedl pod samochod i w ostatniej chwili ktos go wyciagnal z pod kol.Psiak nie mogl tam zostac:shake:Brne w to coraz glebiej,chyba sobie nie poradze:-(

Link to comment
Share on other sites

allegro maja: Majka, Kasia, sunie cmentarne, sunie biale.

Dora - wyslalam Ci na poczte ze skrzynki meza przekierowana wiadomosc od jakiejs kobiety w sprawie Lalki, odpowiedz jej bezporednio, w II mailu, z mojej poczty, wyslalm Ci adres jej maila.

Zerknijcie na allegro Kasi czy wszystko ok

[url]http://allegro.pl/pokochaj-malenka-kasienke-i1346358685.html[/url]

zrobilam jej wyroznione, za 12,30

Link to comment
Share on other sites

poniewaz bardzo upierdliwe i denerwujace jest to, ze sunie biale ciagle maja jednego obserwatora, a smiem podejrzewac, ze moze to byc ten facet, co Wy na to zeby na ich aukcji napisac, ze sunia zainteresowany byl prawdopodobnie czlowiek ktory chcial ja wykorzystac do niecnych celow, moze wetdy by sie facet troche wystraszyl i wreszcie odpuscil?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']poniewaz bardzo upierdliwe i denerwujace jest to, ze sunie biale ciagle maja jednego obserwatora, a smiem podejrzewac, ze moze to byc ten facet, co Wy na to zeby na ich aukcji napisac, ze sunia zainteresowany byl prawdopodobnie czlowiek ktory chcial ja wykorzystac do niecnych celow, moze wetdy by sie facet troche wystraszyl i wreszcie odpuscil?[/QUOTE]

ja byłabym ostrożna,bo nie wiemy tego na pewno...

Link to comment
Share on other sites

Sonia, dzieki, ale niepotrzebnie sie pospieszylas, chcialam juz wziac to na siebie. To zrobimy tak, ze wystawie jeszcze jedno allegro wyroznione na któregos szczebrzyszyniaka, tylko podajcie na którego. Poza tym te allegra sá naprawde kosztowne, wiec juz trzeba je zrobic porzadnie - muszá byc piekne fotki, teraz zima, ,moze daloby sié popstrykac np. Zahirowi jakies fajne w szalenstwach sniegowych?

Ala - co do faceta - ja bym nie napisala imienia ani nazwiska, po prostu ze mamy podejrzenia, ze zainteresowala sie osoba w zlych celach, jesli jest niewinny nie odbierze do siebie, a jesli tak to tym bardziej moze zakonczy proceder...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje za allegro:lol:Rodzice wstrzymaj sie jeszcze z allegro dla kolejnego psiaka,bo pilnie allegro bedzie potrzebowal nowy piesek ze Strazy/nie ma jeszcze imienia/bardzo lagodny i milusinski malutki pieseczek.Ale zdjecia beda zrobione dopiero w czwartek.bo jutro opiekunowie psiakow jada z Pupilem do Krakowa,przed Krakowem Pupila "przejmie" Wojtus.Oj,zeby wyszla ta adopcja.Zahirowi tez zrobia zdjecia pod koniec tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']trzymam kciuki za Pupilka.
A co z Majeczka? Czy negocjacje trwajá czy juz jest rezygnacja?[/QUOTE]

Nie ma negocjacji,bo te osoby juz mi nie odpisaly.Ktos,kto powaznie do tego podchodzi ,raczej dzwoni.Odpisalam tez na maila w spr.Lalki-Emi,ta osoba zadala pytanie:ile suczka ma w klebie? Nie rozumiem tego pytania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Nie ma negocjacji,bo te osoby juz mi nie odpisaly.Ktos,kto powaznie do tego podchodzi ,raczej dzwoni.Odpisalam tez na maila w spr.Lalki-Emi,ta osoba zadala pytanie:ile suczka ma w klebie? Nie rozumiem tego pytania.[/QUOTE]

A dlaczego nie rozumiesz? Określenia średni czy mały nic nie mówią ludziom, dlatego chcą wiedzieć, jak duży jest pies.

Link to comment
Share on other sites

Ala juz ma kolejna bide,znalazla go na stacji paliw,chyba trzylapek,malutki.Pewnie pozniej napisze o nim wiecej.Nasz tymczas peka w szwach,ale jakos sobie poradzimy,tylko nie mamy pieniedzy na tymczasy,bardzo mnie to martwi:-(ale przeciez nie mozemy przejsc obojetnie obok wyrzuconego,glodnego psiaka:-(

Link to comment
Share on other sites

zobaczcie ,kto przyjechał z nami spod Lublina:
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6661/koreknowy.jpg[/IMG]

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/699/korekdrugi2.jpg[/IMG]

Jadąc do Lublina zatrzymaliśmy się na stacji BP i stało się - zobaczyłam go:biednego ,skulonego z zimna. Obsługa stacji raz mówila,że ok tydzień temu ktoś go porzucił,potem,że 3 tygodnie temu.
Od razu w myślach nazwałam go KOREK (podobnego mieliśmy kiedyś w domu rodzinnym o tym imieniu).
Nie zdążyliśmy dzisiaj do lekarza,ale jutro koniecznie ,bo chodzi na trzech łapkach,jedna uniesiona - został potrącony przez samochód.
Jestem załamana; jak tak dalej pójdzie to trzeba otwierać schronisko,tylko skąd fundusze :-(:-(:-(

Wiem,że nie ogarniemy tego wszystkiego, ale nie miałam serca zostawić go na tym okropnym mrozie z tą chorą łapką i ...te jego oczy:kiedy powiedzialam pierwszy raz "Korek",zareagował i patrzył z taką nadzieją w oczach,że rozryczałam się;nikt pewnie do tej pory nie zwracał na niego uwagi i nie przemawiał do niego czule:shake:
Dzwoniłam na policję i nawet przyjechali, aby zabrać go do schroniska w Krzesimowie pod Świdnikiem, ale psa akurat wtedy nie było.
Ja wracając z Lublina znalazłam go jednak i jest .

Przy okazji zapraszam na bazarek dla Nero,też ze Szczebrzeszyna:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197272-Ciuszkowo-przed%C5%9Bwi%C4%85tecznie-i-tanio-na-bazarku-dla-Nero-do-11-grudnia-godz.-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

a my z Korkiem byliśmy u lekarza: łapka na szczęście nie złamana, ale przejechana przez samochód i obrzęknięta ( jest taka plaskata i większa od pozostałych),dostał dwa zastrzyki i na kilka dni tabletki. Wetka jego wiek określiła na ok. rok - młody chłopak zatem:lol:
Zaobserwowalam,że chyba nigdy nie miał miski,bo nie wie co to jest i boi sie z niej jeść; dopiero po położeniu karmy na podłogę, zaczyna jeść. Wodę też obwąchuje ciekawie.
Korek dostał dzisiaj obróżkę - pewnie pierwszą w życiu, bo cały drży po założeniu i boi się zrobić kroku:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pupil dojechal szczesliwie do Krakowa:lol:dziekuje Wojtusiowi za dowiezienie go z poczatku Krakowa do celu:lol:Koszt transportu 320zl.Pupil boi sie zamknietych pomieszczen,nigdy nie mieszkal w domu,skacze po drzwiach wejsciowych:shake:Dobrze,ze ten wyjazd dzisiaj doszedl do skutku,bo jutro znowu ma sypac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Pupil dojechal szczesliwie do Krakowa:lol:dziekuje Wojtusiowi za dowiezienie go z poczatku Krakowa do celu:lol:Koszt transportu 320zl.Pupil boi sie zamknietych pomieszczen,nigdy nie mieszkal w domu,skacze po drzwiach wejsciowych:shake:Dobrze,ze ten wyjazd dzisiaj doszedl do skutku,bo jutro znowu ma sypac[/QUOTE]
to niedobrze,że Pupil boi się zamkniętych pomieszczeń:shake: , co p.Monika na to?
mam nadzieję,że da sobie radę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...