Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Muszę to napisać bo Dora nie jest w stanie. 

Dwa szczeniaczki które pojechały w sobotę z Zamościa do hoteliku w woj.łódzkim zachorowały na parwowirozę. Najpierw w sobotę zachorowała sunia. Stan od razu był tak ciężki, że nie zdążyła dojechać do weterynarza. Piesek był w dobrym stanie. Jadł i był wesoły. Po tym co się stało z sunią od razu dostał surowicę. Jednak dzisiaj rano nie chciał jeść i kupa była nie taka jak należy. Pojechał do lecznicy i tam został pod kroplówkami. Walczy o życie. Nie pisałam od razu bo to ciężki temat. Nie tak miało być. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Które to psiaki? :( Były na wątku pokazane?

Jak się czuje chłopczyk?

To są czarne psiaczki których zdjęcia na poprzedniej stronie zamieściła terra.

Miałam wiadomości rano, że jest bardzo słaby. Jak będzie coś wiadomo napiszę na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Czarny piesek nie przeżył parwowirozy. Odszedł wczoraj. Dołączył do swojej siostrzyczki. Bardzo jest to przykre. Wydostanie tych psiaczków z miejsca gdzie były po to aby mogły mieć lepsze życie to był istny koszmar. Organizacyjnie nic nie szło jak należy. Same trudności i przeszkody. Byli ludzie którzy nie zachowali się w porządku a byli i tacy którzy pomogli i to nawet osoby spoza dogomanii. Dzięki nim wreszcie udało się.  Pojechały. Odetchnęliśmy z ulgą. No i tak się skończyło. Gdzieś po drodze złapały wirusa parwo. Trudno kogoś konkretnie na sto procent  oskarżać bo okres wylegania choroby to 7-14 dni a przez ten czas były w kilku miejscach. Bardzo jest mi ich żal. Niech biegają razem za Tęczowym Mostem.

Znalezione obrazy dla zapytania tęczowy most pies

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...