Jump to content
Dogomania

CRUFT'S 2011 i ŚWIATOWA WYSTAWA W PARYŻU


LadyDobermann

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya']Drugi raz z rzędu [B][COLOR="red"]Polka wygrała International Junior handling na Cruft[/COLOR][/B]! W tym roku Polskę reprezentowała [COLOR="red"][B]Paulina Lisiak.[/B][/COLOR] Ogromne gratulacje! :)[/QUOTE]
Brawooooooooooo dla Pauliny !!!!!!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arayam']Jak wchodzę na stronę [url]http://www.dfscrufts.tv/[/url] to cały czas, mimo zalogowania, mam informację, że mam wykupić dostęp[/QUOTE]

a ja się nie logowałam i miałam wszystko okej .. :D
a dzisaj nie byłam .

Flat i basset to też byli moi faworyci , ale ja obstawiałam ze bisa zdobęzie basset a drugie będzie miał flat :]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wracając do WDS w Paryżu (swoją droga nie rozumiem co robią moderatorzy, jak można połączyć takie dwie duze wystawy w jeden wątek, to idiotyzm)
Czy ktoś rezerwował juz miejsce na dziennym parkingu dla zwykłych samochodów? (nie mówię o camperach)
Dostałam internetowo potwierdzenie przeprowadzenia rezerwacji, ale trochę nie ogarniam co dalej? W Bratysławie przysyłali bilety do domu, a tu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weimaranerklub']Wracając do WDS w Paryżu ([B]swoją droga nie rozumiem co robią moderatorzy, jak można połączyć takie dwie duze wystawy w jeden wątek, to idiotyzm) [/B]
Czy ktoś rezerwował juz miejsce na dziennym parkingu dla zwykłych samochodów? (nie mówię o camperach)
Dostałam internetowo potwierdzenie przeprowadzenia rezerwacji, ale trochę nie ogarniam co dalej? W Bratysławie przysyłali bilety do domu, a tu?[/QUOTE]
Pisałam juz na ten temat i prosiłam o kontakt autora wątku z modami (jeżeli sam tego nie potrafi zrobić, tzn. rozdzielić wątek), ale reakcja zerowa...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie. Poszukuję miejsca dla jednej lub dwojga osób z jednym psem na światówke do Paryża na 10 lipca VI Grupa. Będę bardzo wdzięczny za pełną informacje o kosztach. Przyznam, że od tego uzależniam zgłoszenie psa. Nie wiem czy po prostu w tym momencie będzie mnie na to stać. :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Przypominam, że już niedługo WDS w Paryżu. Jeśli jeszcze ktoś nie ma załatwionego transportu na wystawę to chętnie odstąpię swoje miejsce. Wyjazd jest z Lublina, ale jest możliwość zabrania osób na trasie. Wyjazd jest na wszystkie dni wystawy. Więcej szczegółów mogę wysłać na e-mail lub proszę o kontakt telefoniczny: [email][email protected][/email] lub 509-900-073

Link to comment
Share on other sites

Czy ktokolwiek wie jak się zgłosić na Młodego Prezentera na WDS? Czy w ogóle się da, czy tylko reprezentanci mogą czy jak? Bo ja oczywiście nie sprawdziłam pewna że można i już zapłaciłam za to (możecie mi pogratulować głupoty), w dodatku trzeba to wysłać dzisiaj ewentualnie jutro (możecie mi pogratulować głupoty again..)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]SZUKAMY TRANSPORTU - jedziemy na 2 wystawy NA SOBOTE I NIEDZIELE[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]z WARSZAWY albo ktoś kto może nas zabRAĆ a będzie przez WAWE jechał.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]2 osoby plus 3 małe psy[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]tel:508761231[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]lub PW :-)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...