Jump to content
Dogomania

CRUFT'S 2011 i ŚWIATOWA WYSTAWA W PARYŻU


LadyDobermann

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Ja wklejam prośbę koleżanki, bo pisała tu już 3 razy i Ją wywalało:roll:

[B]Witam
[/B][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#000000][FONT=Arial]Kto się wybiera na tę piękną i prestiżową wystawę ??

Mam pytanie czy ktoś z wybierających się mógłby zabrać ze sobą "żywą" przesyłkę na tę właśnie wystawę ??Jeśli ktoś byłby tak grzeczny to proszę o informację na mojego maila [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=Arial][U][email protected][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]
Dziękuję :)[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Byl maly problem z naszymi zgloszeniami - dostalismy potwierdzenie na CH DF ale zadnego na WDS -na ich stronie w "systemie" takze nic. Wystawa zostala odrazu przy zglaszaniu oplacona. Wyslalam maila do nich i o dziwo po 3 godzinach dostalam odpowiedz.
"Your dog is registered under number ............ for WDS.

The confirmation comes soon..."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='veronika7777']Byl maly problem z naszymi zgloszeniami - dostalismy potwierdzenie na CH DF ale zadnego na WDS -na ich stronie w "systemie" takze nic. Wystawa zostala odrazu przy zglaszaniu oplacona. Wyslalam maila do nich i o dziwo po 3 godzinach dostalam odpowiedz.
"Your dog is registered under number ............ for WDS.

The confirmation comes soon..."[/QUOTE]
A na CH DF dostałaś mailowe potwierdzenie?

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Za [B]21[/B] dni rozpocznie się najważniejsza wystawa w 2011 roku - [B]World Dog Show[/B] w Paryżu. Jeśli jeszcze [U]nie masz[/U] załatwionego transportu na wystawę to mam [U]do odstąpienia[/U] jedno miejsce w busie. Wyjazd jest z Lublina, ale jest możliwość zabrania osób na trasie. Samochód jest przystosowany do przewozu psów. Ma na wyposażeniu 8 dużych klatek. Umieszczenie w nim swojego psa nie jest konieczne. Może on podróżować w swoim transporterze. Bus ma 2 niezależne klimatyzacje. Wykorzystywany jest wyłącznie do wyjazdów na wystawy z pieskami. Wyjazd jest na wszystkie dni wystawy. Koszt za wszystkie noclegi wynosi [U]jedyne[/U] 140 EUR (proszę sprawdzić na booking.com-cena jest naprawdę atrakcyjna). Więcej szczegółów mogę wysłać na e-mail lub proszę o kontakt telefoniczny (509-900-073) lub na e-mail ( [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] ). [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Interesuje mnie zakup katalogu z WDS, ze względu na stawkę whippetów & podenec z ibizy. Sądzicie, że będzie taka możliwość? :roll:[/QUOTE]
Poproś kogoś, kto jedzie, daj kaskę i po problemie.
Ewentualnie, jak się nikt chętny nie znajdzie, to po wystawie poproś tutaj na DGm o stawkę tych ras.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Już dawno poprosiłam, tylko nie jestem pewna, czy w ogóle będzie możliwość kupienia katalogu. Zobaczymy. ;)[/QUOTE]
A dlaczego miałyby byc problemy z kupnem...?
Przecież wielu zwiedzających chciałoby kupić taki katalog, więc...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Czy mógłby mi ktoś pomóc: na światówce i championacie Francji: adres wystawy jaki dokładny jest i czy to jest hala czy na zewnątrz, czy podane są ringi i stawki psów, o której dana rasa wchodzi jak tak to jakiegoś może linka do tego, bo znalazłam tylko o której wchodzenie i sędziowanie się zaczyna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...