Jump to content
Dogomania

Monia85

Members
 • Posts

  784
 • Joined

 • Last visited

About Monia85

 • Birthday 10/24/1985

Converted

 • Biography
  Można określić to jednym słowem - HAWAŃCZYKOMANIAKIEM ;D A tak na poważnie osobą, która kocha psy wszelakiej maści, ale jak na razie moje serce zajęła jedna mała czarna kulka o wdzięcznym imieniu ARABELLA.
 • Location
  Lębork
 • Interests
  Kynologia; groomerstwo; biologia i etc...
 • Occupation
  Wyuczony: biolog, a pracująca w dużej hodowli krów mlecznych ;]

Monia85's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. Mam pytanie dotyczące wjazdu na teren Rosji. W zeszłym roku byłam i było ok, ale czy w tym roku się wybierać jeśli na horyzoncie widnieje groźba wojny? Trzeba już teraz decydować, jeśli chcę wizę załatwić.
 2. W tym roku wystawy w Berlinie nie było, ale chyba dwa lata temu tam byłam i uważam, że była jedną z najlepiej zorganizowanych wystaw zagranicznych jakie zaliczyłam. Ogromne hale, świetna organizacja, duży parking i nie było problemu ze znalezieniem miejsca, hale dobrze wentylowane itp...
 3. Jeśli nie będziecie mieli innych propozycji to ja mogę Was zabrać z Lęborka, a na BISach zawsze zostaję. Jadę tylko z jednym małym psem i siostrą.
 4. Zaintrygował mnie trochę Twój wpis dotyczący wymienionych "hodowli" postanowiłam trochę poszperać i nie tylko "tatuś" szczeniąt się nie zgadza, ale również same szczenięta. Takie samo zdjęcie na google znalazłam, tylko z czwórką psiaków. Przypuszczam, że matka też jest inna. A oto album datowany na maj 2011: [URL]http://www.havanskypsik.estranky.cz/fotoalbum/havansky-psik/[/URL] [URL]http://zvirata.hyperinzerce.cz/mali-spolecensti-psi/inzerat/3386702-havansky-psik-havansky-bisonek-nabidka/#.Uofq-nDtn4s[/URL] Ale jest jeszcze bardziej zabawna sprawa :evil_lol: Otóz dwie "hodowle" adeli i spanielkowo mają szczenięta takie same, na tym samy kocyku i w tej samej konfiguracji kolorystycznej - jeszcze czegoś takiego nie spotkałam :crazyeye:
 5. [quote name='Aldona z Sosnowca']No właśnie,i powiedz,to były błękitne dogi czy czarne? I dlaczego nikt tego wydarzenia nie nagłośnił na samej wystawie??Z całą pewnośćią więcej osób by psa szukało! Ja się dopiero dowiedziałam na molosach,na wątku offowym w dodatku na DN.[/QUOTE] Samego zdarzenia z dogami nie widziałam. Toy przebiegł koło mnie gdy wypakowywałam się z auta, a stałam nie na parkingu wystawy tylko w uliczce niedaleko terenu targów.
 6. Nie ma czegoś takiego jak dopuszczanie ze względów zdrowotnych. Nie wiem skąd ta informacja, ale jeśli od weterynarza to go zmień. Od kiedy ciąża i poród dla suki to bułka z masłem i dzięki temu ma jej się stan zdrowia poprawić. Jeśli suczka niewystawowa to znaczy, że nie jest również psem hodowlanym, a takiego psa nie należy rozmnażać tylko sterylizować, aby wad potomstwu nieprzekazywać.
 7. Byłam świadkiem jak ten Toy ucieka po za teren wystawy w kierunku warsztatu samochodowego. Nie byłam w stanie go złapać, bo pedził jak kula. Był bardzo przerażony. Po wystawie szukałam tego psa wraz z właścicielką i nie udało się go odnaleźć.
 8. Mam wolne miejsce w samochodzie na wystawę w niedzielę Trójmiasto--->Kielce.
 9. [COLOR=#000000]Witam, wybieram się do Kielc na wystawę (10.11 niedziela) mamy jedno wolne miejsce (ewentualnie dwa jeśli pieski będą małe).[/COLOR] [COLOR=#000000]Więcej informacji na priv lub tel. 509 900 073. Wyjazd jest z Lęborka przez Trójmiasto, możemy zabrać również osoby z trasy.[/COLOR]
 10. A co z takimi wynikami: Cieczka zaczęła się 07.10, pierwsze badanie zrobiłam 11.10 - 0.27ng/ml, następne 14.10 - 1,67, 15.10 - 2,29 i zaskoczenie :crazyeye: 17.10 - 10,86. Z takim wynikiem kryłam 17,18 i 19. Czy dobrze zrobiłam? Nie za szybko? Wcześniejsze krycie było puste. z takim skokiem spotkałam sie pierwszy raz, nawet weterynarz był nieco zdziwiony.
 11. Ponawiam zapytanie. Mamy wolne miejsce/a. Wyjazd dziś ok. godziny 1 w nocy.
 12. Czy ktoś wybiera się z Trójmiasta lub okolic. Ewentualnie pojechałabym swoim samochodem i mogłabym zabrać jedną osobę. Mam czas na zgłoszenie do 23.09
 13. Witam, wybieramy się do Wrocławia na wystawę (29.09 niedziela) mamy jedno wolne miejsce (ewentualnie dwa jeśli pieski będą małe). Więcej informacji na priv lub tel. 509 900 073. Wyjazd jest z Lęborka przez Trójmiasto, możemy zabrać również osoby z trasy.
 14. Czy został może wykastrowany. Ponieważ jest niestety duże prawdopodobieństwo, że trafi do pseudohodowli ze stowarzyszeń wszelakich psów rasowych i na miejscu mu wyrobią rodowód i wpiszą do księgi wstępnej, aby ten śliczny psiak mnożył kolejne psiny mniej lub bardziej podobne do hawańczyka. Mam nadzieję, że znajdzie kochany i odpowiedzialny dom.
 15. [quote name='Zosia 17']Hej czy ktoś może mi poradzić gdzie kupić kosmetyki Laser Lites?[/QUOTE] Ja zamawiałam z tej strony: [URL]http://www.evab.republika.pl/[/URL] -choć niestety słyszałam, że te kosmetyki u nas są rozcieńczane i jak ma się mozliwość zamawiania z zagranicy to lepiej to robić.
×
×
 • Create New...