Jump to content
Dogomania

Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)


kaa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Dostałam pw od Myszy2. Dwa dni temu kiedy deklarowałam marną dychę na Korę, zarzekałam się, że nie wejdę już na żaden nowy wątek, bo pojdę z torbami.... Złamałam się i weszłam. Deklaruje przez 5 miesięcy po dyszce. Będę zaglądać i kibicować Bimowi. Zrobiłabym bazarek, ale już obiecałam na wątku Kory, że będzie dla niej. Ona też zbiera na hotelik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Witam. Dostałam pw od Myszy2. Dwa dni temu kiedy deklarowałam marną dychę na Korę, zarzekałam się, że nie wejdę już na żaden nowy wątek, bo pojdę z torbami.... Złamałam się i weszłam. Deklaruje przez 5 miesięcy po dyszce. Będę zaglądać i kibicować Bimowi. Zrobiłabym bazarek, ale już obiecałam na wątku Kory, że będzie dla niej. Ona też zbiera na hotelik.[/QUOTE]

Serdeczne dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonek666']Zapraszam na bazarek , 1/3 tego co utargujemy dla Bima :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00[/URL][/QUOTE]

no i to jest konkretna oferta handlowa:eviltong: Kaa wstaw w pierwsze posty:) a cioteczki zapraszamy na bazarek..

edit: Ciocia Obraczus87 będąca na urlopie prosiła by wpisać na wątku,że swoją deklarację 5 zł stałą po Kumpelku (*) przenosi na Bima:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Zgłaszam sie i ja na zaproszenie Livki, mogę zadeklarować 20zł miesięcznie prosze o nr konta i o przypominanie w razie czego bo mam już trochę zwierzaków na głowie ale nie można obok takie skrzywdzonego pieska "przejść" obojętnie...[/QUOTE]
Ślicznie dziękuję:loveu::loveu::loveu: to kolejny, ogromny krok ku bezpieczeństwu i szczęściu Bima :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Jaweno i Alfals , :) dziękujemy .
A teraz życzę Wam wszystkim dobrej nocki , musze zmykać spać bo pobudka o 4.50 :( Będe się jutro widzieć z Bimkiem , to poopowiadam mu na uszko , co dobre ciocie i wujkowie dla niego szykują ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...