Jump to content
Dogomania

Jak z kanapowca zrobić sportowca??


ozuzi

Recommended Posts

:mdleje: :mdleje:

mój pies pierwszy raz w życiu oprosił mnie o rzucenie jej piłki...

zbierałam jabłka ogrodzie i znalazłam starą piłkę, odrzuciłam ją jakiś metr. Isztar ją złapała podeszła do mnie położyła na ziemię i stoi się gapi. rzuciłam (metr od psa bo dalej iść jej się nie chciało) ją i pies przyniósł. Jeszcze raz rzuciłam wysoko psina złapała w powietrzu (podbiegła metr wybiła się nad ziemię i złapała)...

[SIZE=5][COLOR=red]cuda się zdarzają :multi: :multi: :multi: :multi: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie nawt nie miałam czasu jakoś napisać. byli u nas znajomi i bylismy na dzialce, a do domu tylko jak cos wziasc było trzeba...

na spacerek sie nie wybralam odrazu jak zdążyłam to napisać okazało się że wracamy :angryy:. psa też mi nie pozwolili wziąść:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

spróbuję pouczyć suńkę coś pod kontem tego przychodzenia do nogi i takiego obchodzenie na około... zobaczymy co się uda

jak wrucę ze spaceru to coś napiszę.. tym razem na pewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufomanka:)takie ćwiczenia są na posłuszeństwo, jak już będzie ładnie chodziła przy nodze, to spuszczaj ją ze smyczy i próbujcie tak... przydatna umiejętność:p'][/quote]

ładnie CHODZIŁA i nawet bez smyczy... nie byłam z nią parę dni jakby nigdy przy nodze nie szła :-( :shake: :shake: :shake: :shake: załamka

na spacerze było fajnie :):):) polatała po wodzie i poskakała przez ławki, ale fot nie będze, bo było trochę ciemno i zresztą zapomniałam aparatu.


znowu wyjeżdżam:(... ale psa biorę ze soba :):) :cool3: :cool3: . spacerki po lesie i wogóle będzie fajnie i obiecuję foty :roll: :cool3:

dozobaczyska

a i jedno pytanie
robią mi się takie liszaje w koncikach ust. wszyscy mówią, że to od całowania psiura, czy to prawda (a nie jestem uczuluna na sierść)?

Link to comment
Share on other sites

Całuj psa!!!
A takie cosie w kącikach ust się robią od bakterii owszem, ale nie tylko od psich, tak samo dobrze robią sie od niemytych owoców albo np od jedzenia wafelków suchych, jak się naderwie naskórek ostrym wafelkiem (dzieci brata non stop sie tak kalecza...) i potem bakterie od byle czego, z ręki po głaskaniu psa. O wiele szybciej się pozbędziesz tego idąc do dermatologa po byle maść o lekkim pdziałaniu przeciwbakteryjnym i regenerującym naskórek za parę zlotych...
No ja sobie nie wyobrażam życia bez całowania zwieszaczkoof :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Nathaniel- czy to musi być jakaś specjalna pasta ( np. eukaliptusowa, miętowa, cytrusowa) czy po prostu obojętnie jaka?[/quote]
Nieważne aby do zębów :evil_lol:

Przepraszam, ze za ciebie odpowiedzialam nathie.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Zajady są związane z brakiem którejś witamin z grupy B (przepraszam, nie pamiętam której), często robią się w wieku nastoletnim. Kiedyś uzywało sie na to tzw maść cynkową, ohydnie tłusta i biała, ale pomagała.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

o paście słuszałam, ale mam maść która działam mniej więcej jak pasta, ale jakoś mi się nie chce jej używać (jestem leń do potęgi entej). Polopiryna... ciekawę, sprubuję :razz: .

na wyjeździe było bardzo fajnie. spacerek rano 8 km (szybkim tempem), jeziorko, pieski do zabawy. Po spacerze Isztar lewo do somochodu weszła, żeby do domu jechać. Fotki wrzucę późnej... :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Zajady są związane z brakiem którejś witamin z grupy B (przepraszam, nie pamiętam której), często robią się w wieku nastoletnim. Kiedyś uzywało sie na to tzw maść cynkową, ohydnie tłusta i biała, ale pomagała.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

albo penathen na odparzenia niemowlęcej pupy:diabloti: , też dobry:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...