Jump to content
Dogomania

Matka dobcio-onków MA WSPANIAŁY DOM!!!!


andzia69

Recommended Posts

[quote name='Dorothy']Mowilam zeby poszla do emira a potem do Radka to nie, kombinujecie jak konie pod gorke, jakbyscie kobiecej intuicji nie mialy w tych Kielcach!
Od poczatku czulam ze to bryndza ten facet co rzekomo czekalyscie az sie zdecyduje. Ile mozna czekac co? No to macie. Sare na dzialkach gdzie z pewnoscia bedzie miala lepiej niz u emira. Ale betka.
Modlmy sie aby tylko Radek nie zmienil zdania.[/quote]

Erka miała niesamowitą intuicję, że nie wysłała Sary do Emira.
Emir przejął ok. 200 psów ze schroniska w Krzyczkach i sam szuka pomocy w rozmieszczeniu ich i wykarmieniu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mag.da']Erka miała niesamowitą intuicję, że nie wysłała Sary do Emira.
Emir przejął ok. 200 psów ze schroniska w Krzyczkach i sam szuka pomocy w rozmieszczeniu ich i wykarmieniu :roll:[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Bez komentarza, a miało byc tak pięknie ....:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mag.da']Erka miała niesamowitą intuicję, że nie wysłała Sary do Emira.
Emir przejął ok. 200 psów ze schroniska w Krzyczkach i sam szuka pomocy w rozmieszczeniu ich i wykarmieniu :roll:[/quote]
EMIR jeszcze nie przyjął i narazie nie przyjmie bo czeka na decyzję prokuratora; ( i w ogóle nie przyjmie do swojego przytuliska takiej ilości zwierząt bo to jest fizycznie niemożliwe; EMIR weżmie w zarząd te psy i będzie szukał dla nich miejsc; a to chyba jest różnica )
a miejsce dla Sary czekalo 4 dni; i nie moja to wina, że Sara tu nie dotarła;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']EMIR weżmie w zarząd te psy i będzie szukał dla nich miejsc; a to chyba jest różnica )[/quote]
OK. Jest. Ale nie wszyscy muszą wiedzieć dokładnie jak jest .....
[quote name='emir']a miejsce dla Sary czekalo 4 dni; i nie moja to wina, że Sara tu nie dotarła;[/quote]
Sama się cieszyłam, jak wiesz, że jest miejsce w sytuacji podgardłowej, a na to wyglądało, że sytuacja jest koszmarna. No ale myślę, że przyznasz, jako obrońca zwierząt, że z racjonalnych powodów (sytuacja się zmieniała na bieżąco) decyzja o tym była odwlekana i do tego, jak się okazuje słusznie i skutecznie. A wszelkie decyzje, jakie były podejmowane, miały przede wszystkim wzgląd na dobro suni!
Dla mnie i tak najważniejsze jest, że Radek podtrzymuje swoją decyzję o adopcji suczy. Jak tylko się da, to na głowie stanę i ją zawiozę, jak tylko będzie można

Link to comment
Share on other sites

Sarunia ma się bardzo dobrze. Ale cos mi sie wydaje, że do rozwiązania to jeszcze trochę. Byłam z nią u wetki zaraz po jej przyjściu do nas, czyli 25.05 i oceniła, że to jest już na pewno druga połowa ciąży. Jest już u nas prawie 3 tyg. , nie znam sie tak bardzo, ale myślę, że to jeszcze ponad tydzień.
Dzisiaj maja ludzie przyjechać po Irę i Filipa, wtedy przeniesiemy Sarę na tą drugą działkę.
I nie martw się Dorothy , będzie jej tam z pewnością lepiej niż w schronisku, choćby tak dobrym jak "Emir".
My to miejsce nazywamy działką, ale to jest duże podwórko w centrum miasta, gdzie jego właściciel pozwolił nam postawić kilka bud. Koleżanka, mieszkająca w pobliżu miniumum dwa razy dziennie tam jest, karmi i wyprowadza psy. Ja jestem tam też bardzo często. Bardzo blisko jest lecznica wet.
Cały teren niedawno przy pomocy mag.dy ogrodziłyśmy takim ogrodowym płotem i zrobiło sie tam cicho i fajnie.
I z pewnością będzie to spokojniejsze i bardziej kameralne miejsce na poród dla suni niż w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Emir, ja wiem tylko tyle, ile przeczytałam w wątku o Krzyczkach, a przeczytałam, że szukacie pomocy u innych schronisk, żeby ulokować gdzieś te psy (nie napisałam prz[B]y[/B]jął, tylko prz[B]e[/B]jął, a to też różnica).

Zresztą z naszej strony nie ma i nigdy nie było żadnych pretensji, nikt nie twierdzi, że to Twoja wina, że Sara nie pojechała do Was.:-o
Erka podjęła, jak się okazało, słuszną decyzję, żeby poczekać, bo mimo, że zainteresowana osoba się wycofała, to Sara jest bezpieczna, a miejsce przeznaczone dla niej możecie ofiarować jakiemuś bardziej potrzebującemu psu z tego okropnego miejsca :-(

Link to comment
Share on other sites

No cóż, zostawimy prawdopodobnie tylko jednego szczeniorka. Już teraz trudno mi myśleć o tym momencie. Ale nie chcemy przyczyniać się do powiększania grona bezdomniaków, tym bardziej, że widzicie jak ciężko idą adopcje. Poza tym chcemy trochę oszczędzić Sarę, która, jak już wcześniej pisałam, była nadmiernie eksploatowana, głodzona w czasie ciąży i karmienia szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']No cóż, zostawimy prawdopodobnie tylko jednego szczeniorka. Już teraz trudno mi myśleć o tym momencie. Ale nie chcemy przyczyniać się do powiększania grona bezdomniaków, tym bardziej, że widzicie jak ciężko idą adopcje. Poza tym chcemy trochę oszczędzić Sarę, która, jak już wcześniej pisałam, była nadmiernie eksploatowana, głodzona w czasie ciąży i karmienia szczeniąt.[/quote]

Uwazam, ze to jedyna dobra decyzja, nawet jak przykro...
Sara moze w ogole nie zauwazy, po tym, jak bedzie miala jedno dziecko do wychowania. Mam nadzieje, ze nie urodzi duzo szczeniat :-(
Ale to jedno trzeba jej koniecznie zostawic- nie zycze nikomu widoku suki po stracie wszystkich dzieci.

A tak w ogole to ciesze sie, ze Sara niedlugo bedzie miala dom! :multi:

Link to comment
Share on other sites

U Saruni wszystko w porządku. Wczoraj przeprowadziłyśmy ją na nowe miejsce. Tu będzie miała spory teren do biegania , no i nie musi być na łańcuchu, tak jak tam.
Będzie tam z chartem Teo i mała Lulą, ale ona wkrótce wyjeżdża.
Teo nie okazał się dżentelmenem i niezbyt przyjaźnie przyjął Sarę, ale on tak ma :evil_lol: . W pierwszym momencie jak wprowadza sie nowego psa, nawet sukę, próbuje trochę dominować ale szybko się stosunki układają.
Dzisiaj pójdę zobaczyyć co sie tam dzieje.

Niestety nie będzie mnie w necie prawdopodobnie do poniedziałku, więc info tylko przez mag.dę, o ile ona też nie wyjeżdża.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...